Стрільба на поразку цілей глибиною 100 м і більш.



При поразці групових цілей глибиною більш 100 м батарея веде вогонь на трьох установках прицілу і на одній або двох установках кутоміра.

Стрибок прицілу призначають рівним 1/3 глибини цілі з округленням у меншу сторону до цілих розподілів прицілу.

Інтервал віяла призначають рівним ширині фронту цілі, поділений на число гармат у батареї.

Стрільбу на поразку ведуть декількома вогневими нальотами до виконання вогневої задачі, призначаючи по 2-4 снаряда на гармати - установку. /На кожній установці прицілу і кутоміра витрачають однакову кількість снарядів/.

Коректування вогню в ході стрільби на поразку цілей глибиною 100 м і більш

При поразці цілей що спостерігаються визначають і вводять коректури дальності, напрямки, віяла, висоти розривів і стрибка. Коректури дальності і напрямки визначають за допомогою ПРК, ПУВ, розрахунків із використанням КВ і КК.

Віяло коректують при ПЗ<5-00 у тих випадках, коли що спостерігається фронт розривів більше або менше фронті цілі більш, ніж у 1,5 разу, шляхом з'єднання або поділу вогню.

Стрибок прицілу виправляють у тих випадках, коли обстрілюється не вся глибина цілі або коли велика частина розривів виходить одночасно за дальню і ближню межі цілі.

 

3.10  Особливості стрільби по спостереженню знаків розривів при ПЗ >5-00

Основні особливості стрільби при поправці на зміщення 5-00 і більш відхилення розриву по дальності Р2 спостерігаються з КСП як бічне, а бічний розрив Р1 спостерігаються як відхилення по дальності, при цьому порівняно мала можливість одержання розриву на лінії спостереження; використання коефіцієнта видалення і кроку кутоміра для розрахунку коректур, як це робиться при поправці на зміщення до 5-00,не представляється можливим.

 

Рисунок 3.5 – сутність пристрілювання при поправці на зміщення 5-00 і більш.

 

Зі сказаного випливає, що пристрілювання цілі при зміщенні 5-00 і більш зв'язана з деякими труднощами, тому її найбільш доцільно за виміряними відхиленнями, а при відсутності засобів і умов застосування даного способу пристрілювання проводять із спостереженням за знаками розривів.

Спостереження можуть бути визначені по формулах (1.1) і (1.2).

  (1.1)

(1.2)

Однак застосовувати отримані формули при пристрілюванні важко через їхню складність, тому на практиці використовуються більш прості способи розрахунку коректур без збитку для їхньої точності: за допомогою ПРК чи. ПУВ.

Визначення коректур за допомогою приладу для розрахунку коректур.

Правила підготовки ПРК до пристрілювання і схема роботи з визначення коректур на ньому викладені в описі інструкції з експлуатації приладу.


Дата добавления: 2018-09-22; просмотров: 250; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!