Індивідуальні завдання до ЗМ 3-4



Курсанти за вказівкою викладача готують реферативні повідомлення за наступною тематикою:

1. Інформаційна сутність допиту.

2. Тактика очної ставки.

3. Дотримання конституційних норм, принципів і вимог законності при проведенні обшуку і виїмки.

4. Використання науково-технічних засобів і спеціальних знань при проведенні обшуку.

5. Теоретичний аспект організації розкриття і розслідування злочинів.

6. Поняття об’єктивної істини у кримінально-процесуальному законодавстві.

7. Роль слідчого в організації розкриття і розслідування окремих видів злочинів.

8. Методика розкриття та розслідування злочинів проти життя та здоров’я особи.

9. Методика розкриття та розслідування тяжких тілесних ушкоджень.

10. Методика розкриття та розслідування погрози вбивством.

11. Розслідування злочинів, пов’язаних з шахрайствами з фінансовими ресурсами.

12. Тактичні особливості розслідування квартирних крадіжок.

Структура індивідуального навчально-дослідного завдання:

- тема і мета завдання;

- вступ;

- виклад змісту (подаються, у разі необхідності, схеми, малюнки, моделі, систематизована реферативна інформація та її аналіз; 

- висновки;

- список використаної літератури.

Х. Критерії оцінювання навчальної діяльності

 

           Поточний контроль успішності курсантів здійснюється під час проведення семінарських і практичних занять, виконання самостійної роботи та індивідуальних завдань, модульного контролю. Усі результати поточного контролю заносяться викладачем до журналів обліку відвідування занять курсантами та їх успішності.

           Критерії оцінювання навчальної діяльності курсантів під час проведення семінарських і практичних занять та виконання самостійної роботи у кожному змістовому модулі наведені в таблиці:

 

Змістовий модуль

Оцінка Критерії оцінювання

1. Методологія криміналістики. Загальні положення криміналістичної техніки.

Відмінно Курсант знає кримінально-процесуальне законодавство України, предмет, завдання, систему та методи криміналістики, історію розвитку науки криміналістики, технічні засоби та методи та здатен ефективно використовувати свої знання для виконання у повному обсязі передбачених навчальною програмою практичних завдань. Виявляє пізнавальний інтерес до навчальної дисципліни.
Добре Курсант в основному володіє навчальним матеріалом стосовно методології криміналістики та знає основні її положення. Його відповідь в цілому правиль­на, достатньо обґрунтована. Самостійно використовує теоре­тичні знання під час вирішення практичних завдань стосовно криміналістичної техніки.
Задовільно Курсант самостійно з розу­мінням відтворює суть основних положень методології криміналістики. Його відповідь в цілому правиль­на, але містить неточності сто­совно окремих елементів. Практичні завдання виконує за допомогою викладача.
Незадовільно Курсант володіє матеріалом в неповному обсязі, без розумін­ня відтворює навчальний мате­ріал, При вирішенні практичних завдань допускає значну кількість помилок.

2. Криміналістична

техніка

Відмінно

Курсант володіє повними і системними знаннями навчально­го матеріалу. Знає основні положення галузей криміналістичної техніки. Чітко знає правила та прийоми застосування технічних засобів. Здатний ефективно використовувати свої знання для виконання передбачених навчальною програмою практичних завдань.

Добре

Знання курсанта є достатньо повними, він вільно застосовує вивчений матеріал у вирішенні різних ситуаційних завдань, вміє аналізувати і ро­бити висновки. В основному знає правила та прийоми застосування технічних засобів, в достатній мірі володіє понятійним апаратом 2-го розділу науки криміналістики „Криміналістична техніка”.

Задовільно

Курсант без достатнього розуміння відтворює навчальний матеріал. Його відповіді в цілому правиль­ні, але містять неточності. Виконує комплексні завдання з програмного навчального матеріалу за допомогою викладача.

Незадовільно

Курсант безсистемно і не­повно відтворює окремі фрагмен­ти навчального матеріалу, не засвоїв основних положень галузей 2-го розділу науки криміналістики „Криміналістична техніка”.
3. Слідча тактика

Відмінно

Курсант у повному обсязі знає поняття тактичного прийому, тактичної комбінації та операції, особливості організації та планування розслідування, тактику проведення окремих слідчих дій: огляду місця події, допиту, обшуку та виїмки, пред’явлення для впізнання, відтворення обстановки і обставин події та ін. Знає особливості проведення окремих слідчих дій, виявляє інтерес до роботи слідчого.

 

Добре

Курсант в основному знає поняття тактичного прийому, тактичної комбінації та операції, особливості організації та планування розслідування. В цілому знає порядок і тактику проведення окремих слідчих дій та їх особливості. Самостійно, з незначною допомогою викладача  використовує теоре­тичні знання під час вирішення практичних завдань.

Задовільно

Курсант самостійно з розу­мінням відтворює суть основних положень навчального матеріалу, його відповідь в цілому правиль­на, але містить неточності. Виконує практичні завдання за допомогою викладача.

Незадовільно

Курсант безсистемно і не­повно відтворює окремі фрагмен­ти навчального матеріалу, пов'я­заного з основними положеннями слідчої тактики.

4. Методика розкриття та розслідування окремих видів злочинів

Відмінно

  Курсант у повному обсязі знає основи окремих методик розслідування вбивств, зґвалтувань, розбійних нападів, крадіжок, шахрайств та вимагань, знає кримінально-процесуальне законодавство України, норми КК України, дає правильну класифікацію злочинів та орієнтується в обстановці слідчої ситуації що склалася.

Добре

Курсант володіє основним навчальним матеріалом стосовно окремих методик розслідування злочинів та самостійно використовує теоре­тичні знання під час вирішення практичних завдань з розв’язання ситуативних задач.

 

Задовільно

Курсант в основному розуміє навчальний матеріал, здатний дати визначення понять, які стосуються основних положень методики розслідування злочинів, з допомогою викладача використовує теоре­тичні знання під час вирішення практичних завдань.

Незадовільно

Курсант володіє матеріалом в неповному обсязі, без розумін­ня відтворює навчальний мате­ріал, не здатний виконувати практичні завдання курсу.
       

                                                                                                                   

 

Як зазначалось вище поточний контроль передбачає також проведення модульного контролю, який проводиться після вивчення логічно завершеної частини навчальної програми дисципліни (змістового модуля).

       


Дата добавления: 2018-10-27; просмотров: 148; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!