Завдання до курсового проекту



Рекомендовану тематику курсового проекту розробляє і пропонує циклова комісія, виходячи з вимог галузевого стандарту та навчального плану дисциплін.

Серед наведеного переліку студент самостійно обирає тему, яку він вивчає та досліджує. Студент формує план розкриття обраної теми і самостійно підбирає літературу для розкриття теоретичних та практичних питань.

Циклова комісія рекомендує наступні теми курсових робіт:

1. Порівняльна характеристика аналогових електровимірювальних приладів різних систем.

2. Дослідження електричних характеристик освітлювальної мережі на предмет відповідності державним стандартам.

3. Розрахунок силового трансформатора для блоку живлення персонального комп'ютера.

4. Розрахунок імпульсного трансформатора для блоку живлення персонального комп'ютера.

5. Розрахунок стабілізатора напруги на основі кремнієвого стабілітрона.

6. Розрахунок електричної схеми задаючого генератора для частот 3,5МГц, 100кГц, 40МГц.

7. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на двійковому суматорі.

8. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на двійковому суматорі.

9. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для віднімання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на двійковому суматорі.

10. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на мінус-двійковому суматорі.

11. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на мінус-двійковому суматорі.

12. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на трійковому суматорі.

13. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на трійковому суматорі.

14. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для множення цілих чисел на мінус-двійковому суматорі.

15. Побудова математичної моделі обчислювального пристрою для множення цілих чисел на трійковому суматорі.

16. Побудова логічної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на двійковому суматорі.

17. Побудова логічної моделі обчислювального пристрою для віднімання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на двійковому суматорі.

18. Побудова логічної моделі обчислювального пристрою для віднімання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на двійково-десятковому суматорі.

19. Побудова логічної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на мінус-двійковому суматорі.

20. Побудова логічної моделі обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на мінус-двійковому суматорі.

21. Побудова логічної моделі обчислювального пристрою для множення цілих чисел на мінус-двійковому суматорі.

22. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на двійковому суматорі.

23. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на двійковому суматорі.

24. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для віднімання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на двійковому суматорі.

25. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для віднімання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на двійковому суматорі.

26. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на двійково-десятковому суматорі.

27. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на мінус-двійковому суматорі.

28. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в оберненому модифікованому коді на трійковому суматорі.

29. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для додавання цілих чисел в додатковому модифікованому коді на трійковому суматорі.

30. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для множення цілих чисел на двійковому суматорі.

31. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для множення цілих чисел на двійково-десятковому суматорі.

32. Побудова блочно-модульної цифрової електричної схеми обчислювального пристрою для множення цілих чисел на мінус-двійковому суматорі.

33. Розробити технічний проект розміщення ЛОМ в указаному приміщенні згідно варіанту (10 варіантів).

34. Тестування флеш-пам'яті ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки.

35. Тестування жорстких дисків ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки.

36. Тестування відеоконтролерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки.

37. Тестування дисководів оптичних дисків ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки.

38. Аналіз будови і функціональності корпусів системних блоків комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки.

39. Аналіз периферійного обладнання комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки: лазерні принтери.

40. Аналіз периферійного обладнання комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки: струменеві принтери.

41. Аналіз периферійного обладнання комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки: монітори.

42. Аналіз периферійного обладнання комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки: акустичні пристрої.

43. Аналіз периферійного обладнання комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки: фотоапарати.

44. Аналіз периферійного обладнання комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки: планшетні сканери.

45. Аналіз периферійного обладнання комп'ютерів ведучих фірм-виробників на сучасному ринку комп'ютерної техніки: портативні сканери.

 


Дата добавления: 2018-04-05; просмотров: 220; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!