Клшічко-фармацевтичні аспекти гастроентерології



Загальна семіотика захворювань шлунку. Загальна семіотика захворювань печінки. Основні клінічні синдроми в гастроентерології та гематології. Етіопатогенез та діагностичні критерії основних захворювань системи травлення (гастрит типу А і В, виразкова хвороба шлунка та дванадця­типалої кишки, холецистит, хронічний гепатит, цироз печінки).

Принципи замісної, патогенетичної та симптоматичної терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки та жовчного міхура.

Клінічна фармакологія засобів, що впливають на функцію органів травлення: антацидів, гастроцитопротекторів, селективних та неселективних М-холінолітиків, Н2-гістаміноблокаторів, інгібіторів Н+,К+-АТФази, за­собів, що підвищують резистентність слизової оболонки шлунка, за­собів, що впливають на НеІісоbасtег руlогі, холеретиків, холекінетиків, гепатопротекторів.

Спідбне застосування засобів, що впливають на функцію органіів травлення. Взаємодія ліків та особливості їх використання при наявності супутньої патології. Критерії ефективності, можливі ускладнення лікарської терапії в гастроентерології та гепатології, методи їх прогно­зування та профілактики. Лікарські препарати, що можуть викликати пошкодження системи травлення. Прогнозування та профілактика цих пошкоджень.

 


Дата добавления: 2016-01-05; просмотров: 21; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!