Скласти зразок розповіді за дидактичною картиною з дітьми старшої групи.



Мета: виховувати у дітей інтерес до складання розповідей за картинами; вчити правильно розуміти їх зміст; формувати вміння зв,язно, послідовно описувати зображуване; активізувати і розширювати словниковий запас; вчити граматично правильно будувати речення.

- Золота осінь - це незвичайна пора. По-різному її сприймають люди. Багато віршів, пісень, музики складено про осінь. Краса осінньої природи надихає на творчість також художників. Дітки, це репродукція картини Ісака Ілліча Левітана "Золота осінь". Російський художник І. Левітан за все своє життя створив дуже багато красивих і цікавих творів живопису, в тому числі картин, в яких відтворена краса осінньої природи. Одним із кращих полотен є "Золота осінь". Жанр цієї картини – пейзаж.

Бесіда з дітьми: Який період осені зобразив художник?Чому ви так вважаєте?Які кольори використав художник?Чим відрізняються рослини?Який настрій викликає у вас картина?

Зразок: «Золота осінь»

Промайнуло тепле літечко. Стоїть тиха, суха погода. Казкова осінь вдягла дерева в розкішне вбрання. Ласкаве сонце освітлює верхівки струнких берізок. Поміж жовто-зелених дерев, вузькою стрічкою в'ється річка. Вода в ній прозора, холодна, чиста. Високим синім небом пливуть пухнасті хмарки. На лісовому березі річки ростуть берізки, одягнені в золотий одяг. Тільки сосни та ялини залишилися зеленими. Своїми різнобарвними кольорами осінь чарує зір людей. Золота красуня - чудова пора року! Картина викликає у мене піднесений настрій.

75.Скласти та продемонструвати план проведення індивід.фізкульт.заняття для дітей з плоскостопістю
1. Різновиди ходьби: на носках, на зовнішньому склепінні стопи, на п’ятках, з підігнутими пальцями ніг, з піднятими пальцями ніг.
2. Стоячи, за допомогою згинання пальців ніг, просуватися по підлозі уперед, назад («Гусеня»)
3. Стоячи або сидячи, спробувати пальцями ніг підняти з підлоги хустинку, олівець, папірець, прокотити вперед м’яч, утримуючи його стопами ніг.
4. Ходьба по предметах: палиці, камінці, маленькі м’ячики та ін.
5. Сидячи за допомогою пальців ніг зняти шкарпетку, а потім спробувати її одягти.
6. Сидячи, спробувати постукати пальцями ніг по підлозі. «Гра на піаніно»
7.Діти ходять, тупають або підстрибують на «доріжці здоров’я».


Дата добавления: 2016-01-03; просмотров: 13; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!