Зв’язок із зовнішнім середовищем.



Формати і протоколи обміну для вхідних даних.

Стек базових протоколів Інтернету - ієрархічний, складений з діалогових модулів, кожен з яких забезпечує задані функціональні можливості, але ці модулі не обов'язково взаємозалежні. На відміну від моделі OSI, де визначається строго, які функції належать кожному з її рівнів, рівні набору протоколу TCP / IP містять відносно незалежні протоколи, які можуть бути змішані та погоджені в залежності від потреб системи. Термін ієрархічний означає, що кожен верхній протокол рівня підтримується відповідно одним або більше протоколами нижнього рівня.

 

Формати і протоколи для вихідних даних.

Найбільш простий з двох стандартних транспортних протоколів                     TCP / IP. Він виконує функції передачі між прикладними рівнями різних робочих станцій, за адресою порту, контролює помилки за контрольною сумою і передає інформацію верхнім рівням.

 

Формати та правила зміни керуючих параметрів.

 

Параметри програми задаються замовником і не підлягають зміні. Керуючі параметри відповідають всім стандартам вище зазначених.

 

 

Якість системи.

Виконання стандартів та узгодження.

 

Програма повинна бути виконана в точний завірений час замовником.

 

Можливість перенесення із точки зору апаратного та обчислювального середовища.

 

З точки зору апаратного та обчислювального середовища строки виконання програми можуть бути продовженні якщо ця проблема буде впливати на її надійне функціонування.

 

Надійність функціонування.

Програма повинна нормально функціонувати при безперебійній роботі ПК. При виникненні збою в роботі апаратури, відновлення нормальної роботи програми повинне виконуватися після: перезавантаження операційної системи; запуску стартового файлу програми; повторного виконання дій, втрачених до останнього збереження інформації на магнітному диску.

Програма повинна забезпечувати можливість відновлення накопичених даних при її повторній інсталяції.

Програма повинна забезпечувати архівне збереження накопичених даних на зовнішніх носіях інформації.

Програма повинна забезпечувати коректну обробку виняткових ситуацій.

 

Документація системи.

Перелік та вимоги до опису посібника керівника.

Керівництво користувача, складається з опису послідовності завантаження програми, основних режимів роботи, основних екранних форм та їх структури, переліку виняткових ситуацій та реакції користувача на них, контрольні приклади.

 

Вимоги до документаційного оформлення вихідних текстів.

 

Керівництво адміністратора баз даних, складається з опису складу таблиць бази даних та доступів до них (список користувачів, їх права і паролі), опису та послідовності робіт по обслуговуванню бази даних (архівування, резервне копіювання, з вказівкою періодичності виконання та засобів, що для цього використовуються).

Вимоги до опису принців організаційної структури і формати даних.

 

Інструкція по інсталяції (встановленню) програми, складається з опису інсталяційного пакету, переліку етапів інсталяції та їх послідовності, шляху інсталяції, розміру інсталяційного пакету та програмних файлі після інсталяції.

 

Строки та етапи реалізації.

Основними формами контролю виконання проекту є - поточний, проміжковий і підсумковий.

Поточний контроль здійснюється виконавцем, щляхом систематичної перевірки відповідності стану виконуваних робіт графіку виконання проекту і поточних характеристик проекту вимогам технічного завдання.

Проміжковий контроль здійснюється замовником із залученням виконавця, у відповідності до графіку проведення контролю, шляхом первірки поточного стану проекта графіку розробки і відвічності основних етапів та характеристик проекту технічному завданню. Недоліки, виявлені у результаті проміжкового контролю повинні бути усунені до наступної перевірки.

Підсумковий контроль проводиться комісією, яка складається із представників замовника, у присутності виконавця в термін визначений графіком виконання проекту. Підсумковий контроль передбачає комплексне тестування всього проекту і окремих модулів на відповідність функціональним і якісним характеристикам, перевірку складу та якості програмної документації, комплектність проекту у відповідності до пред’явленого опису і технічного завдання.

На основі результатів підсумкового контролю комісія робить висновок про приймання або неприймання проекту, з оформленням відповідного акту (рецензії) на виконану роботу.


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 369; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!