Заповнити програний матеріал змістових ліній



 освітньої галузі „Математика”

Державного стандарту початкової загальної освіти

Змістові лінії Програмний матеріал
Числа. Дії з числами Уявлення про натуральне число формується на основі ___________ __________________________________________________________. У 1 класі учні вивчають нумерацію чисел ______________________, числа і цифри для їх запису, опановують дії додавання і віднімання. Таблиці додавання і віднімання ______________________________. У 2 класі учні вивчають таблиці ______________________________, а на їх основі – всі випадки додавання і віднімання двоцифрових чисел у межах 100; опановують дії ____________________________, вивчають всі випадки табличного множення і відповідні їм випадки ділення. У 3 класі учні вивчають нумерацію чисел у межах ______________, закріплюють поняття розряду як основи нумерації чисел; опановують прийоми письмового додавання і віднімання; ознайомлюються з прийомами позатабличного множення і ділення, ділення з остачею. У 4 класі учні вивчають нумерацію чисел у межах ______________, засвоюють поняття класу та розрядів, що входять до складу перших двох класів, узагальнюють позиційний принцип запису чисел; засвоюють алгоритми письмового додавання і віднімання, множення і ділення _________________________________________.  
Величини Вивчення довжини, маси, місткості, часу, вартості, площі та способів вимірювання цих величин перебуває у тісному зв’язку з формуванням поняття числа, вивченням арифметичних дій та геометричних об’єктів. Одиниці вимірювання величин вводять поступово по концентрах – __________________________________ __________________________________________________________.  
Математичні вирази. Рівності. Нерівності. На конкретних прикладах розкривають поняття про вирази – числові та зі змінною; рівності – числові, рівняння, формули; нерівності – _______________________________________________.
Просторові відношення. Геометричні фігури». Головне завдання полягає у розвитку в учнів просторових уявлень, уміння спостерігати, порівнювати, узагальнювати й абстрагувати; формуванні у школярів практичних умінь будувати, креслити, моделювати й конструювати геометричні фігури від руки та за допомогою ________________________________________________.
Сюжетні задачі. Метою цієї змістової лінії є формування в учнів загального уміння працювати із задачею та  умінь _______________________________ __________________________________________________________. 
Робота з даними Навчальний матеріал цієї змістової лінії дозволяє формувати в молодших школярів первинні уявлення про деякі способи обробки даних спостережень за навколишнім світом.Матеріал поданий наскрізно у вигляді основних понять і фактів,які формуються шляхом розгляду конкретних ситуацій і використання міжпредметної змістової інформації; способів добору, упорядкування, інтерпретації даних;моделювання описаних ситуацій у формі ___________________________________________.

 


Дата добавления: 2019-02-13; просмотров: 183; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!