ЗАХИСТ ТА ПОРЯДОК ОЦІНЮВАННЯ ЗВІТУ



 

Захист звіту з виробничої практики проводиться при наявності позитивної оцінки за результатами її рецензування керівниками практики від страхової компанії  та Університету. Процедура захисту передбачає постановку питань студенту за загальною частиною звіту. Головне завдання захисту – виявити дійсну ступінь самостійності студента у виконанні робочої програми практики та глибину його розуміння тих процесів, які відбувалися в страховій компанії під час виробничої практики. Максимальна кількість балів, якою оцінюється звіт з виробничої практики, складає 100 балів.

 

Розподіл балів, що присвоюються студентам за підсумками виробничої практики

 

Види навчальної роботи

Змістовий модуль I

Змістовий модуль IІ

Змістовий

модуль ІІІ

Індивідуальне завдання

Сума

Т1 Т2 Т3 Т4 Т5 Т6 Т7 Т8
самостійна робота 7 7 13 7 13 13 7 13
Сума

27

20

33

20 100

 

Підсумкова оцінка, виражена за 100-бальною шкалою, переводиться в оцінку за національною шкалою та шкалою ЄКТС відповідно прийнятої в Університеті системи оцінювання.


ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ПРАКТИКИ

Після закінчення практики студенти у триденний термін звітують про виконання програми практики та індивідуального завдання. З цією метою розпорядженням керівництва Університету на випусковій кафедрі створюється комісія, до складу якої входять керівники практики від Університету і, за згодою, від баз практики. Комісія приймає захист звітів в Університеті. Результати захисту звіту з практики оцінюються за стобальною шкалою навчального закладу, за чотирибальною національною шкалою та шкалою ECTS. Результати захисту звіту відображаються у щоденнику практики, відомості обліку успішності, проставляються у заліковій книжці студента та вносяться в навчальну картку студента, в додаток до диплому чи академічну довідку.

При визначенні загальної кількості балів враховується оцінка керівника практики від страхової компанії – бази практики. Студенту, який не виконав програму виробничої практики без поважних причин, може бути надано право проходження практики повторно при виконанні умов, визначених Університетом. Студент, який востаннє отримав негативну оцінку по практиці в комісії, відраховується з навчального закладу.

Заступник завідувача кафедри з питань практичної підготовки здійснює аналіз результатів практики, готує письмовий звіт про підсумки виробничої практики та розробляє заходи, спрямовані на поліпшення практичної підготовки.

Підсумки виробничої практики обговорюються на засіданні кафедри та розглядаються на засіданні Вченої ради факультету.

 

 


Дата добавления: 2019-11-16; просмотров: 106; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!