Мал. 97. Дрібноблочні перегородоки



Перегородки з гіпсових плит. Плити для таких перегородок виготовляють завтовшки 50 - 75 мм, завдовжки - 800 - 1500 мм, шириною - 300 - 500 мм. Усі їх кромки роблять тільки з пазами або з пазами і гребенями. Для забезпечення міцності перегородки в горизонтальні пази укладають сталеву арматуру, покриту лаком (щоб вона не іржавіла), або тонку дерев'яну лучину. Для зведення гіпсових перегородок застосовують гипсопесчаный розчин. Гіпсову перегородку обштукатурюють гипсопесчаным або гіпсовапняним розчином, шаром до 5 мм.

Перегородки з комірчастого бетону. Стандартнийдрібний блок з пінобетону має розміри 200 × 250 × 60 мм. Оптимальна товщина перегородки з піноблоків 80 – 120о мм. При кладці можна використати як цементно-піщану суміш, так і плитковий клей. Поверхні блокових елементів, стыкуемые між собою, заздалегідь покриваються клеєм і укладаються з перев'язкою. К стінам перегородки кріплять клеєм (розчином) і арматурою (через кожні 2 ряди блоків). Оптимальними по габаритах вважаються вироби 500 × 500 × 100, 600 × × 400 × 100, 600 × 300 × 100 і 600 × × 300 × 125 мм.

Пазогребневые плити. Кожна така плита виготовлена з будівельного гіпсу і є прямокутним паралелепіпедом, стикувальні і опорні поверхні якого мають на відповідних сторонах паз і гребінь. ПГП ставлять не на бетонну основу перекриття, а на готове стягування підлоги перед нанесенням фінішних покриттів. В якості монтажного клею при роботі із звичайними плитами застосовується шпаклівка. Шви закладаються шпаклівкою. Перегородки з ПГП кріпляться до перекриттів, що несуть, жорстко, за допомогою дюбелів, а проміжок між стелею і верхнім рядом плит закладається шпаклівкою. ПГП випускаються двох типоразмеров: 667 × 500, 900 × × 300 мм, товщина - 80 або100 мм. З плит, укладених в один ряд, вдається зібрати одинарну перегородку. Подвійна конструкція перегородки - завтовшки від 180о мм влаштовується якщо треба посилити звукоізоляцію або розмістити усередині конструкції сантехнічні комунікації.

Перегородки із склоблоків. _____________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Перегородки із склопрофиліта (стекора) ________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Мал. 98. Перегородки із склоблоків і стекора

а – ____________________________________________________________________________

б – ____________________________________________________________________________

1 – ____________________________________________________________________________

2 – ____________________________________________________________________________

3 – ____________________________________________________________________________

4 – ____________________________________________________________________________

Дерев'яні перегородки __________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Одинарні дощаті перегородки виконують з дощок, що шпунтують, і дощок з чвертями завтовшки 40 - 50мм і шириною 150 - 200 мм, які встановлюються вертикально на нижнє обв'язування. Їх довжина має бути на 10 мм менше, ніж відстань від підлоги до стелі. Для жорсткості їх зв'язують між собою шпилькамиØ8-10 мм, встановлюваними через 1000 - 1400 мм, замість шпильок можна використати цвяхи. Дощата одинарна перегородка складається з вертикально встановлених дощок, нижні кінці яких входять в паз, що утворюється двома брусками, прибитими до підлоги. Верхні кінці дощок закріплюються до стелі. Невеликі щілини біля стіни закладають клоччям, повстю. Таку перегородку можна обштукатурити, обшити фанерою, ДВП або гіпсокартонними листами.

Подвійні дощаті перегородки найчастіше збирають з щитів шириною         500 - 600 мм з чвертями по кромках висота дорівнює відстані між підлогою і стелею. Щоб підвищити жорсткість перегородки, один шар дощок завдовжки 900 - 1200 мм і завтовшки 40 - 50 мм встановлюють вертикально, а інший - під кутом 45 - 90°. Між дошками закладають плити ДВП, мінеральну вату, звукопоглинальні матеріали. Поверхню перегородки можна обштукатурити, обшити ДВП або гіпсокартоном.

Дерев'яні каркасні перегородки складаються із стойок, які встановлюються через 600 - 1200 мм з брусків перерізом 50 (60) × 80 (100) мм і з'єднуються з нижнім і верхнім обв'язуванням того ж перерізу шпильками або цвяхами. Відстань між стойками заповнюється звукоізоляцією. Каркас з двох сторін обшивають дошками завтовшки 20 - 25мм (вагонкою) або іншими матеріалами: фанерою, листами ДВП, ДСП, оргалітом, гіпсокартонному т. д. Також такі перегородки можуть обштукатурюватися по драні.

Мал. 99. Дерев'яні перегородки

а - щитові;

б - каркасні;

1 - тришарові дощаті щити;

2 - верхнє обв'язування;

3 - нижнє обв'язування;

4 - штукатурна дранка;

5 - штукатурка;

6 - стойки каркса;

7 - засипка;

8 - обшивка.

 

Каркасні перегородки.__________________________________________________________

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Листи гіпсокартону мають прямокутну форму і наступні розміри :

при товщині 8, 10, 12,5 і 14 мм довжина елементів складає 2500-3000 мм;


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 606; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!