Оперативний графік виконання капітального ремонту поворотного столу.



ТЕХНОЛОГІЧНА ЧАСТИНА


Підготовка до капітального ремонту поворотного столу

 

Для забезпечення високої якості ремонту при зменшенні простою обладнання до початку ремонту виконується підготовча робота, що складається із комплексу взаємопов’язаних робіт, від ретельності виконання яких залежить ефективність і якість виконання капітального ремонту.

 В підготовчій період ремонтною службою цеху виконується робота за такими напрямками:

- дефектно-кошторисна;

- конструкторська;

- матеріальна;

- організаційна.

Документація, яка необхідна для капітального ремонту поворотного столу, прокатним цехом передається виконавцю капітально ремонту. Виконавець згідно до отриманої документації розробляє ПОР (проект організації робіт) і оперативний графік виконання капітального ремонту.

 

ПОР на капітальний ремонт поворотного столу.

 

ПОР на капітальний ремонт розробляється для рішення технічних, господарських та інших питань, пов’язаних з виконанням капітального ремонту.

До складу цього проекту входять такі матеріали:

- відомість дефектів на капітальний ремонт поворотного столу;

- графік виконання робіт;

- план площадки, на якій будуть виконуватися ремонтні роботи;

- опис раціональних способів виконання ремонтних робіт з урахуванням використання ефективних механізмів та механізації збиральних і слюсарних робіт;

- відомість виробів, заготовок, деталей і матеріалів, які необхідно виготовити силами цеху, заводу, чи замовити на іншому підприємстві;

- перелік механізмів, такелажних засобів і пристосувань, інструменту і засобів транспорту, необхідних для виконання ремонтних робіт;

- рекомендації щодо виконання робіт безпечними методами.

Для складання ПОРу необхідно:

- установчі креслення поворотного столу;

- план ремонтної площадки з нанесеними схемами енерго-, водо-, повітре- , паропостачання, залізничні шляхи, автомобільні під’їзди;

- схема фундаменту з геодезичним обґрунтуванням, якщо передбачається знімання обладнання з фундаменту;

- технічні умови збирання та монтаж механізмів, машин і агрегатів.

ПОР на капітальний ремонт поворотного столу складається з метою раціональної організації виконання капітального ремонту і доцільної послідовності виконання робіт.

ПОР встановлює послідовність виконання ремонтних робіт, передбачених відомістю дефектів:

- визначає ремонтні роботи і операції, які можливо виконувати не тільки послідовно, але і паралельно;

- визначає тривалість операції;

- визначається необхідна кількість ремонтників для виконання кожної із передбачених ремонтних робіт;

- визначає засоби механізації для виконання робіт;

- передбачає встановлення переносних і стаціонарних механізмів, необхідних для виконання ремонту;

- розробляє графік вантажопотоків;

- вирішує питання з охорони праці;

- визначає тривалість ремонту згідно до складеного оперативного графіка.

 

Відомість дефектів на капітальний ремонт поворотного столу.

 

Відомість дефектів – це базовий документ, згідно якого визначається об’єм ремонтних робіт і потреба в механізмах, металоконструкціях, запасних частинах, ПТМ та допоміжного обладнання. Відомість дефектів містить в собі перелік деталей і вузлів обладнання з визначенням необхідних ремонтних робіт.

Відомість дефектів складає заступник начальника цеху по обладнанню, механік цеху з участю ремонтного і експлуатаційного персоналу, який забезпечує щомісячне обслуговування і профілактичний огляд.

Відомість дефектів складається не менше, ніж за шість місяців до початку ремонту, а якщо є необхідність робити замовлення іншим підприємствам, то відомість дефектів складається за 12 - 18 місяців до початку капітального ремонту.

Відомість дефектів складається в 5-ти екземплярах: для цеху, для управління головного механіка підприємства, кошторисного відділу, для планового відділу та виконавцю ремонту.

Згідно відомості дефектів конструкторське бюро, чи проектний відділ добирає і комплектує креслення деталей і вузлів, позначених в відомості, перевіряють їх і при необхідності, роблять виправлення робочих і ремонтних креслень; виконують ескізи на запасні частини, які виконано з попередніми розмірами з урахуванням остаточної обробки; на деталі, які підлягають поновленню, розробляють додаткові ремонтні креслення. Під час виконання капітального ремонту розроблюються технічні проекти на реконструкцію або модернізацію.

Після погодження і затвердження відомості дефектів кошторисний відділ згідно діючих прейскурантних цін на матеріали, металоконструкції, допоміжне обладнання з урахуванням фактичної собівартості запасних деталей, вузлів і металоконструкцій, які виробляються в ремонтно–механічних цехах підприємства, виконує розрахунок витрат на ремонт і складає кошторис на виконання ремонтних робіт. Кошторисно–фінансові розрахунки погоджуються із замовником та виконавцем і затверджуються технічним директором.

Відомість дефектів, технічний проект, робочі креслення надаються виконавцем ремонтної організації, яка складає ПОР і оперативні графіки (календарно – операційний або сітьовий).

Відомість дефектів на капітальний ремонт поворотного столу надається.

 

Оперативний графік виконання капітального ремонту поворотного столу.

Оперативний графік повинен вичерпно відповідати на питання послідовності і часу ремонту поворотного столу, доставка конструкцій, матеріалів, деталей, вузлів, механізмів та інших питань.

Оперативний графік місить перелік виконуючих робіт, данні про трудомісткість і необхідної робочої сили, дані про вартість і розподіл робіт за часом, що забезпечить виконання їх у встановлений термін.

Оперативний графік дає змогу визначити потребу робочої сили (за кваліфікацією та терміном прибуття їх на ремонтну площадку), не допускає скритих простоїв та зниження продуктивності праці.

Для правильного визначення потрібності робочої сили слід керуватися прогресивними нормами виробки окремо для кожного виду робіт.

Оперативний графік капітального ремонту поворотного столу додається.

 


Дата добавления: 2018-05-12; просмотров: 73; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!