Міри безпеки при обслуговуванні шлаковидалення



6.1. Збивати шлак слід при стійкому режимі горіння і збільшенні розрідження в топці і газоходах. Оббивання шлаку при нестійкому режимі горіння забороняється.

6.2. Збивання шлаку повинно проводитись з дозволу машиніста енергоблоку, тільки спеці­альними піками. На піці для збивання шлаку повинен бути заварений в трубу наконечник, щоб уникнути стікання шлаку по трубі.

Збивати шлак відкритою з двох сторін трубою забороняється. При збиванні слід стояти в стороні, тримаючи піку на відльоті.

При роботі спиратись на піку не дозволяється.

6.3. Забороняється збивати шлак на майданчиках, які не мають достатнього освітлення, а також на випадкових не призначених для цього предметах (перилах і сходах драбин, підставках і ін.).

6.4. При розшлакуванні шлаковидаляючих пристроїв (шнеків, дробарок) забороняється за­ходити всередину ванн, працювати при знятих перекриттях каналів, ставати на гарячий шлак.

6.5. При оббивці, видаленні шлаку персонал повинен одягати рукавиці, захисні окуляри, захисну каску з пелериною, штани повинні вдягатися навипуск (поверх чобіт).

6.6. При очистці каналів шлаковидалення, їх з'ємні перекриття повинні бути зняті тільки в границях робочої зони. При перервах в роботі і після очистки каналів перекриття повинні встановлюватися на місце.

6.7. Очистку металовловлювача багерного насосу слід проводити тільки після відключення насосу запірною арматурою, зупинки насосу і при відсутності надлишкового тиску в насосі, металовловлювачі.

6.8. Прочищати і знімати насадки сопел (змивних, побуджуючих) при напорах води понад 20 м (2 атн) дозволяється тільки після їх відключення.

6.9. Ремонтне обслуговування механізмів шлаковидалення (шнеків, дробарок, багерних і дренажних насосів) здійснюється по нарядах після прийняття заходів безпеки (відключення, зняття напруги, дренування) і очистці їх від залишків шлаку. Ремонт шнеків повинен проводитися на зупиненому котлі.

6.10. Введення обладнання в резерв, в роботу після ремонту проводиться машиністом-обхідником після закінчення всіх робіт, прибирання робочого місця, закриття наряду по розпорядженню начальника зміни або старшого машиніста.

 

 

Начальник ВТВ                                                    Я.В. Сторожук
Начальник КТЦ                                                         І.Т. Зімайло

 

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ

№№ п/п Дата, сторінка, пункт Короткий зміст змін та доповнення На якій підставі виконані зміни та доповнення Підпис особи, яка внесла зміни та допов-нення "Затверджую" головний інженер БТЕС
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 


Дата добавления: 2019-02-13; просмотров: 150; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!