Нормативно-технічна документація, використовувана на підприємстві



Під час переддипломної практики студенту необхідно ознайомитися з державними стандартами, стандартами галузі та підприємства, технічними умовами, аналітичною нормативною документацією на готовий продукт (лікарську форму), регламентами на цю продукцію, виробничими інструкціями, що діють на підприємстві.

Приблизний розподіл часу, потрібний для виконання програми переддипломної практики

№ поз. Етап роботи Кількість днів
1 Прибуття на завод. Оформлення та поселення у гуртожиток. Проходження інструктажу з охорони праці та техніки безпеки. 1
2 Загальне ознайомлення із заводом 1
3 Детальне ознайомлення з технологією виробництва цільового продукту. Визначення основних точок контролю технологічного процесу. Ознайомлення з нормативно-технічною документацією, що використовується на підприємстві 3
4 Ознайомлення з роботою цехової та заводської лабораторій, організацією всіх видів і рівнів контролю на підприємстві 2
5 Збір даних про виробничо-господарську діяльність заводу 1
6 Ознайомлення з існуючими заходами охорони праці персоналу на заводі 1
7 Ознайомлення з існуючими заходами охорони навколишнього середовища на підприємстві 1
8 Збір матеріалів для оформлення звіту з практики і виконання дипломного проекту 3
9 Завершення оформлення звіту 1
  Всього 14 (2 тижні)

 

Контроль за виконанням програми практики

Проходження переддипломної практики передбачає обов’язкове ведення щоденника практики, де відображаються всі етапи проведеної студентом-практикантом роботи, а також заносяться коментарі, заохочення та зауваження керівника практики від підприємства та керівника від університету.

 

Вимоги до звіту з ПЕРЕДДИПЛОМНОЇ практики

 

Матеріали, зібрані під час переддипломної практики, студент оформлює у формі звіту. До нього повинні входити: текстовий матеріал, що охоплює всі питання програми практики, а також відповідний ілюстративний матеріал (технологічна та апаратурна схеми). Ілюстративний матеріал подається у вигляді креслень,виконаних самим студентомз використанням систем автоматизованого проектування і креслення AutoCAD або Compass, які є копіями заводських креслень.

П р и м і т к а. Копіювати зазначені схеми та креслення допускається тільки з дозволу керівника практики від підприємства.

ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРАКТИКИ

Відповідно до календарного графіку переддипломної практики та встановлених вимог студент готує і оформляє письмовий звіт (з усіма зібраними матеріалами), який подається на перевірку та візування керівникові практики від підприємства (наукової установи) разом із щоденником. За бажанням керівника можливе проведення перевірки знань студента у формі заліку. Керівник практики від підприємства (наукової установи) також складає відзив на кожного студента-практиканта, який включає його оцінку виконання студентом програми та календарного графіку проходження практики. Підписаний керівником практики звіт завіряється печаткою підприємства (наукової установи).

Після повернення в університет студент подає на перевірку та візування керівникові практики від університету, а також безпосередньому керівникові його науково-дослідної роботи або дипломного проекту письмовий звіт з додатками, щоденник та матеріали щодо виконання індивідуального завдання.

Підсумкове оцінювання проходження студентом практики проводиться за єдиним модулем (див. таблицю), для кожного із елементів якого встановлена максимальна і мінімальна кількість балів, які може отримати практикант.

При цьому передбачено різні форми контролю виконання елементів модулю. Так, виконання студентом календарного графіку проходження практики оцінюється керівником практики від підприємства (наукової установи) за 5-ти бальною шкалою. Оцінка проставляється в щоденнику практики студента і потім переводиться керівником практики від університету у відповідну кількість балів (поз. 1) для їх врахування при підсумковому контролі.

Відповідність змісту і оформлення звіту студента з практики встановленим програмою вимогам та виконання індивідуального завдання оцінюється керівником практики від кафедри в балах (поз. 2 і 3).

Знання, уміння та навички студента за програмою практики оцінюється кафедральною комісією, призначеною завідувачем кафедри із числа керівників практики (3−4 викладачі).

 

 


Дата добавления: 2018-06-27; просмотров: 205; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!