Організація робочого місця офісного службовця



Вступ

Підприємства різних форм власності в процесі господарської діяльності в процесі господарської діяльності постійно здійснюють розрахунки:

• з постачальниками;

• з покупцями;

• державним бюджетом;

• іншими організаціями і підприємствами по господарським операціям

різного характеру.

З допомогою грошей завершується перетворення грошової форми виділених засобів в виробничі запаси, отримання грошової виручки і вміщеного в неї чистого доходу.

Грошовий розрахунок - головний фактор забезпечення кругообігу засобів, а їх своєчасне завершення служить необхідною умовою безперервного процесу виробництва.

В даний час розрахунок проводиться в двох формах:

• безготівковим перерахуванням через систему банку (безготівковий розрахунок);

• у виглядів платежів готівковими грішми (готівковий розрахунок).

Єдиним кредитним, розрахунковим і касовим центром країни є Національний банк України. Всі грошові засоби підприємств і організацій повинні зберігатися на розрахункових або поточних рахунках банку. Одержання грошей з цих рахунків проводиться під безпосереднім контролем банку, що забезпечує використання цих засобів по цільовому призначенню.

Розрахунки між підприємствами здійснюються через банк переважно безготівковим шляхом. За допомогою безготівкового розрахунку ведеться розрахунок не тільки з постачальниками і покупцями, а й розрахунок з бюджетом по податках, з дебіторами і кредиторами, зі своїм галузевим управлінням (вищестоящою організацією), з профспілковими організаціями по відчисленню на соціальне страхування, з робітниками (там, де заробітна плата виплачується через ощадні банки) і цілий ряд інших розрахунків.

Грошовою готівкою із своїх кас підприємства виплачують заробітну плату, дрібні господарські витрати і проводять розрахунок з індивідуальними підзвітними особами.

Перед бухгалтерським обліком в області обліку грошових засобів, розрахунків і кредитів стоять такі основні завдання:

1. Своєчасне і правильне проведення необхідних розрахунків, як шляхом безготівкових перерахувань так і готівкою.

2. Повне і оперативне відображення в облікових регістрах наявності і руху грошових засобів і розрахункових операцій.

3. Додержання правил використання грошових засобів по призначенню у відповідності з виділеними лімітами, фондами.

4. Проведення у встановлений термін інвентаризації грошових засобів і стану розрахунків, недопущення простроченої дебіторської і кредиторської заборгованості.

5. Контроль наявності і зберігання грошей в касі, на розрахунковому і інших рахунках в банку.

6. Контроль дотримання розрахунково-платіжної дисципліни, своєчасності перерахування сум за матеріальні цінності і послуги, а також засобів, одержаних в порядку кредитування.

Тема моєї дипломної роботи «Технологія обліку касових операцій»

Дипломна робота складається з наступних розділів: Характеристика економічної діяльності «Августівської сільської ради», в якому я описав економічну діяльність підприємства, на якому проходив виробничу практику, теоретичної , практичної частин, охорони праці при роботі на ПК, висновку та списку використаної літератури.

І. Характеристика Августівської сільської ради Біляївського району

Августі́вська сільська́ ра́да — адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування в Біляївському районі Одеської області. Адміністративний центр — село Августівка.

Адмін. центр: Августівка

Населення: 1432 чол.

У підпорядкуванні: село Котовка, село Протопопівка, село Черевичне, селище Набережне

Код ЄДРПОУ: 04377664

КОАТУУ: 5121080301

Адреса: Одеська обл., Біляївський р-н, с. Августівка, вул. Кооперативна, буд. 16

Час роботи: пн-пт 8:00-17:00

Поштовий індекс: 67632

Контактні телефони: 04852-39242, 04852-39215

Голова/староста: Таран Олена Георгіївна

Загальні відомості

· Територія ради: 81,059 кмІ

· Населення ради: 5 003 особи (станом на 2001 рік)

· Водоймища на території, підпорядкованій даній раді: Хаджибейський лиман

Населені пункти

Сільській раді підпорядковані населені пункти:

· с. Августівка

· с. Латівка

· с-ще Набережне

· с. Протопопівка

· с. Черевичне

Склад ради

Рада складається з 20 депутатів та голови.

· Голова ради: Ворник Світлан Олександрівна

· Секретар ради: Таран Олена Георгіївна

Організація робочого місця офісного службовця

Під час проходження виробничої практики моє робоче місце було оснащене робочим столом, комп’ютером, телефоном, стільцем і сейфом.

Щоб безперервно, рівномірно і ефективно ми працювали,наше робоче місце забезпечується правильною організацією , що передбачає не лише їх оснащення необхідними засобами, але й їх раціональне розміщення і створення комфортних умов праці.

Моє робоче місце правильно організовано, для того щоб раціонально виконувати свої функції, підтримувати високу працездатність і гарний робочий настрій.

Моє службове приміщення добре освітлене, оскільки недостатня освітленість робочого місця призводить до швидкої втоми працівника, а нормальна освітленість підвищує продуктивність праці на 10-15 %.

Колір приміщення приємного відтінку, оскільки колірне сприйняття навколишнього середовища визначає емоційний стан і працездатність людини. Не раціональний колірний клімат збільшує зорову та загальну стомлюваність працівників нашого підприємства і взагалі.Моє робоче місце має таке обладнання: Офісний стіл, стілець, письмове приладдя. Мій конторській стіл має площу, достатню для розміщення обладнання, книг, відомостей та інших документів, з якими я працюю. Зручними для користування є столи з висувними дошками справа та зліва.Користуватися своєю оргтехнікою іншим співробітникам не дозволяю, так як це може привести до серйозної поломки, а також до розмноження інформації. Я несу повну відповідальність за ту апаратуру, яка знаходиться в моєму кабінеті.

ІІ Теоретична частина


Дата добавления: 2018-10-25; просмотров: 278; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!