ПІДГОТОВКА ЗАКІНЧЕНОГО ДИПЛОМНОГО ПРОЕКТА ДО ЗАХИСТУ
6.1 Закінченим дипломним проектом вважається проект, коли обидві його частини (графічна і текстова) засвідчені справжніми підписами автора, консультанта і керівника, а також нормоконтролером.
6.2Пояснювальна записка повинна бути зброшурована в необхідній послідовності і переплетена.
6.3За наявності відгуку керівника закінчений дипломний проект направляється для отримання зовнішньої рецензії кваліфікованого фахівця.
6.4 Отримавши зовнішню рецензію, студент представляє свій дипломний проект в Державну кваліфікаційну комісію для захисту.
ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ В ДКК
Перед захистом секретар ДКК передає пояснювальну записку і інші документи голові ДКК, після чого голова ДКК запрошує дипломника і дозволяє почати доповідь. Якщо голова не назвав тему проекту, то дипломник сам зобов'язаний оголосити її.
У доповіді тривалістю 10 хв. дипломник - повинен коротко сформулювати: мету і завдання дипломного проекту, його актуальність, охарактеризувати цех - об'єкт дипломного проектування, обґрунтувати тип устаткування, охарактеризувати детально об'єкт розрахунку і конструювання спеціальної частини, шляхом техніко-економічного аналізу показати перевагу проектних пропозицій перед тими, що існують. Дипломник повинен показати знання структури механослужби об'єкту, видів і плановості ремонту обладнання, а також безпечних умов його експлуатації.
|
|
Головна увага в доповіді повинна бути приділена аналізу проектних рішень і їх економічному обґрунтуванню. В процесі доповіді дипломник використовує всі ілюстровані матеріали і може користуватися написаними тезами.
Після закінчення доповіді доповідачу ставлять запитання члени ДКК і з дозволу голови присутні на захисті.
Члени ДКК повинні, як правило, ставити питання що безпосередньо стосуються теми дипломного проекту і мають достатньо важливе значення для розкриття змісту проекту і компетенції дипломника.
Для з'ясування ерудиції дипломника ДКК, що захищається, має право поставити будь-яке запитання з галузі, що відповідає профілю техніка-механіка.
Потім оповіщаються ким-небудь з членів ДКК (за дорученням голови) відгук керівника і рецензія фахівця .на проект, заслуховують аргументовані пояснення дипломанта за змістом цих документів, особливо критичних зауважень.
8 ПОРЯДОК ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ
Захищені дипломні проекти разом з відгуками і рецензіями передаються секретарем ДКК в архів технікуму, де їх реєструють в спеціальному журналі згідно протоколам ДКК.
ЛІТЕРАТУРА
1 Львовский П. Г. Основы ремонтного дела. Свердловск. НТВ 535с.
|
|
2 Иванченко Ф. К. и др. Расчеты грузоподъемных транспортирующих машин. К.: Вища школа. 1978. 574с.
3 Седуш В. Я. Надёжность ремонта и монтаж металлургических машин. Киев: Высшая школа, 1981.
4 Касаткин Н. Л. Ремонт и монтаж металлургического оборудования М.: Металлургия, 1970.
5 Гельберг В.Т.,Пекелис Г. Д. Ремонт промышленного оборудования. М.: Высшая школа, 1988.
6 Машины и агрегаты металлургических заводов (А. И. Целиков И. Полухин, В. И. Гребенник и др.). М.: Металлургия, 1987-1988.
7 Крупицкий З.И. Справочник молодого слесаря по ремонту промышленного оборудования. М.: Высшая школа, 1973.
8 Финкель А.Ф. Монтаж оборудования металлургических коксохимических заводов. М.: Высшая школа, 1976.
9 Финкель А.Ф. Ипатов П.П. Технологическое оборудование заводов черной металлургии. М.: Металлургия, 1982.
10 Цеков В.И. Прогрессивные способы ремонта металлургического оборудования. М.: Металлургия, 1976.
Дата добавления: 2018-05-30; просмотров: 405; Мы поможем в написании вашей работы! |
Мы поможем в написании ваших работ!