Питання для самостійного вивчення. 1. Техніка складання плану розслідування щодо осіб, які вчинили злочин.1. Техніка складання плану розслідування щодо осіб, які вчинили злочин.

2. Допоміжні засоби планування розслідування щодо осіб, які вчинили злочини. Види допоміжних засобів і техніка їх складання.

3. Особливості планування розслідування щодо осіб, які вчинили злочин.

Питання для самоконтролю

 

1. Охарактеризуйте техніку складання плану щодо осіб, які вчинили злочини.

2. У чому полягають особливості планування розслідування щодо осіб, які вчинили злочини.

3. Які заходи слід включати до плану в ході планування розслідування щодо осіб, які вчинили злочини.

Зразки

План розслідування кримінальної справи

 щодо осіб, які вчинили злочини

 

№ з/п        Фабула епізоду ПІБ обвинуваченого Обставини, що підлягають з’ясуванню Слідчі та інші дії Виконавець   Термін виконання Відмітка про виконання
               

Під час самостійної роботи підготуйте практикум зі складання планів розслідування щодо осіб, які вчинили злочини, враховуючи відомості, що містяться у першій та другій увідних до теми 2.3.

Календарне та зведене календарне планування розслідування

                                                                Самостійна робота – 4 години

Мета самостійної роботи: формування навичок практичного використання отриманих теоретичних знань, що мають значення для планування роботи слідчого, у провадженні якого знаходиться декілька кримінальних справ, набуття вміння складати календарний та зведений календарний план роботи.

Основні поняття: календарний план, зведений календарний план; техніка планування; реалізація принципу комплексності.

 

Питання для самостійного вивчення

 

1. Поняття і сутність календарного, та зведеного календарного планування роботи слідчого.

2. Реалізація принципу комплексності при зведеному календарному плануванні роботи слідчого.

3. Техніка складання зведеного календарного плану роботи.

 

 

Питання для самоконтролю

1. Сформулюйте поняття і конкретизуйте сутність календарного та зведеного календарного планування розслідування.

2. Які види календарних планів складаються при розслідуванні кримінальної справи.

3. Розгляньте календарне та зведене календарне планування в контексті ефективного засобу раціонального поєднання усіх видів робіт слідчого.

4. У яких формах може складатися зведений календарний план роботи.

5. Якою є техніка складання зведеного календарного плану.

6. Які види робіт слід включати у зведений календарний план.

7. На який строк доцільно складати зведений календарний план роботи.

 

Тема реферату

1. Поняття і сутність календарного, та зведеного календарного планування роботи слідчого

 

Практичне завдання 1

1. Ретельно проаналізуйте зміст увідної 1.

2.Складіть календарні плани роботи по кожній кримінальній справі, що знаходяться у провадженні слідчого, по матеріалу дослідчої перевірки та окремому дорученню на період з 20 по 30 січня.

3. Підготуйте зведений календарний план роботи слідчого.

                                                                                             Зразки

Календарний план розслідування кримінальних справ

У січні 20____ року.

 

Кримінальні справи   понеділок 21.01. вівторок 22.01. середа 23.01. четвер 24.01. п’ятниця 5.01.
№ та фабула кримінальної справи _______________ П.І.Б. обвинуваченого, ст. КК Захід процесуального примусу, дата обрання   Час проведення слідчих дій, ОРЗ, підготовки до їх проведення, технічна робота у кримінальній справі на кожен день тощо        
№ та фабула кримінальної справи _______________ П.І.Б. обвинуваченого, ст. КК Захід процесуального примусу, дата обрання              

 

Зведений календарний план роботи слідчого у справах, що знаходяться

В його провадженні

Варіант  1.

№ з/п

№ кримінальної справи, дата порушення, П.І.Б. обвинуваченого (фабула)

Робота, що планується

Понеділок

дата

Вівторок

дата

Середа

Дата

Четвер

дата

П’ятниця

Дата

Слідчі та ін. дії Час проведення Слідчі та ін. дії Час проведення Слідчі та ін. дії Час проведення Слідчі та ін. дії Час проведення Слідчі та ін. дії Час проведення

 

№ з/п

Понеділок

дата

Вівторок

дата

Середа

дата

Четвер

дата

№ крим. справи Слід. чи ін. дії Час провед. № крим. справи Слід. чи ін. дії Час провед. № крим. справи Слід. чи ін. дії Час провед. № крим. справи Слід. чи ін. дії Час провед.
                         
                           

Варіант  2.

Увідна 1

 

На 20 січня у провадженні слідчого було декілька кримінальних справ, матеріал дослідчої перевірки та окреме доручення.

Кримінальна справа № 04/235, порушена 25 грудня за фактом розбійного нападу на Коваля С.М. У справі виконані невідкладні слідчі дії. Після розбійного нападу потерпілий був госпіталізований до лікарні, у якій перебував до 20 січня .

Кримінальна справа № 04/125, порушена 10 січня за фактом пограбування Карасьова Г.О. У справі виконані невідкладні слідчі дії. За підозрою у вчиненні зазначеного злочину затриманий Ляшко П.П. 13 січня він був заарештований. У процесі розслідування з’ясовано, що Ляшко П.П. 5 грудня вчинив крадіжку із квартири Захарової П.М. За даним фактом порушено кримінальну справу № 04/221, провадження у якій призупинено 30 грудня, у зв’язку з невстановленням особи, яка вчинила злочин.

Кримінальна справа № 04/215 за обвинуваченням Сідоренка О.М. у вчиненні злочину, передбаченого ст. 296 ч. 2 КК України «Хуліганство», строк розслідування у якій закінчується 28 січня. На думку слідчого, розслідування у цій справі проведене у повному обсязі, залишилося виконати процесуальні дії, направлені на завершення розслідування, скласти обвинувальний висновок, заповнити статистичні картки.

Матеріал дослідчої перевірки, зареєстрований 19 січня в ЖРЗПЗ за № 38, містить відомості про погрозу вбивством Гордієнко Г.В. з боку співмешканця Степанова Ф.С. У заявниці були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози. У матеріалі є заява Гордієнко Г.В. та її пояснення, а також пояснення очевидців події Сорокіної Г.П. і Шорнікової О.Б., протокол огляду місця події, в ході якого вилучена сокира (цим знаряддям Степанов Ф.С. погрожував Гордієнко Г.В.), рапорт дільничного інспектора про те, що затримати Степанова Ф.С. не було можливості, оскільки той після погроз пішов з дому, його місцезнаходження невідомо.

Окреме доручення, яке надійшло із СУ УМВС України у Чернігівській області 19 січня, з проханням допитати як свідків у кримінальній справі № 14/167, за фактом розкрадання грошових коштів із готелю «Чернігів», десятьох робітників однієї установи, визнати їх потерпілими, цивільними позивачами, відібрати зразки підписів та почерку, пред’явити для впізнання по фотографіях підозрюваних, провести виїмку документів, що підтверджують факти їх перебування у відрядженні в м. Чернігові у листопаді минулого року.

22 і 30 січня слідчий за графіком повинен чергувати у складі слідчо-оперативної групи.

 

Під час самостійної роботипідготуйте практикум зі складання календарних планів розслідування у кримінальних справах, що знаходяться у провадженні слідчого, матеріалу дослідчої перевірки, окремого доручення, а також зведеного календарного плану роботи слідчого.

 

Особливості узгодженого планування розслідування злочинів. Планування проведення окремих слідчих дій

                                                               Самостійна робота  – 4 години

Мета самостійної роботи: формування навичок практичного використання отриманих теоретичних знань, що мають значення для узгодженого планування розслідування злочинів та проведення окремих слідчих дій, набуття вміння складати узгоджений план проведення слідчих дій і оперативно-розшукових заходів, а також планів проведення окремих слідчих дій.

Основні поняття: узгоджений план, план проведення слідчої дії.


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 415; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:


Мы поможем в написании ваших работ!