ЗАХИСТ  ТА ОЦІНЮВАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ  РОБОТИ



Кваліфікаційна робота виконується студентами в терміни, що встановлені навчальним планом. До захисту не допускається робота, що не погоджена з керівником за теоретичною, графічною або макетною складовою.  До захисту роботи не допускаються також ті студенти, що не мають відгуку  наукового керівника, яка є основною для оцінки роботи. Керуючись відгуком наукового керівника, студент до захисту усуває помилки і недоліки, робить необхідні доповнення, готується до відповіді на запитання державної комісії.

Кафедрою призначається комісія з прийому кваліфікаційних робіт, яка заслуховує відповіді студентів. Студенту надається до десяти хвилин для викладення основних положень роботи. У доповіді студент повинен висвітлити завдання роботи, дати характеристику процесу виконання роботи та її результатів Виступ повинен бути коротким, але змістовним. Цьому сприятиме якість представлення графічної частини проекту. Після виступу студент відповідає на запитання членів комісії та осіб, присутніх на захисті. Результати захисту оцінюються на закритих нарадах комісії після того, як будуть вислухані захисти всіх присутніх студентів. Захищена студентом кваліфікаційна робота оцінюється комісією оцінками “5”, “4”, “3”, “не зараховано”.

На оцінювання роботи під час захисту впливає:

§ якість виконання і обсяг роботи, представленої у графічній частини проекту;

§ якість виготовленого макету, що повинен відповідати всім функціональним, естетичним, етичним та інноваційним вимогам даної кваліфікаційної роботи, які описані в пояснювальній записці та розроблені в графічній частині;

§ чіткість викладення основних положень роботи в пояснювальній записці;

§ ритмічність роботи студента над темою на протязі семестру;

§ повнота та наукова обґрунтованість  виконання завдання;

§ творча самостійність студента при виконанні кваліфікаційної роботи;

§ глибина і системність знань і вмінь, набутих студентом при виконанні роботи;

§ участь студента в наукових семінарах і конференціях з доповідями з тематики роботи:

§ охайність оформлення та якість виготовленого рекламно-графічної продукції.

Кваліфікаційний проект  оцінюється за модульно-рейтинговою системою, державною екзаменаційною комісією, до складу якої входять як представники науково-педагогічного колективу кафедри, так і провідні науковці та фахівці з графічного дизайну з інших навчальних закладів. 

За результатами підготовки та захисту дипломного проекту студент отримує підсумкову оцінку за 100-бальною шкалою,яка розраховується як сума оцінок за зміст роботи (до 70 балів) та захист (до 30 балів).

№ з/п Назви виду роботи, способи набуття знань Максимальна кількість балів
1.   Визначення мети і завдань курсової роботи, об’єкта та предмета дослідження 5
2. Розкриття змісту роботи, чіткість, повнота та послідовність розкриття кожного питання плану: Розділ І Розділ ІІ Розділ ІІІ     10 10 10
3. Виконання практичної частини роботи в повному обсязі на високому художньому та професійному рівні   20
4. Аргументованість висновків, обгрунтованість пропозицій, науково-дослідницький аспект 5
5. Відповідність вимогам щодо оформлення роботи 10
6. Захист курсової роботи: - вміння студента лаконічно, грамотно та аргументовано викладати матеріал; - знання тексту (оперування термінами, цифрами); - вміння чітко відповідати на поставлені запитання членів комісії 30 балів: 10   10   10  
  Підсумкова оцінка 100 балів

 

Результати захисту кваліфікаційної роботи оголошуються після закінчення наради з зазначенням недоліків у проектах та захисті кожного із студентів, а також мотивів, що були враховані комісією при оцінюванні.

За сукупними результатами захисту та державного кваліфікаційного іспиту  у залікову книжку студента проставляється диференційована оцінка.


Трансформація рейтингової оцінки

Сума набраних рейтингових балів за підготовку та захист дипломного проекту, а також за відповіді на тестові запитання під час державних іспитів обчислюється за формулою (ДП + ДІ)/2, і переводиться в бали системи оцінювання ECTS. Система передбачає семибальну шкалу (A, B, C, D, E, FX, F) та подвійне (описове та статистичне) визначення цих оцінок.

 

Підсумковий рейтинговий бал Підсумкова оцінка за шкалою ECTS Традиційна екзаменаційна оцінка Традиційна залікова оцінка
91 – 100 A – відмінно відмінно

зараховано

84 – 90 B – дуже добре

 добре

76 – 83 C – добре
66 – 75 D – задовільно

задовільно

61 – 65 E – достатньо (задовольняє мінімальні критерії)
21 – 60 FХ – незадовільно незадовільно не зараховано
0 – 20 F – незадовільно (потрібна додаткова робота) не допущено не допущено

 

 Комплексна оцінка за кваліфікаційний проект та державні теоретичні іспити вноситься в заліково-екзаменаційну відомість і в залікову книжку студента за підписами членів і голови комісії.

 


Дата добавления: 2019-09-02; просмотров: 119; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!