Інформація про виконання захищених статей видатків місцевих бюджетів



«Інформація про виконання захищених статей видатків місцевих бюджетів» (додаток № 4 до наказу Державного казначейства України від 28.02.2005 № 35) складається на підставі даних форми № 2ммб «Звіт про виконання місцевих бюджетів» у розрізі кодів економічної класифікації видатків загального фонду місцевих бюджетів за захищеними статтями.

У графі 3 «Затверджено розписом на рік з урахуванням змін» проставляються суми бюджетних асигнувань, передбачених розпорядникам коштів на майбутній рік за захищеними статтями видатків загального фонду місцевих бюджетів, з урахуванням змін, внесених протягом звітного періоду.

У графі 4 «Кошторисні призначення на рік з урахуванням змін» проставляються суми бюджетних асигнувань, передбачених розпорядникам коштів на майбутній рік за захищеними статтями видатків загального фонду місцевих бюджетів, з урахуванням змін, внесених протягом звітного періоду.

У графі 5 «Касові видатки з початку року» проставляються суми проведених з початку року касових видатків за захищеними статтями видатків місцевих бюджетів.

Інформація про виконання захищених статей видатків місцевих бюджетів складається тільки на центральному рівні.

Інформація про використання коштів з резервного фонду

«Інформація про використання коштів з резервного фонду» (додаток № 5 до наказу Державного казначейства України від 28.02.2005 № 35) складається органами Державного казначейства за загальним фондом місцевих бюджетів.

У формі відображається інформація про використання коштів резервного фонду за кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів загального фонду місцевого бюджету відповідно до напрямів використання коштів резервного фонду, затверджених рішеннями про виділення коштів з резервного фонду бюджету. За кодом тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів 250102 «Резервний фонд» відображаються тільки нерозподілені видатки (КЕКВ 3000).

У рядку «Резервний фонд на початок звітного періоду» проставляється обсяг резервного фонду, затверджений рішеннями місцевих рад, на початок року.

У рядку «Резервний фонд на кінець звітного періоду» відображається обсяг резервного фонду, затверджений рішеннями місцевих рад, на кінець року, тобто плановий показник з урахуванням змін, внесених протягом звітного періоду.

У графі 4 «Кошти, передбачені рішеннями місцевих рад» проставляються суми коштів, які відповідно до прийнятих відповідними місцевими радами рішень передбачені у звітному періоді розпорядникам коштів місцевих бюджетів на здійснення видатків за рахунок коштів резервного фонду.

У графі 5 «Фактично виділено коштів з початку року» проставляються суми коштів, які були виділені розпорядникам коштів місцевих бюджетів відповідно до прийнятих відповідними місцевими радами рішень протягом звітного періоду.

У графі 6 «Недовиділено асигнувань до плану» проставляється сума недовиділених асигнувань (дані графи 6 дорівнюють різниці відповідних даних, наведених у графі 4 і графі 5).

Графа 7 «Касові видатки з початку року, всього» не заповнюється.

Графа 8 «Залишок невикористаних коштів на кінець звітного періоду» не заповнюється.

Місячний звіт про виконання місцевих бюджетів складається за формами, затвердженими наказом Державного казначейства України від 28.02.2005 № 35, та в порядку, передбаченому цією Інструкцією.

Місячний звіт про виконання місцевих бюджетів складається в гривнях.

Недотримання учасником бюджетного процесу порядку складання та подання звіту про виконання бюджету, встановленого Бюджетним кодексом України та іншими нормативними актами, є бюджетним правопорушенням. У разі виявлення такого бюджетного правопорушення Державним казначейством України застосовуються заходи, передбачені чинним законодавством.

Місячний та зведений звіти про виконання місцевих бюджетів складають відповідні органи Державного казначейства і за підписом керівника органу Державного казначейства України та головного бухгалтера подають відповідним фінансовим органам та/або міським (міст районного значення), сільським, селищним радам або їх виконавчим органам одночасно з поданням до вищестоящого органу Державного казначейства України.

Зведені місячні звіти подаються головними бухгалтерами органів Державного казначейства України до управління консолідованої звітності з виконання бюджетів Державного казначейства України у паперовому (в розрізі бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів міст Києва та Севастополя) та в електронному вигляді (в розрізі бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, бюджетів міст Києва та Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення і бюджетів районів).

Державне казначейство України встановлює терміни подання місячної звітності управлінням Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі з таким розрахунком, щоб забезпечити своєчасне подання звітності про виконання місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України.

& Питання для самоперевірки, повторення

1. Які особливості місячної звітності бюджетних установ?

2. З яких частин складається звіт про виконання місцевих бюджетів?

3. В чому полягає звіт про бюджетну заборгованість?

4. Поясніть поняття «дотація», «субвенція»

5. Що таке захищені статі видатків місцевих бюджетів?

6. Як  використовуються кошти з резервного фонду?

 


Дата добавления: 2022-01-22; просмотров: 24; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!