Список використаних джерел.   



 

В курсовій роботі проводиться список використаних літературних джерел, що включає не менше 20 найменувань. Він складається в наступній послідовності:

- Конституція України;

- закони України;

- постанови, укази та декрети Верховної ради, Президента, Кабінету Міністрів України в хронологічній послідовності;

 - в алфавітному порядку праці інших авторів.

 По кожній книзі (монографії) послідовно вказують прізвище та ініціали автора, назва місця видання, видавництво, рік видавництва та кількість сторінок в книзі, якщо джерело використовувалось для виконання курсової роботи в повному об'ємі,(або сторінок, на яких розташований матеріал, що використовується). Прізвище автора вказується в називному відмінку. При наявності двох і більше авторів їх прізвища пишуть в тій послідовності, в якій вони надруковані в джерелі. А якщо три автори і більше, то допускається приводити прізвище та ініціали першого з них з додаванням слів "та інші". При цьому слід перед прізвищем послідуючого автора ставити кому, а після останнього - крапку. Якщо книга видана під редакцією, то після її назви пишуть слова "Під ред.", а потім прізвище та ініціали редактора (редакторів). Назва книги пишеться з великої літери і приводиться в тому вигляді, що дана та титульному листі. Після назви і доповнення до неї ставиться крапка. Назву місця видання приводять повністю в називному відмінку, за виключенням скорочення назви міст: Київ -ЯКУ; Москва -/М/. Видавництво пишуть з великої літери без лапок, рік видання - тільки цифрами без додатку слова "рік", або скороченого його значення "Р" і ставиться крапка. Видавництво і рік видання розподіляють комою. Кількість сторінок в книзі вказуються цифрами з додатком слова "сторінка", що позначається скорочено: "с". Якщо вказуються сторінки, на яких розташовані і використані матеріали, то після року видання приводяться номера першої і останньої сторінки що розподіляються тире, наприклад: с.30-45. Якщо літературним джерелом використовувались стаття з періодичного видання (журналу, збірника права і т.д.), то вказуються прізвища та ініціали автора (авторів), назва, найменування журналу, або іншого видання, рік видання, номер видання і сторінки, на яких розміщена стаття. При цьому перед назвою журналу ставлять дві похилі лінії і без лапок пишеться назва журналу. Слід мати на увазі, що первинні документи, які містять вихідні дані для аналізу (річні звіти, виробничо-фінансові плани та інші) у список літературних джерел не включаються і посилання на них по тексту курсової роботи не робляться.

Додатки

Нумерація аркушів з додатками продовжує загальну нумерацію сторінок основного тексту курсової роботи. Обсяг додатків не входить до обов’язкового обсягу курсової роботи, не має межових рамок (їх кількість залежить від автора, потреб курсової роботи). Кожен додаток має починатися з нової сторінки, мати заголовок який пишеться вгорі. У правому верхньому кутку сторінки над заголовком пишеться слово «Додаток» і велика літера, що позначає додаток. Додатки необхідно позначати у порядку появи посилань, позначаючи послідовно великими літерами української абетки, за винятком літер Г, Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь. Один додаток позначається як додаток А. У випадку повного використання літер українського алфавіту допускається позначати додатки арабськими цифрами, наприклад «Додаток А1».

Розділ 5

Організація захисту курсової роботи

Оформлена відповідно вимогам методичних вказівок і підписана курсова робота здається студентом керівнику роботи. При перевірці курсової роботи, керівник пише рецензію, в якій вказує позитивні і негативні сторони проведених досліджень, дає дозвіл до захисту (додаток С). Після усунення недоліків студент захищає курсову роботу. Для цього створюється комісія з двох викладачів, складається графік захисту. На захист студент робить коротке повідомлення про зміст курсової роботи. Доповідь необхідно підготувати завчасно і вона повинна вмішувати коротке, але чітке викладення основних положень курсової роботи. Відповідний момент захисту — відповідь на запитання. Здають їх викладачі — члени комісії. Студент повинен дати чітку і змістовну відповідь по суті.

Комісія на закритому засіданні оцінює захист курсової роботи При визначенні оцінки приймаються до уваги рівень теоретичної і практичної підготовки студента по даній темі, зміст і оформлення курсової роботи, проявлену самостійність і ініціативу при виконанні досліджень, якість доповіді при захисті, правильність відповідей на запитання, задані в процесі захисту. В тих випадках, коли захист курсової роботи призначається незадовільним, студент допускається до повторного захисту в строки, встановлені викладачем по узгодженню з головою циклової комісії.

Курсова робота після захисту здається в архів, де зберігається до випуску студентів.

 

Розділ 6


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 237; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!