Оформлення звіту з практики та його захист



 

Студент на основі зібраного фактичного матеріалу, здобутих знань і обсягу виконаних робіт відповідно до затвердженої програми і індивідуального плану складає звіт про проходження переддипломної практики.

Підготовка до складання звіту базується на зібраних, оброблених та систематизованих фактичних даних, одержаних під час практики. Звіт повинен певним чином узагальнювати здобутий студентами досвід практичної роботи та продемонструвати здатність до самостійного виконання робіт.

У звіті розкривається зміст кожної з тем індивідуального плану практики. Він повинен містити викладання методик та пояснень до них, описання особливостей системи збору та обробки фінансово-економічної інформації в банківській установі в сучасних умовах розвитку економіки. При викладанні цього матеріалу студент повинен посилатись на документи первинного і зведеного обліку, а також нормативно-інструктивні матеріали. Студент повинен чітко описати систему документування фінансових операцій, обробки документів і групування одержаної інформації. Також у звіті мають бути наведені заповнені первинні, зведені документи, договори, відомості, таблиці.

Структура звіту: титульний аркуш; зміст; вступ; основні розділи програми практики; висновки; література; додатки.

До додатків включають заповнені первинні, зведені та інші документи, фінансові звіти, на які зроблені посилання в основній частині звіту. У додатки можуть бути включені додаткові ілюстрації і таблиці, матеріали, що через великий обсяг, специфіку форми відображення не можуть бути внесені в основну частину звіту.

Студент повинен пам’ятати про необхідність створення копій первинної документації, зібраної під час проходження переддипломної практики, необхідних для подальшої роботи над виконанням бакалаврської дипломної роботи.

Обсяг звіту – 50-80 сторінок тексту, оформленого відповідно до вимог ДСТУ.

Звіт повинен бути перевірений і підписаний керівником практики від бази практики та завірений печаткою установи. Звіт разом з іншими документами (щоденником практики та характеристикою) у тижневий строк після повернення з практики студент подає на рецензування керівнику практики від кафедри банківської справи. Керівник практики від кафедри в щоденнику дає висновок про роботу студента з оцінкою і підписом, що завіряється печаткою університету.

На останньому етапі відбувається захист звіту про практику в строки, визначені деканом факультету. Під час захисту звіту студент має показати здобуті знання і вміння, застосовувати їх під час відповіді на запитання, а також довести доцільність та обґрунтованість своїх висновків та рекомендацій щодо вдосконалення організації управління фінансово-кредитної установи.

За результатами захисту студенту виставляється оцінка.

 

Критерії оцінювання звіту з практики

 

Оцінка 12 балівставиться за глибоке висвітлення поставлених програмою практики питань. При написанні звіту студент застосовує системні знання навчального матеріалу, передбачені навчальною програмою. Всі питання розкриті повністю як з використанням типового алгоритму, так і за самостійно розробленим алгоритмом. Всі висновки обґрунтовані і викладені автором самостійно. Робота повинна бути написана акуратно, логічно, послідовно. Всі таблиці, графіки, діаграми, формули повинні бути оформлені згідно всіх вимог. При захисті звіту студент показує чітке володіння понятійним апаратом, методиками аналізу, вміння використовувати їх для прийняття управлінських рішень в банківській сфері.

Оцінка 11 балів ставиться за глибоке висвітлення поставлених питань. При написанні звіту студент застосовує системні знання навчального матеріалу, передбачені навчальною програмою. Всі питання розкриті повністю з використанням типового алгоритму. Всі висновки обґрунтовані і викладені автором самостійно. Робота повинна бути написана акуратно, логічно, послідовно. Всі таблиці, графіки, діаграми, формули повинні бути оформлені згідно всіх вимог. При захисті звіту студент показує чітке володіння понятійним апаратом, методиками аналізу, вміння використовувати їх для прийняття управлінських рішень в банківській сфері.

Оцінка 10 балів ставиться за повне висвітлення питань звіту. Всі питання розкриті з використанням типового алгоритму. Студент при написанні звіту припускає незначні випадкові погрішності, які не надають суттєвого впливу на повноту та змістовність роботи. Звіт написаний акуратно і послідовно, оформлення відповідає всім вимогам. При захисті роботи студент показує в цілому добре володіння понятійним апаратом, методиками аналізу, вміння використовувати їх для прийняття управлінських рішень в банківській сфері.

Оцінка 9 балів. Основні питання звіту розкриті схематично, з використанням типового алгоритму. У тексті є помилкові положення та висновки. Робота написана акуратно і послідовно, оформлення відповідає всім вимогам. При захисті звіту студент показує в цілому добре володіння матеріалом.

Оцінка 8 балів. Основні питання звіту розкриті схематично, з використанням типового алгоритму. У тексті є помилкові положення та висновки. В роботі недостатньо використовується статистичний матеріал, графіки, діаграми, таблиці. Висновки зроблено з незначними помилками або без узагальнень. Робота написана акуратно, оформлення частково відповідає всім вимогам. При захисті роботи студент показує в цілому добре володіння матеріалом, але допускає незначні помилки.

Оцінка 7 балів. Зміст звіту частково відповідає наведеному плану. Основні питання теми недостатньо розкриті, викладені схематично. У тексті є помилкові положення та висновки, недостатньо використовується статистичний матеріал, відсут­ні графіки, діаграми, таблиці. Текст написаний не досить грамотно, оформлення роботи не відпові­дає вимогам, які до неї ставляться. При захисті роботи студент показує допускає значні помилки.

Оцінка 6 балів. Зміст розділів звіту не відповідає наведеному плану. Основні питання не розкриті, викладені схематично. У тексті є помилкові положення та висновки, не використовується статистичний матеріал, відсутні графіки, діаграми, таблиці. Висновки зроблено зі значними помилками і без узагальнень. Текст написаний неграмотно, оформлення роботи не відпові­дає вимогам, які до неї ставляться. При захисті звіту студент показує низький рівень володіння матеріалом і допускає значні помилки.

Оцінка 5 балів.Зміст розділів звіту не відповідає наведеному плану. Основні питання не розкриті, викладені схематично. Робота написана на основі старих літературних джерел з використанням застарілого статистичного матеріалу. У тексті є помилкові положення та висновки, не використовується статистичний матеріал, відсутні графіки, діаграми, таблиці. У висновках допущені суттєві погрішності або помилки, які впливають на зміст відповіді. Текст написаний неграмотно, оформлення роботи не відповідає вимогам, які до неї ставляться. При захисті звіту студент показує низький рівень володіння матеріалом і допускає значні помилки.

Оцінка 4 бали. Зміст розділів звіту не відповідає наведеному плану. Робота не несе самостійного характеру. Основні питання не розкриті, викладені схематично. Робота написана на основі старих літературних джерел з використанням застарілого статистичного матеріалу. У тексті є помилкові положення та висновки, відсутні графіки, діаграми, таблиці. У висновках допущені суттєві погрішності або помилки, які впливають на зміст відповіді. Текст написаний неграмотно, оформлення роботи не відповідає вимогам, які до неї ставляться. При захисті звіту студент показує низький рівень володіння матеріалом і допускає значні помилки.

Оцінка 3 балиставиться студенту за неспроможність написати звіт згідно всім вимогам до змісту та оформленню, який стикається зі значними труднощами при аналізі банківської діяльності.

Оцінка 2 балиставиться студенту, що не спромігся написати звіт згідно всім вимогам до змісту та оформленню, який не зміг проаналізувати та порівняти економічні явища і процеси.

Оцінка 1 балставиться за невиконане завдання взагалі.

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 176; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!