Робота повинна бути зібрана у папку або переплетена.



Захист курсової роботи

Після перевірки та рецензування здобувачі вищої освіти отримують на кафедрі (факультеті) курсові роботи, вивчають зауваження, при необхідності усувають недоліки або переробляють роботу та готуються до захисту у терміни, передбачені графіком навчального процесу.

Процедура захисту включає в себе:

ü представлення роботи здобувачем вищої освіти у формі доповіді (до 5-ти хв.) з викладом основних положень, висновків тощо. Доповідь має розкривати насамперед структуру роботи та зміст питань, що розглядалися. При цьому обов’язково визначається актуальність дослідження, теоретична база, мета і завдання, об’єкт і предмет дослідження, а також стисло окреслюються висновки за темою взагалі. У виступі мають міститися також відповіді на основні зауваження керівника курсової роботи;

ü питання, що задаються за темою роботи здобувачу вищої освіти членами комісії та відповідей здобувача вищої освіти на них;

ü загальну оцінку роботи кожним з членів комісії, ухвалення рішення про загальну оцінку;

ü оголошення слухачеві підсумкової оцінки (балу), виставлення у відомість і залікову книжку.

Захист курсової роботи проводиться перед комісією у складі двох-трьох науково-педагогічних працівників кафедри. Комісія ознайомлюється з думкою рецензента про представлену до захисту роботу, а також безпосередньо з її змістом, якістю виконання, визначає ступінь самостійності виконання автором курсової роботи, дає оцінку роботи в цілому. В процесі захисту слухач відповідає на зауваження рецензента та членів комісії. Відповіді на запитання необхідно формулювати стисло, аргументовано і переконливо.

Найкращі курсові роботи можуть бути обговорені на засіданні наукового гуртка кафедри, а також рекомендовані для участі у конкурсах.

Після захисту курсові роботи зберігаються в навчальному закладі.


КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ:

Параметри оцінювання Діапазон балів Критерії оцінювання

1. Оцінювання курсової роботи під час рецензування (0-60 балів)

1.1. Відповідність змісту курсової роботи темі та затвердженому плану; логічність та послідовність викладення матеріалу. 0-10 5 – зміст роботи (окремих розділів, підрозділів) частково не відповідає темі та плану (є вужчим або, навпаки ширшим, неконкретним); відсутня або порушується логічність та послідовність викладення матеріалу; 10 – зміст курсової роботи відповідає темі та затвердженому плану; матеріал викладено логічно та послідовно.
1.2. Правильність визначення мети, завдань, об’єкту та предмету курсової роботи. 0-5 0 – не правильно (або частково) визначено мету, завдання, об’єкт та предмет курсової роботи; 5 – правильно визначено мету, завдання, об’єкт та предмет курсової роботи.
1.3. Ступінь розкриття теоретико-правових аспектів проблеми, обраної для дослідження, та коректність використання понятійного апарату. 0-10 0 – теоретико-правові аспекти проблеми не розкрито; понятійний апарат не сформовано; 5 – вільне оперування існуючим понятійним апаратом, теоретико-правові аспекти проблеми розкрито частково; 10 – представлено власні підходи до формування понятійного апарату, теоретико-правові аспекти проблеми розкрито.
1.4. Наявність критичних співставлень та узагальнень різних точок зору та підходів до постановки та розв’язання проблеми. 0-10 0 – критичні співставлення та узагальнення відсутні; 5 – наведено різні точки зору та підходи до постановки та розв’язання проблеми, але вони не проаналізовані та не супроводжені коректними узагальненнями; 10 – критичні співставлення наявні, проаналізовані автором та супроводжені коректними узагальненнями з визначенням власної позиції.
1.5. Використання в роботі даних щодо практичної діяльності ОВС (статистичні дані, зразки процесуальних документів, приклади), наявність відповідних додатків. 0-10 0 – дані практичної діяльності ОВС в роботі не використані; 5 – додатки є, але вони не знайшли відображення в змістовній частині роботи; 10 – представлені додатки (статистичні дані, зразки процесуальних документів, приклади) кореспондуються зі змістом курсової роботи.
1.6. Обсяг та адекватність використання при написанні роботи навчальних, наукових, методичних видань, нормативних актів; дотримання етики посилань, правильність їх технічного оформлення. 0-10 0 – використано матеріали лише навчальних підручників та посібників (до 15 джерел), етика посилань не дотримана; 5 – використано матеріали навчальних підручників та посібників, періодичних видань (понад 25 джерел), етика та правильність технічного оформлення посилань дотримана частково; 10 – використано матеріали навчальних підручників та посібників, монографій, статистичних збірників та довідників, періодичних видань та мережі Internet (понад 35 джерел), дотримана етика посилань та правильність їх технічного оформлення.
1.7. Відповідність технічного оформлення курсової роботи встановленим вимогам (обсяг роботи; культура мови і письма, акуратність; параметри сторінки; правильність оформлення титульного аркушу; дотримання терміну подання курсової роботи на реєстрацію та рецензування).   0-5 0 – курсова робота оформлена з суттєвими порушеннями встановлених вимог; 5 – курсова робота оформлена з дотриманням встановлених вимог.

2. Оцінювання курсової роботи під час захисту (0-40 балів)

2.1. Вміння чітко та правильно викласти мету, завдання, об’єкт, предмет та основні результати дослідження. 0-10 0 – курсант, студент, слухач неспроможний чітко та правильно викласти мету, завдання, об’єкт, предмет та основні результати дослідження; 5 – курсант, студент, слухач допускає плутанину при викладенні мети, завдання, об’єкту, предмету курсової роботи, не може чітко сформулювати основні результати дослідження; 10 – курсант, студент, слухач чітко та правильно формулює мету, завдання, об’єкт, предмет та основні результати дослідження.
2.2. Використання додатків при викладенні основних результатів дослідження 0-10 0 – матеріал, викладений в додатках, при доповіді не використано; 10 – доповідь супроводжена посиланнями на використані матеріали практики ОВС.
2.3. Повнота та обґрунтованість відповідей за темою роботи. 0-20 0 – курсант, студент, слухач неспроможний надати відповіді на поставлені запитання; 10 – курсант, студент, слухач надає неповні, поверхові, необґрунтовані відповіді на поставлені запитання; 20 – курсант, студент, слухач надає повні відповіді на поставлені запитання, обґрунтовує відповідь посиланням на навчальні видання, нормативні акти.

Примітка: При поверненні курсової роботи на доопрацювання можуть застосовуватися штрафні санкції – до 20 балів, на які зменшується загальна напрацьована кількість балів.

Підставами для повернення курсової роботи на доопрацювання є:

1. Невідповідність змісту курсової роботи темі та затвердженому плану.

2. Плагіат.

Термін доопрацювання науковий керівник встановлює індивідуально (не менше 7 днів).

 

 


ПЕРЕЛІК ТЕМ КУРСОВИХ РОБІТ

 

№ прізвища слухача у списку навчальної групи

Теми курсових робіт

1 1 31
2 2 42
3 3 33
4 4 44
5 5 55
6 6 43
7 7 57
8 8 56
9 9 39
10 10 34
11 11 38
12 12 48
13 13 32
14 14 54
15 15 35
16 16 53
17 17 59
18 18 37
19 19 49
20 20 60
21 21 47
22 22 46
23 23 50
24 24 51
25 25 36
26 26 52
27 27 45
28 28 40
29 29 41
30 30 58

 


Зразок титульного аркуша

                                                  


Дата добавления: 2018-09-22; просмотров: 166; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!