Титульна сторінка курсової роботи.



Розділ 1

Мета і завдання курсової роботи

 

 

Основна мета курсової роботи - уміння студента застосовувати теоре­тичні і практичні знання при вирішенні конкретної проблеми, самостійно робити висновки про предмет дослідження і намічати шляхи його удосконалення, підтвердити готовність студента до подальшої науково-дослідної роботи і практичної діяльності.

Завдання курсової роботи:

1. Систематизувати, закріпити та розширити теоретичні й практичні навички студентів.

2. Вивчити та узагальнити основну і спеціальну літературу за обраною темою.

3. Проаналізувати основні показники діяльності підприємства, пов'язавши їх з темою курсової роботи.

4. Охарактеризувати організацію обліку на підприємстві.

5.Уміти користуватися у виробничих умовах первинними та зведеними документами, обліковими регістрами, звітними й іншими інформаційними матеріалами, аналізувати їх та давати критичну оцінку.

6. Робити висновки, вносити пропозиції щодо удосконалення діючої методики ведення обліку на підприємствах.

7.Навчитись правильно вирішувати проблемні питання з обраної теми.

8.Оформити курсову роботу відповідно до встановлених вимог.

 

Розділ 2

Етапи написання курсової роботи

Підготовка курсової роботи представляє собою процес, який складається з наступних етапів:

вибір теми та закріплення її за студентом;

складання плану та його узгодження з керівником;

написання та оформлення курсової роботи;

підготовка до захисту (написання доповіді).

Вибір теми, підбір та вивчення літератури

 Тему курсової роботи студенти обирають самостійно, відповідно до тематики курсових робіт вміщених в методичних рекомендаціях.

Курсову роботу виконують на основі вивчених літературних джерел, інструкцій, а також планових, облікових і звітних матеріалів конкретного підприємства, на базі якого буде розроблятися тема.

Приступаючи до виконання курсової роботи, студент повинен самостійно або з допомогою керівника підібрати матеріал, який буде покладено в її основу, скласти детальний список необхідної літератури (книги, брошури, статті), вивчити її і зробити висновки.

Перш за все необхідно ознайомитися з нормативними та інструктив­ними матеріалами Міністерства фінансів України, Міністерства аграрної політики України, монографіями, статтями, підручниками та навчальними посібниками.

Необхідну літературу студент повинен підбирати за каталогом або довідковою картотекою бібліотеки, інструктивний матеріал знайти в довідках, періодичних виданнях та інформаційних бюлетенях.

 

Складання плану курсової роботи

Виходячи з мети і завдань дослідження, студент під керівництвом викладача, коректує проект плану та визначає етапи написання курсової роботи.

Курсова робота повинна складатися зі вступу, основної частини, висновків і пропозицій, списку використаної літератури, додатків.

Кожний розділ курсової роботи має свою назву і включає окремі пункти.

План курсової роботи коректують у процесі ознайомлення зі спеціаль­ною літературою, а його зміст залежить від теми дослідження. Питання плану повинні передбачати послідовний, логічно взаємопов'язаний виклад результатів дослідження і стисло відображати зміст курсової роботи.

При розробці плану курсової роботи одні питання можуть уточнюватись, інші - виключатися чи бути введені заново. У плані повинні знайти відображення ступені вивчення та висвітлення досліджуваної проблеми в літературі.

 

Орієнтовний план виконання курсової роботи

     Вступ.

     1. Виробничо-фінансова характеристика підприємства та організація облікової роботи на підприємстві.          

     2. Економічний зміст та організація первинного обліку на підприємстві. 

3. Основні питання теми курсової роботи.      

     Висновки і пропозиції

     Список використаної літератури.

     Додатки.       

         

Розділ 3

Вимоги до змісту курсової роботи

Завдання на курсову роботу з дисципліни

     Кожен студент отримує письмове завдання з темою курсової роботи (Додаток А). Завдання на курсову роботу повинно бути затверджене завідуючим відділенням та рішенням циклової комісії, підписане керівником курсової роботи. В завданні до курсової роботи студент повинен вказати основні питання курсової роботи.

 

Титульна сторінка курсової роботи.

     На титульному аркуші (Додаток Б) вказується міністерство; назва навчального закладу, в якому виконується курсова робота; повна назва теми роботи; назва та шифр спеціальності; прізвище, ім’я та по батькові студента, курс, група; ; прізвище, ім’я та по батькові керівника курсової роботи; дата захисту роботи, місто і рік виконання роботи.

Зміст

     Зміст подають на другому аркуші. Він містить найменування розділів, підрозділів, висновки до курсової роботи, список використаних джерел, додатки і номери початкових сторінок вступу, розділів, висновків, списку використаних джерел, додатків (Додаток В).

     Назва розділів і підрозділів курсової роботи повинні бути:

- стислими;

- чіткими;

- сформульовані, переважно простими поширеними реченнями;

- послідовно і точно відображати зміст роботи;

Вступ.

У вступі з урахуванням теми курсової роботи визначити місце та роль сільського господарства, обґрунтувати актуальність обраної теми, сформулювати об’єкт та предмет дослідження, мету курсової роботи та згідно поставленої мети, визначити основні завдання та питання, які необхідно розглянути, назвати основні джерела отримання інформації, на підставі яких було виконано курсову роботу. Вказати загальну суть основного питання курсової роботи, необхідність застосування та важливість даного питання.

   Вступ пишуть на одну-дві сторінки; на першій сторінці вступу, а також на титульному листі нумерацію не проставляють, але враховують.


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 461; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!