Прийом і оформлення виконаних робіт. Порядок нарахування і видачі заробітної плати



Оплата праці базується на нормах Закону про працю в Україні яке перебуває регулювання розміри заробітної плати, тарифними галузевими уходами та колдоговорами підприємства. Оплата праці на рубці в молодняках проводиться згідно тарифних ставок. На рубках доглядом за лісом оплата праці проводиться згідно встановлених норм. Робочі на лісосіці преміюються за виконання, перевиконання виробничих завдань. За виконання плану норм виробітку 20% премії та за кожен % перевиконання 1%, максимальний процент премії 30%. Заробітна плата нараховується по нарядах-актах. На лісокультурних роботах заробітна плата нараховується згідно встановлених тарифних ставок на ручні роботи та для трактористів-машиністів по розрядах. Нарахування премії проводиться так як на лісосічних роботах. На лісогосподарських роботах заробітна плата нараховується також по тарифних ставках і розрядах, а премія нараховується за виконання плану, норм виробітку 10%, максимальний розмір премії 10%. Всі ці роботи оформляються нарядами-актами на виконання робіт.

Бюджетне фінансування та госпрозрахунок по видах робіт

        Госпрозрахунок у даному лісництві не проводиться, тому що це Державно організація.

    Організація складає бюджетний запит на поточний рік на фінансування поточних видів робіт по кодах економічної класифікації. Згідно цього запиту затверджується кошторис фінансування на поточний рік.


 

 

Розділ 12. Облік і діловодство

 


Товарообіг лісних прибутків, основних засобів, матеріалів і готової продукції

Облік лісних прибутків в лісництві.

    Отримання прибутків від дрібного лісу на пні і платного побічного користування, знос в Держбанк для зарахування в дохід бюджету, облік лісного фонду ведеться окремо від інших грошових засобів отримання платежів лісового фонду, оформити квитанцію дописом в книгу каси. Якщо платежник перечислить лісний прибуток в Держбанк на почті, то замість грошей готівкою він здає в лісництво квитанцію з пошти. Такі платежі по касі спец збірника не проводиться, лісопродукція секвестрована, або конфіскована по суду, враховується окремо, і направляється в бюджет, як лісний прибуток.

Облік готової продукції в лісництві.

    Готовою продукцією є лісопродукція ділової деревини і. т.д., яка поступила від заготівлі, вивозки і переробки, оформлення паперів-актів на виробничі роботи, або на переробку. Списання готової продукції на випадок пошкодження, крадіжки, а також  по неліквідності і інших причин проводиться по актах, реалізація проводиться по нарядах. При реалізації продукції з оплатою в касу лісництва, після взносу платежу, виписується ордер. Для контролю за виконанням нарядів і ходом реалізації лісництво веде журнали реалізації по бюджету і операціях.

 

Проведення інвентаризації товарно-матеріальних цінностей      

        Інвентаризація проводиться у зв’язку з необхідністю підтвердження даних бухгалтерського обліку для складання фінансової бухгалтерської звітності ДО « ЛГ « Білоозерське». Поводиться інвентаризація активів і зобов’язань підприємства. Для цього здійснюється перевірка: - основних засобів і нематеріальних активів; - товарно-матеріальних цінностей; - грошових коштів і грошових документів; - Бланків суворої звітності; - розрахунків з покупцями і замовниками. Інвентаризацію проводить постійна комісія. Інвентаризацію проводять у присутності матеріально-відповідальних осіб: завідуючої господарством, техніка, помічника лісничого, мисливствознавця, провідного економіста, бджоляра. Бухгалтерія підприємства у 10 – денний термін після закінчення інвентаризації відображає її результати у бухгалтерському обліку.

 

Перелік поточних справ, їх оформлення, реєстрація, виконання

І зберігання ділових паперів

Перелік технічної документації, яка ведеться в лісництві.

- Касова книга;

- Книга реєстрації платіжних доручень;

- Книга реєстрації наказів;

- Книга видачі доручень;

- Книга реєстрації вихідних і вхідних документів;

- Книга реєстрації товаро - матеріальних цінностей;

- Книга виїзду автотранспорту;

- Книга рубок догляду за лісом;

- Книга осередків шкідників і хвороб;

- Книга обліку лісових пожеж;

- Книга лісових культур.

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 306; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!