Ефективність експериментальної методики психокорекції проблемної поведінки дітей молодшого шкільного віку.



З метою виявлення ефективності проведеного тренінгу ми повторно застосували підібрані нами методики: опитувальник Басса-Даркі (модифікований варіант), «Тестом руки», методика «Неіснуюча тварина».

1.) Для вияву форм агресивної поведінки був використаний опитувальник Басса-Даркі.

Аналіз даних, отриманих в І і ІІ групах, свідчить, що в учнів зменшилося бажання застосування фізичної сили проти інших осіб. Діти почали відчувати докори сумління.

У ІІ групі учні виступають проти обмеження своєї свободи, вони застосовують фізичну силу у виключних випадках.

Дані, отримані в ІІІ-ІУ групах свідчать, що в учнів виражене почуття ненависті, гніву за скривдження. Це спричинює підозру, недовіру до оточуючих людей, які, на їх погляд, здатні зашкодити.

2.) Для вияву форм агресивної поведінки був використаний «Тестом руки» Аналіз даних отриманих після проведеного тренінгу свідчить про зменшення показника категорії «агресія». Із 20 учнів які приймали участь у тренінгу 15 суттево знизився и 5 не суттєво.

3.) Для вияву форм агресивної поведінки був використаний Методика «Неіснуюча тварина». Аналіз даних отриманих після проведеного тренінгу свідчить що в малюнках спостерігається менше схильності до агресії в поведінці.

Аналіз даних отриманих після проведеної корекійної програми результати тестування показали, що агресія у молодших школярів зменшилась.


Дата добавления: 2015-12-21; просмотров: 9; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!