Вимоги до оформлення курсової роботи



 

3.1 Загальні вимоги

 

Курсову роботу виконують за допомогою комп’ютера на одній стороні листа білого паперу формату А4 (210 х 297 мм.) з 30 строками на сторінці. Шрифт Times New Roman № 14, 1,5 інтервал.

Текст курсової роботи необхідно виконувати, залишаючи поля таких розмірів: ліве – 25 мм ; праве – 10 мм; верхнє, нижнє – 20 мм.

В роботі повинні бути чіткі, однакові лінії, букви, цифри.

Заголовки структурних частин проекту ЗМІСТ, ВСТУП, РОЗДІЛ, ВИСНОВКИ, СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ пишуть прописними буквами, вирівнюючи по центру. Заголовки підрозділів пишуть строченими буквами (окрім першої прописної) з абзацного відступу (перша строка 1,25 см.). Крапку в кінці заголовку не ставлять. Якщо заголовок складається з двох речень, їх поділяють крапкою. Знак переносу у словах заголовку не допускається.

 

3.2 Нумерація

 

Нумерацію сторінок, розділів, підрозділів, рисунків, таблиць, формул проводять арабськими цифрами. Титульний лист, завдання, зміст та перший лист ВСТУПУ не нумерують, а на наступних проставляється в правому верхньому куті сторінки, без крапки в кінці, без знака №.. Відстань між заголовком розділу та підрозділу і наступним текстом повинна бути 1 інтервал. Кожну структурну частину курсової роботи необхідно починати з нової сторінки згідно вимог ДСТ 2.307- 68.

Першою сторінкою курсової роботи є титульний лист (додаток А), який  включається в загальну нумерацію сторінок.

 

 

3.3 Рисунки

 

Рисунки (схеми, графіки, карти, рисунки, фото, ілюстрації) повинні бути виконані чітко, легко читатися. Вони повинні мати назву, яка розміщується після номеру рисунку (додаток Д). При необхідності, рисунки доповнюють пояснювальними даними (текст під рисунком).

Рисунки і таблиці необхідно приводити одразу після тексту, де вони вперше згадуються або на наступній сторінці.

Рисунки нумеруються послідовно в межах розділу за виключенням тих, що приведені в додатках.

Номер рисунку повинен складатися з номеру розділу і порядкового номеру в розділі, між номером рисунку або таблиці і назвою ставиться тире.

 

3.4 Таблиці

 

Цифровий матеріал, як правило, повинен оформлюватися у вигляді таблиць (додаток Ж). Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею. Назва і слово Таблиця починають з прописної букви. Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті.

Таблиці нумерують послідовно в межах розділу. З абзацу розміщують слово: Таблиця з її номером. Номер таблиці повинен складатися з номеру розділу і порядкового номеру таблиці, між ними ставиться крапка, наприклад: Таблиця 1.1 (перша таблиця першого розділу). Після номеру таблиці ставиться тире, потім приводиться її назва.

При переносі частини таблиці на іншу сторінку, на ній пишуть слова Продовження табл. і вказують номер таблиці, наприклад: Продовження табл. 1.1, надпис робиться в правому верхньому куті.

 

 

3.5 Формули

 

Пояснення значень слід приводити одразу після формули в тій послідовності, в якій вони надані в формулі. Значення кожного символу і числового коефіцієнту слід приводити з нової строки. Першу строку після формули з поясненням символів починають зі слова «де» без двокрапки.

Формули (додаток З) слід відділяти від тексту вільними строками. Вище та нижче кожної формули слід залишати не менше однієї вільної строчки. В разі, якщо формула не вміщується в одну строку, її слід перенести після знаків (=), плюс (+), мінус (-), множення (х) і ділення (:).

Формули в курсовій роботі нумеруються в межах розділу. Номер формули складається з номеру розділу і порядкового номеру формули в розділі, між ними ставиться крапка. Номера формул пишуть з лівого боку від правого поля аркуша на рівні відповідної формули в круглих скобках, наприклад (3.1) (перша формула третього розділу).

 

3.6 Посилання

 

При використанні джерел інформації необхідно привести посилання на них. Це дає можливість знайти документи і перевірити достовірність інформації в ньому. Посилання на джерела в тексті потрібно розміщувати в квадратних скобках після цитат, перша цифра – номер джерела в списку використаних джерел зі списку використаних джерел, друга – номер сторінки, наприклад [1, с. 21; 3, с. 14-15]. В разі використання Інтернет джерела, вказують лише номер зі списку використаних джерел: [5].

Посилання на рисунок відмічають порядковим номером рисунку, наприклад: рис.1.2. На всі таблиці курсової роботи повинні бути посилання в тексті, при цьому слово «таблиця» в тексті пишуть скорочено, наприклад: в табл. 1.2.

В повторних посиланнях на таблиці і ілюстрації вказують скорочено слово «дивися», наприклад: див.табл.1.3.

 

3.7 Вимогидо оформлення використаних джерел

 

Використані джерела розміщують в алфавітному порядку прізвищ перших авторів, або заголовків.

Відомість про використані джерела необхідно подавати згідно вимогам діючого стандарту по бібліотечній та видавничій справі. Приклад оформлення приведений в додатку К.

 

Вимоги до додатків

 

Додатки оформлюються як продовження курсової роботи на послідуючих сторінках, розміщувати їх потрібно в порядку посилань в тексті роботи. Кожний додаток розміщується на новій сторінці. Додаток повинен мати заголовок, надрукований зверху стрічними буквами з першої прописної: Додаток ________.

Додаток слід визначити послідовно прописними буквами українського алфавіту крім букв Г, Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь.

У додатках розміщують такі матеріали:

а) необхідні для повноти курсової роботи, але включення яких в основну частину може змінити порядок і логічне сприйняття роботи;

б) які не можуть бути розміщені послідовно в основній частині через великий обсяг чи нестандартний розмір.

Типи додатків

а) додаткові рисунки чи таблиці;

б) структура управління туристичною агенцією;

в) зразки договорів про туристичні послуги;

г) фінансова і бухгалтерська звітність туристичного підприємства;

д) види друкованої реклами.

 

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 340; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!