Коректування під час стрільби на поразку.



  Гц < 100 м Гц ³ 100 м
при перевазі знаків    25 м 2/3 Гц
при всіх однакових    50 м Гц

Якщо ціль розташована в безпосередній близькості від своїх військ (на віддалі не більше 400 м)то вирахувані установки визначають на точку, винесену від цілі на 200-400 м в бік противника.

При пристрілюванні наближають розриви до цілі з боку противника стрибками 100-200 м до отримання протилежного знака або влучення в ціль, після цього вилку половинять, а якщо необхідно продовжують пристрілювання або, після введення коректури переходять до стрільби на поразку. При наближені розриву до цілі величина стрибка може бути зменшена.

Поразка цілі снарядами з дистанційним підривником.

Пристрілювання на повітряних розривах.

Пристрілювання цілі проводять за допомогою далекоміра або СС, з приладом у якого вивірене місце нуля. Заряд вибирають так, щоб Врв не перевищувало 20 м.

          Порядок пристрілювання

На врахованих установках прицілу, підривника, кутоміру та рівні збільшеному на 10¸20 поділок призначають основній гарматі один постріл. Якщо отримано наземний розрив, то рівень збільшують на 5 ¸10 поділок та призначають ще один постріл. При отриманні повітряного розриву на цих же установках призначають 4 постріли за темпом, що забезпечує визначення кожного розриву.

Після засічки не менше 3-х повітряних розривів визначають коректури (DП,DN,β,ΔРв) та переходять до стрільби на поразку з віялом по ширині цілі на одній установці прицілу та 1-2-х установках кутоміру.

                 

 

Визначення коректур

                Р

 

 

                Ц

 

    Мц Мр                  

 

1.DП = –   
2. DN = DP × DNтис, де  DNтис =
3.β= -α ×Кв ± ×Кк
4.DRв = εн - εр, де εр = ( Мр - Мц) ×Кв εн =

hН приймають по відкритим та легко броньованим цілям - 10 м;

   по неброньованим цілям, розташованим у відкритих окопах – 20м.

Визначення коректур в ході стрільби на поразку:   

1.DП = -

2. DN = DP × DNтис

3.β= -α ×Кв ± ×Кк

4.DRв = εн - εр

Віяло коректують тільки при ПЗ < 5-00 коли Фр більше або менше Фц у 1,5 рази шляхом з'єднання або роз'єднання вогню. ΔJв=   

При ПЗ ³ 5-00 віяло розривів не коректують.

3.15.2  ПРИСТРІЛЮВАННЯ НА НАЗЕМНИХ РОЗРИВАХ

Пристрілювання цілі на наземних розривах ведуть за відсутністю засобів визначення повітряних розривів.

        Порядок пристрілювання.

Пристрілювання дальності й напрямку ведуть за загальними правилами, призначаючи установку рівня, відповідно до перевищення цілі над вогневою позицією, осколково-фугасними снарядами або снарядами з дистанційним підривником з установкою підривника “на удар”. На пристріляних установках прицілу, кутоміра та рівні, збільшеному на 10-20 поділок, а також табличній установці підривника, яка відповідає пристріляній дальності, призначають 1 постріл основною гарматою. Отримавши наземний розрив, збільшують установку рівня на 5-10 поділок та повторюють постріл. Так діють до отримання повітряного розриву, після чого призначають цій гарматі 4 постріли за темпом, що забезпечує визначення кожного розриву.

За результатами визначення повітряних розривів (не менше 3-х розривів) впроваджують коректуру підривника і рівня та переходять до стрільби на поразку.


Дата добавления: 2018-09-22; просмотров: 242; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!