Типивеб-сайтів. Класифікаціявеб-сайтів. Етапи створення веб-сайтів.



Залежно від напрямку та поставлених завдань можна виділити такі типи веб сайтів:

· Сайт «Візитка»

· Представницький сайт

· Корпоративний сайт

· Інтернет-каталог

· Інтернет-магазин

· Промо-сайт

· Інформаційний портал


І це лише основні напрямки при розподілу сайтів на типи та категорії №2.

№3

Веб-сайти створюються у кілька етапів
1. Планування — визначення тематики і призначення майбутнього сайта.
2. Розробка — розробка структури сайта, добір матеріалів, вибір програмних засобів для його створення.
3. Створення окремих сторінок відповідно до структури, включення до них гіперпосилань.
4. Тестування — перевірка та редагування веб-сайта.
5. Розміщення — розміщення сайта в Інтернеті.
6. Підтримка — оновлення вмісту сайта

Етапи створення веб-сайту

 умовно можна розділити на такі етапи:

1.Попередній етап розробки сайту (на цьому етапі розв'язуються питання загального характеру.Обговорюється загальна концепція сайту, формулюються та фіксу­ються цілі створення сайту)

2. Етап проектування сайту(Визначення структури сайту: меню, посилання, розміщення модулів, побудова списку компонентів, що підключаються, тощо)

3. Етап розробки й тестування сайту.

4. Розміщення сайту.

5. Розвиток ресурсу. Створення веб-сайту починається зі створення інформаційної моделі сайту. Будь-яку веб-сторінку можна оцінити за двома пара­метрами: зміст та зовнішній вигляд. Проте спочатку потрібно ви­рішити, яку інформацію потрібно на ній розмістити. Необхідно де­тально проаналізувати, скільки і якої інформації потрібно подати на веб-сторінці. Створюючи проект сайту, потрібно добре продумати його за­гальну структуру, зміст інформації та посилання.

 

Основні відомості про Скретч. Особливості програмування в Скретч.

Основне завдання Scratch – змінити таке ставлення до програмування. Щоб зробити математику, основи алгоритмізації та програмування більш привабливим і доступним для дітей, підлітків, а також тих, хто хоче навчитися програмувати, Скретч використовує кращі зразки архітектурних підходів та дизайну інтерфейсів.

Основні особливості Скретч:

1) Блочне програмування. При створенні проектів необхідно просто об’єднати різнокольорові графічні блоки в стеках. Форма блоків розроблена таким чином, що їх можна зібрати лише в синтаксично правильні конструкції. Різні типи даних мають різну форму блоків, підкреслюючи їх несумісність. Робити зміни в стеках можна й під час виконання програми, що дозволяє досліджувати роботу програми та більше експериментувати з новими ідеями.

2) Маніпуляції даними. При створенні проектів можна одночасно використовувати графіку, анімацію, музику та звуки. У такий спосіб розширюються можливості щодо управління медіа-даними.

Учні, працюючи над Скретч-проектами, мають можливість вивчити важливі алгоритмічні концепції, такі як повторення, розгалуження, змінні, типи даних, події і процеси. Скретч уже використовується для вивчення цих понять слухачами різного віку від початкової школи до вищих навчальних закладів. Скретч побудований на базі мови програмування Squeak.

       Скретч – проект з відкритим вихідним кодом, але з «закритою» командою розробників: вихідний код є у вільному доступі, але додатки розробляються командою вчених з MITMediaLab.

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 447; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!