Список використаної літератури та додатки



Перелік посилань включає всі літературні джерела, які вивчив та опрацював студент в період підготовки дипломної роботи, а не тільки ті, на які робляться посилання в тексті.

Перелік посилань починається із законів України, указів Президента, постанов Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових документів, а також витягів із них. Наступними розміщуються літературні джерела без вказівок на їхні види (підручники, статті й та ін.), причому їхні назви приводяться мовою оригіналу.

Кількість рекомендованих джерел по дипломній роботі – не менше 75-ти найменувань та адреси сайтів.

Список використаних джерел – елемент бібліографічного апарату, який містить бібліографічні описи використаних джерел. Його розміщують після висновків. Бібліографічний опис є показником рівня обізнаності автора з наявною дослідницькою літературою за темою його роботи та складається безпосередньо за друкованим твором або виписується з бібліографічних каталогів. Описи джерел мають бути повними і точними, без пропусків будь-яких елементів та скорочення назв з дотриманням встановленої послідовності розміщення окремих бібліографічних відомостей.

Джерела можна розміщувати одним із таких способів:

§ у порядку посилань у тексті

§ в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків

§ у хронологічному порядку

Також можливе виділення окремих видів джерел за їх походженням або змістовними особливостями.

Бібліографічний список подається відповідно до вимог Державного стандарту ДСТУ 3582-97 «Інформація та документація. Скорочення слів в українській мові та бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила».

Усі джерела (з першого до останнього) мають бути пронумеровані за принципом суцільної нумерації арабськими цифрами. Якщо використано дві чи більше праць одного автора, то вони вказуються у хронологічний послідовності їх публікації.

Додатки до дипломної роботи мають містити інформаційні матеріали, що становлять базу аналітичних досліджень згідно з обраною темою. Витяги з законодавчо-нормативних документів також оформлюють у вигляді додатків. Крім того, у додатки доцільно включати допоміжний матеріал, необхідний для повноти сприяння дипломної роботи:

§ реальні документи підприємства

§ рекламні матеріали

§ проміжні математичні доведення, формули, розрахунки

§ таблиці допоміжних цифрових даних

§ інструкції, методики, опис алгоритмів і програм вирішення задач на ЕОМ, що розроблені в процесі виконання курсової роботи

§ ілюстрації допоміжного характеру

Додатки оформлюють як продовження дипломної роботи після списку використаних джерел у вигляді окремої частини, розміщуючи у порядку появи на них посилань у тексті роботи. Кожен додаток повинен починатися з нової сторінки. Угорі, в правому куті, над заголовком документа, друкують малими літерами з першої великої літери слово «Додаток…» і поряд велику літеру, якою позначається додаток.

Додатки слід позначати послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Ґ, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь, наприклад: додаток А.

Додатки оформляють, як окрему частину дипломної роботи з титульною сторінкою, на якій посередині друкують великими літерами слово «ДОДАТКИ».

 

Оформлення курсової роботи

Основна частина

Дипломна робота повинна бути зброшурована і оформлена відповідно до вимог, що регламентуються Державним стандартом України ДСТУ 3008-95 «Документація. Звіти у сфері науки і техніки. Структура і правила оформлення».

Матеріал дипломної роботи слід подати у такій послідовності:

- титульна сторінка, анотація, завдання

- перелік умовних скорочень

- зміст

- вступ

- розділ І

- розділ ІІ

- розділ ІІІ

- висновки

- список використаної літератури

- додатки

Відгук наукового керівника, зовнішня та внутрішня рецензії не входять до загального обсягу дипломної роботи й додаються окремо.

Робота виконується українською мовою без орфографічних і синтаксичних помилок, друкується на аркушах білого паперу формату А4 через 1,5 міжрядкових інтервали, використовуючи 14 розмір шрифту Times New Roman текстового редактору Word.

Обсяг дипломної роботи – 100-120 сторінок друкованого тексту, але до зазначеного обсягу роботи не входять додатки (копії документів: статистичні й фінансові звіти, статут, ліцензії, накази, розпорядження тощо).

Текст дипломної роботи розмішують на аркуші з дотриманням полів таких розмірів:

ліве – 30 мм

праве – 10 мм

верхнє, нижнє – 20 мм

Абзацний відступ має бути однаковим по всьому тексту в межах 12-20 мм.

Текст основної частини роботи поділяється на розділи, підрозділи, підпункти відповідно до плану та поставленими завданнями дипломної роботи.

Заголовки структурних частин «ПЕРЕЛІК УМОВНИХ СКОРОЧЕНЬ», «ЗМІСТ», «ВСТУП», «РОЗДІЛ І», «РОЗДІЛ ІІ», «РОЗДІЛ ІІІ», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ» і заголовки розділів друкують посередині сторінки великими літерами симетрично до тексту, без крапок в кінці, не підкреслюючи. Основні розділи роботи можуть мати назву. В такому випадку, назву розділу друкують з нового рядка, також посередині сторінки, великими літерами. Наприклад:

 

РОЗДІЛ І. ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДАМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

 

Заголовки підрозділів, пунктів друкують маленькими літерами (крім першої великої) полужирним шрифтом з абзацного відступу. Крапка в кінці заголовка не ставиться. Якщо заголовок складається з двох або більше речень, їх розділяють крапкою. Наприклад:


Дата добавления: 2018-05-13; просмотров: 503; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!