Практичний вимір на педагогічну практику
1. Проаналізуйте планування роботи з розвитку зв'язного мовлення в одній із вікових груп дошкільного навчального закладу.
2. Ознайомтеся у методичному кабінеті із педагогічним досвідом вихователів дошкільних навчальних закладів щодо роботи із розвитку зв'язного мовлення дітей дошкільного віку.
3. Проведіть спостереження за мовленнєво-творчою діяльністю дітей певної вікової групи (на вибір) та здійсніть запис словесної творчості дітей.
4. Проаналізуйте каталог у методичному кабінеті дошкільного навчального закладу демонстраційних картин та ілюстрацій для розповідання (вікова група на вибір).
5. Проведіть мікродослідження на базі педагогічної практики (Методи діагностики і розвитку комунікативних вмінь і навичок // Практична психологія та соціальна робота. - 2001. - № 9. - С 9-12.
6. Зробіть порівняльний аналіз наочно-методичних посібників з розділу програми «Мовленнєве спілкування».
7. Здійсніть порівняльний аналіз відповідності зв'язного мовлення дитини дошкільного віку базисній характеристиці її мовленнєвого розвитку (вік дитини на вибір).
8. Проведіть презентацію самостійно виготовленого навчально-методичного посібника (альбом розповідей, папка-пересувка «Вчимо дітей переказу», мовленнєві логічні задачі, мовленнєві ситуації, дидактичні ігри та вправи тощо для розвитку зв'язного мовлення).
9. Підготуйте конспект та навчально-методичне забезпечення до узагальнювальної бесіди на тему відповідно до перспективного плану роботи старшої групи базового дошкільного навчального закладу.
10. Здійсніть захист педагогічного проекту на визначену чи самостійно обрану тему.
Тезаурус
Дата добавления: 2016-01-04; просмотров: 13; Мы поможем в написании вашей работы! |
Мы поможем в написании ваших работ!