Скласти мету комплексного заняття. Визначити методи і прийоми навчання.



Тема: Золота осінь(середня група).

Мета: закріпити у дітей вміння сприймати образ золотої осені в музиці,віршах, малюнках; ритмічним поєднанням мазків, ліній, форм створити колорит осені.

Методи і прийоми:

Вступ. Художнє слово: читання вихователем вірша про осінь.

Основна частина. Читання дітьми віршів про осінь, співання пісні «Падає листя». Художнє слово: читання вихователем розповіді про осінь. Слухання пісні про осінь. Бесіда про осінь: Що вона нам приносить?

Малювання дітьми осінніх квітів, дерев.

Підсумок заняття. Аналіз робіт.

78.Скласти план екскурсії до магазину з дітьми старшого дошкільного віку.

Мета: розширяти особистий досвід дошкільнят; розширювати знання дітей про магазин, його призначення ознайомити дітей з працею людей в магазині, розширювати словниковий запас назвами продуктів, відділів у магазині; вчити висловлювати свої думки.

Хід:

1) попередня робота (зустріч з мамою Марійки, яка працює в магазині, розповідь про магазин, бесіда.)) вихователь попередньо готується до проведення екскурсії: визначає маршрут яким буде вести дітей до магазину, домовляється з працівниками про проведення екскурсії, нагадує дітям правила поведінки на вулиці, у громадських місцях.

2) дітей безпосередньо знайомлять з магазином, з працівниками магазину, показують відділи магазину, місце касира, розповідає про те як потрібно вести себе в магазині, як потрібно купувати товар, де розраховуватись.

3) бесіда на закріплення. (Дітки, чи сподобався вам магазин? Хто там працює? Які відділи ви запам’ятали? До кого ми підходимо щоб оплатити покупку? тощо)

4) після повернення з екскурсії в другу половину дня буде доцільно проведення сюжетно-рольової гри «Магазин»

79. Скласти план екскурсії в бібліотеку з дітьми старшого дошкільного віку.

Мета: розвивати інтерес у дітей до читання, бажання слухати, виховувати охайність до книги і надати перші поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.

1) вихователь попередньо готується до проведення екскурсії: визначає дорогу якою буде вести дітей до бібліотеки, домовляється з працівниками бібліотеки про проведення екскурсії, нагадує дітям правила поведінки на вулиці, у громадських місцях, повідомляє дітям, що у бібліотеці працює бібліотекар з роботою якого ми і будемо знайомитися.

2) хід екскурсії(дітей знайомлять з професією бібліотекаря, показують як саме і де розміщені книжки, як взяти книжку, розповідають, що книжку можна взяти із собою, але для цього потрібно записатися, а також, можна книгу почитати тут, у читальному залі, показують приміщення читального залу, діти розглядають полички з книгами, журналами, іграми; знайомлять дітей з правилами поведінки у бібліотеці;та дають поради користування книжкою)

3) бесіда на закріплення(Дітки, сподобалася вам бібліотека? Хто там працює? Як слід поводитися у бібліотеці? Чому? Яке ставлення має бути до книги? Ви зрозуміли для чого потрібні бібліотеки?)

Після повернення з екскурсії. У другу половину дня буде доцільною сюжетно-рольова гра «Бібліотека».

80. Скласти план екскурсій в парк навесні для дітей старшої групи. Провести фрагмент екскурсії.


Дата добавления: 2016-01-03; просмотров: 15; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!