Економічний зміст та організація  первинного обліку на підприємстві



   У даному розділі курсової роботи потрібно висвітлити загальні теоретичні питання, розшифрувати економічний зміст показників, дослідженню яких присвячена робота, показати його значення і завдання обліку.

Розглянути стан та організацію обліку основного питання теми курсової роботи та його первинний облік. В додатках розмістити заповнені первинні документи по темі курсової роботи на прикладі сільськогосподарського підприємства.

  Опрацювати літературні джерела, критичні замітки та статті з теми курсової роботи, газет та журналів, показати різні точки зору вчених і спеціалістів, оцінити їх стосовно свого об'єкта дослідження та стати на позиції певних авторів або сформулювати свої власні думки щодо окремих поглядів і категорій.

   Зробити короткий екскурс щодо висвітлення теми курсової роботи в законах України, постановах Кабінету Міністрів, наказах Міністерства фінансів, інструкцій, положень з посиланням на джерело.

 

 

3.7   Основні питання теми курсової роботи.

     Описують результати дослідження теми курсової роботи на с/г підприємствах. Із найбільш важливих питань студент повинен провести дослідження, проаналізувати та оцінити отриманий результат.

Потрібно дати характеристику рахунків по даній темі, вказати що обліковується на цих рахунках, які операції відображуються по дебету і кредиту відповідних рахунків, навести кореспонденцію рахунків з іншими рахунками на прикладі господарських операцій за певний період (можна подати у вигляді таблиць), охарактеризувати кожну статтю витрат та аналітичні рахунки.

Слід охарактеризувати регістри аналітичного і синтетичного обліку, показати послідовність записів операцій в них. В додатках розмістити заповнені регістри аналітичного і синтетичного обліку на прикладі конкретного підприємства.

У цьому розділі вказують шляхи вдосконалення з обліку обраної теми курсової роботи, перспективу розвитку.

 

Висновки і пропозиції.

У висновках і пропозиціях формулюється та обґрунтовуються пропозиції, що випливають із змісту даної курсової роботи, які спрямовані на вдосконалення існуючих методів ведення обліку. Тут же дають рекомендації щодо реалізації висунутих пропозицій.

Висновки і пропозиції викладаються у вигляді окремих пунктів у межах одного абзацу, формулюються коротко, чітко, аргументовано.

Чітко сформульовані й обґрунтовані пропозиції щодо вдосконалення обліку по темі курсової роботи, студент буде захищати як результат виконаної ним роботи (короткий виклад результатів дослідження).

 

 

Список використаної літератури рекомендується наводити в такій   

послідовності:

- закони по роках прийняття (з найдавнішого по теперішній час);

- накази міністерств і відомств України по роках прийняття;

- постанови по роках прийняття;

- інструкції чи положення фінансової роботи;

- монографії (в алфавітному порядку);

- навчальна література;

- наукові статті;

- матеріали підприємства.

 

 

Додатки до курсової роботи.

Вони вміщують розрахункові таблиці, зразки первинних документів, регістрів синтетичного і аналітичного обліку, а також включають статут підприємства, баланс підприємства, звіт про фінансові результати, графік документообігу, наказ про облікову політику підприємства, практичні рекомендації, розрахунки, графічний матеріал, схеми. Кількість і якість цих додатків свідчать про те, наскільки глибоко вивчив студент практичний і теоретичний матеріал теми.

   Додатки мають свою нумерацію. За текстом курсової роботи обов'язково роблять посилання на додатки (Додаток Н).

Розділ 4

Вимоги до оформлення курсової роботи

Загальні вимоги

 

Курсова робота повинна бути охайно оформлена у відповідності з вимогами, встановленими Державними стандартами. Не виконання цих вимог значно знецінює курсову роботу. При оформленні курсової роботи студент повинен користуватись наступними рекомендаціями:

- обсяг курсової роботи не повинен перевищувати 60 сторінок (без додатків і списку використаних літературних джерел), представляється в рукописному вигляді;

- роботу слід писати чітко, розбірливо та грамотно, думки викладати ясно і небагатослівно.

- робота повинна бути викладена на білому папері формату А-4 лише на одній стороні;

-  текст необхідно писати, залишаючи поля: зліва – 30 мм., справа – 10 мм., зверху – 20 мм., внизу – 20 мм. 

- мова викладення – українська;

- нумерація сторінок проставляється в правому верхньому кутку арабськими цифрами без знака № і без крапки в кінці. На титульному листі та на листках змісту нумерацію не проставляють, але враховують.

 

Титульна сторінка

На початку курсової роботи розміщується титульна сторінка. Вона оформляється за визначеною формою (Додаток Б).

Титульна сторінка курсової роботи повинна бути набрана на комп’ютері. Міністерство, назва навчального закладу, в якому виконувалася курсова робота, набирається 14 кеглем великими літерами, між Міністерством і назвою навчального закладу – полуторний інтервал.

Тема роботи набирається великими літерами 20 кеглем. Далі вказується вид роботи (в конкретному випадку вказується, що це курсова робота), з якої спеціальності (вказується шифр спеціальності та її назва). Між назвою теми і зазначенням виду роботи – подвійний полуторний інтервал. Через подвійний одинарний інтервал у правій половині аркуша 14 кеглем вказується, хто виконав роботу (прізвище, ім’я по батькові, курс, група), залишається місце для підпису; через подвійний полуторний інтервал вказується також 14 кеглем керівник курсової роботи (прізвище, ім’я, по батькові), залишається місце для підпису. Через подвійний полуторний інтервал (тут же) помітка зав. відділенням про допуск до захисту із зазначенням дати допуску. У правій половині аркуша 14 кеглем набирається заготовка, де буде виставлена оцінка, одержана студентом на захисті а також дата захисту. Нижче посередині 14 кеглем великими літерами друкується назва міста та рік, коли виконувалася робота.

Зміст

Після титульної сторінки подається зміст, в якому відображається зміст курсової роботи з вказівкою сторінок, на яких починається виклад кожного розділу. Всі сторінки курсової роботи від титульної до останньої, сторінки додатків, включаючи таблиці та ілюстрації, розміщені на окремих листках, повинні мати наскрізну нумерацію.

 При цьому на титульній сторінці та на сторінках, на яких вказані зміст курсової роботи, вступ, заголовки розділів, висновки та пропозиції, список використаних літературних джерел номера не проставляються.

Розділи курсової роботи послідовно нумеруються арабськими цифрами. Номер розділу зазначається після слова «Розділ», а після номера ставиться крапка і потім пишеться його заголовок. В межах кожного розділу підрозділи мають номера, які складаються з двох арабських чисел, розділених крапкою. Перша цифра означає номер розділу, а друга – порядковий номер підрозділу і після неї також ставиться крапка. Наприклад: «1.2.» (другий підрозділ першого розділу). Після номера підрозділу пишеться його заголовок.

 

 


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 230; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!