Розробка тематики магістерської дипломної робот и



 

Підготовку до написання магістерської дипломної роботи починають з вибору теми. Перелік тем магістерських робіт розробляється випусковою кафедрою. Теми погоджуються з провідними фахівцями та керівниками підприємств, організацій, установ.

Магістерська дипломна робота повинна виконуватися на реальному матеріалі. Тематика магістерської дипломної роботи розробляється відповідно до економічної і фінансової ситуації, з урахуванням сучасних фінансово-економічних проблем підприємств, організацій, установ, на базі яких проводиться переддипломна практика магістрів.

Реальна магістерська дипломна робота може виконуватись за замовленням підприємств, організацій, установ тощо.

Теми магістерських дипломних робіт можуть бути заявлені до розробки фінансовим управлінням, податковою інспекцію, фінансовою або іншою службою підприємства, банку або страхової компанії, якщо це підприємство (організація, установа) є базою переддипломної практики випускника.

Тему магістерської дипломної роботи може запропонувати сам студент, обґрунтувавши її доцільність та актуальність на сучасному етапі, але з урахуванням бази переддипломної практики.

Ознайомлення студентів з тематикою магістерських робіт проводиться на початку 9 семестру.

 

Вибір та затвердження теми магістерської дипломної роботи

 

Студенту надається право самостійного вибору теми магістерської дипломної роботи та наукового керівника. Тема магістерської дипломної роботи, яка обирається студентом із запропонованого кафедрою переліку, може бути уточненою і конкретизованою науковим керівником залежно від об’єкта дослідження та його мети, бази практики.

У випадках, коли на розробку конкретної теми на одному підприємстві (установі, організації) претендує декілька студентів, закріплення теми здійснюється керівником магістерської дипломної роботи або завідувачем випускової кафедри, з урахуванням можливості виконання роботи в умовах різних служб та відділів підприємства (установи).

Декілька студентів можуть брати участь у виконанні комплексного дослідження, в якому кожен студент має індивідуальну тему магістерської дипломної роботи. Цілі, задачі та хід підготовки роботи при цьому визначаються одним керівником комплексної магістерської дипломної роботи (дослідження).

Студенти заочної форми навчання виконують магістерські дипломні роботи із запропонованого кафедрою переліку тематик робіт на тему, яка відповідає профілю навчання, використовуючи матеріали тих підприємств, де вони працюють.

Студент повинен подати письмову заяву про закріплення за ним теми. Заява подається на ім’я завідувача кафедри, який призначає керівника і консультантів. Теми магістерських дипломних робіт затверджуються наказом ректора за поданням випускової кафедри та деканату у встановлені строки і надалі змінам та коригуванню не підлягають.

Після видання наказу науковий керівник разом із студентом оформлюють бланк-завдання на магістерську дипломну роботу студента (Додаток А). Ці завдання розглядаються на засіданні випускової кафедри, підписуються керівником магістерської дипломної роботи, консультантами (при необхідності) і студентом та видаються кожному студенту із суворо регламентованим переліком питань не пізніше, ніж за 2 тижні до початку практики.

Тема магістерської дипломної роботи за завданням повинна відповідати темі, вказаній на титульній сторінці магістерської дипломної роботи.

На підставі завдання студент складає та узгоджує з керівником календарний план виконання магістерської дипломної  роботи (Додаток А).

 

 


ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАННЯ, СТРУКТУРА І ЗМІСТ МАГІСТЕРСЬКОЇ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Структура та зміст магістерської дипломної роботи

 

Кожна магістерська дипломна робота повинна бути індивідуальною самостійною роботою, яка має свої особливості, зумовлені темою, об’єктом дослідження, теоретичною підготовкою студента, наявністю першоджерел та фактичного матеріалу. Однак всі магістерські дипломні роботи повинні будуватися на основі єдиних вимог державних стандартів.

Структура магістерської дипломної роботи:

1. Титульний аркуш.

2. Завдання на дипломну роботу магістра.

3. План-графік виконання дипломної роботи магістра.

4. Анотацію.

5. Відзив керівника дипломної роботи.

6. Рецензію від підприємства та довідку про впровадження результатів дослідження (за наявності чи бажанням автора роботи).

7. План (зміст) роботи.

8. Вступ.

9. Перший розділ -теоретичний (з назвою, що відображує його зміст).

   10. Другий розділ - аналітико-дослідницький (з назвою, що відображує його зміст).

11. Третій розділ - проектно-рекомендаційний (з назвою, що відображає його зміст).

12. Висновки (заключна частина).

13. Список використаних джерел.

14. Додатки (таблиці, рисунки, схеми, графіки тощо).

Титульний аркуш

Титульний аркуш є першою сторінкою магістерської дипломної роботи. Він має єдину форму для всіх магістерських дипломних робіт і оформлюється відповідно до зразка (Додаток Б).

Титульний аркуш заповнюється на друкарській машинці, ПК або рукописно чорними чорнилами без помарок і виправлень. Назва теми магістерської дипломної роботи на титульному аркуші повинна точно відповідати формулюванню теми у наказі ректора академії та індивідуальному завданні на магістерську дипломну роботу.


Дата добавления: 2019-03-09; просмотров: 172; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!