ПІДВЕЛЕННЯ ПІДСУМКІВ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ та вимоги ЩОдо оформлення звіту



Основним результатом проходження виробничої практики для студентів є виконання календарного графіку (додаток А), захист звіту та складання заліку.

Звіт подається на кафедру після закінчення терміну проходження виробничої практики, не пізніше від дати, встановленої деканатом фінансово-економічного факультету. Оцінка (диференційована) заноситься керівником практики від кафедри в залікову відомість та індивідуальний план роботи студента.

Студент, який не виконав програму виробничої практики та отримав незадовільну оцінку під час захисту звіту, направляється на практику повторно в період канікул або відраховується з університету.

Звіт студента по проходження виробничої практики пишеться від руки або набирається на комп’ютері.

Залежно від наукових інтересів студент повинен розробити конкретні та обґрунтовані пропозиції щодо удосконалення окремого напряму (напрямів) роботи підприємства або впровадження певного нововведення (інновації) щодо вдосконалення існуючої системи управління персоналом.

Вимоги щодо оформлення звіту з виробничої практики:

1) Параметри сторінки: формат аркуша – А4 (21см.×29,7см.), книжковий варіант.

2) Поля: з лівого боку – 30 мм, з правого, верхнього і нижнього – по 20 мм.

3) Формат шрифту: по тексту: Times New Roman; розмір шрифту – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; відступ абзацу – 10 мм.; в таблицях: Times New Roman; розмір шрифту – 8, 10, 12 або 14; міжрядковий інтервал – 1,0.

4) Назву розділів слід розпочинати із нового аркуша.

5) Розділи звіту нумеруються за наступним зразком «РОЗДІЛ 1» (Times New Roman; розмір шрифту – 14, літери всі великі, напівжирні, розміщується по середині тексту), назва розділу – Times New Roman; розмір шрифту – 14, перша літера велика, курсив, напівжирні, розміщується по середині тексту.

6) Підрозділам надається нумерація: 1.1., 1.2., 1.3., …2.1.,2.2., … і т.д. і оформляється шрифт за попередньо зазначеним зразком.

7) При використанні у звіті ілюстрованого матеріалу (рисунків, графіків, діаграм, схем) нумерація робиться кількома цифрами з вказівкою номера підрозділу і порядкового номера ілюстрації (напр., «Рис. 1.2.»). Назва розміщуються безпосередньо під рисунком (Times New Roman; розмір шрифту – 14, перша літера велика, курсив, напівжирні, розміщується по середині тексту).

8) Цифровий матеріал рекомендується представляти у вигляді таблиць. Кожна з них повинна мати змістовну назву, яка ставиться під словом «Таблиця» (розмір шрифту – 14, перша літера велика, курсив, напівжирні, розміщується по правій стороні тексту) над відповідною таблицею. Далі вказується назва таблиці (розмір шрифту – 14, перша літера велика, курсив, напівжирні, розміщується по середині тексту). Таблиці нумеруються так само, як ілюстрації. Таблицю необхідно розміщати після посилання на неї в тексті (напр., див. табл. 1.2.), після чого робиться її аналіз. У шапці таблиці шрифт за наступною вимогою: розмір шрифту – 8, 10, 12 або 14; курсив; напівжирний; міжрядковий інтервал – 1,0.

9) В список інформаційних джерел включаються всі джерела, які використовувались при складанні звіту. В тексті звіту на інформаційні джерела робляться посилання (в кінці сторінки або в квадратних дужках цифрами, які вказують на номер джерела в списку і сторінку з нього).

10) Допоміжний матеріал (інструкції, великі таблиці, ілюстрації, окремі схеми і т.п.) слід розташовувати в додатках, давати кожному з них змістовну назву та порядковий номер арабськими цифрами, а в тексті робити посилання на відповідний додаток.

11) Звіт студента про виробничу практику повинен мати:

- титульний аркуш (додаток Б);

-  зміст з назвами розділів та нумерацією сторінок, де вони починаються;

-  зміст кожного розділу практики;

- висновок з узагальненням результатів виробничої практики;

-  список літератури (інформаційних джерел);

-  додатки.

12) Нумерація листів здійснюється, починаючи з цифри 3 (вступ). Звіт повинен бути зброшурованим (зшитим).

13) На титульній сторінці звіту обов’язково розміщуються: особистий підпис керівника виробничої практики від кафедри з вказівкою його посади, прізвища, ім’я, по-батькові; особистий підпис керівника практики від підприємства з вказівкою посади; прізвища, ім’я, по-батькові; особистий підпис студента. Титульний аркуш завіряється печаткою підприємства, де студент проходив виробничу практику.

14) Обсяг звіту повинен бути в межах 30 – 40 сторінок без урахування додатків.

 


Дата добавления: 2018-08-06; просмотров: 188; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!