Розділ1. Дослідження предметної галузі.



Зміст курсової роботи   Вступ…………………………………………………………………………………………………….…...3 1. Розділ 1. Дослідження предметної галузі. 4 1.1..... Характеристика предметної галузі. 4 1.2..... Аналіз існуючих варіантів розв’язання досліджуваних систем. 6 1.3..... Обґрунтування запропонованих проектних рішень. 7 2. Розділ 2. Постановка задачі. 9 2.1..... Характер задачі. 9 2.2..... Вихідна інформація. (Джерело вхідних даних.). 9 2.3. Вихідні дані………………………………………………………………………………………………10 2.4. Інформація, що використовується…………………………………………………………………....10 2.5..... Алгоритм розв’язання задачі. 10 2.6..... Технічне завдання. 11 2.6.1...... Вступ. 11 2.6.2...... Загальні характеристики системи. 11 2.6.2.1.   Галузь застосування. 11 2.6.2.2....... Функції системи. 12 2.6.2.3....... Джерело початкових даних. 12 2.6.2.4....... Результати. Вихідні дані. 12 2.6.3...... Вимоги до обчислювального середовища. 12    2.6.3.1. Склад та конфігурація апаратних засобів……………………………………………………………………………..12 2.6.3.2....... Програмні засоби.. 13 2.6.3.3....... Режим роботи. 13         2.6.4. Зв'язок із зовнішнім середовищем……………………………………………………….……14       2.6.4.1. Формати і протоколи обміну для вхідних даних…………………………………………....14      2.6.4.2. Формати і протоколи обміну для вихідних даних……………………………………….…..14      2.6.4.3. Формати та правила зміни керуючих параметрів………………………………………..…14 2.6.5...... Якість системи. 14 2.6.5.1....... Виконання стандартів та узгоджень. 14     2.6.5.2.   Можливості перенесення з точки зору апаратного та обчислювального середовища. 15 2.6.6...... Документація системи. 15 2.6.6.1....... Перелік та вимоги до опису посібника керівника. 15 2.6.6.2....... Вимоги до документації оформлення вихідних текстів. 15        2.6.6.3. Вимоги до опису принців організаційної структури і формати даних………………………...16              2.6.7...... Строки та етапи реалізації. 16 3. Розділ 3. Проектування, конструювання програмної системи.. 17 3.1..... Інформаційне забезпечення. 17 3.1.1...... Форми первинних документів. 17 3.1.2...... Побудова системи і класифікація. 18 3.1.3. Структура інформаційних масивів………………………………………………….........................19 3.2..... Технічне забезпечення. 19 3.3..... Програмне забезпечення. 20 3.4..... Організаційне забезпечення. 20 Висновок. 22

Список використаної літератури.

Додаток 1.

Додаток 2.

 

 

Вступ.

 

Delphi- це середовище розробки, використовуваної, насамперед для створення й підтримки додатків, призначених як для окремих персональних комп'ютерів, так і для серверів. Delphi, як і розроблені з її допомогою додатка, можуть функціонувати під практично будь-якою 32 розрядною операційною системою типу Windows 95, 98, 2000, NT. Це досить легке у вивченні середовище, і в той же час досить складне. Вивчити її повністю й досконально - неможливо. Але ми постараємося з вами подолати цей шлях семимильними кроками - практикою. Адже легше всього запам'ятовується те, із чим зустрічаєшся безпосередньо.
Delphi має користувацький графічний інтерфейс, подібний Visual Basic і C++. Людей, що раніше працювала в подібнім середовищі, не буде почувати себе не у своїй тарілці. Чесно говорячи, на даний момент безліч фірм прийняла за стандарт даний інтерфейс для власних додатків. Гарним стимулом до одержання знань по даному предмету є знання хоч якої-небудь мови програмування, або принципів написання програми. Ідеально - знання мови програмування Pascal. Адже весь вихідний текст програми на Delphi пишеться мовою Object Pascal, практично нічим не одмінним від принципів, закладених у такій знаменитій програмній оболонці. Синтаксис, принцип модуля, процедури, функції, усе взяте за основу.
Про Delphi говорять як про середовище швидкого створення додатків. Це технологія візуального програмування, тобто користувач оформляє свою майбутню програму, і бачить результати своєї роботи ще до запуску самої програми. У принципі, сам процес написання додатка розділяється на дві частини. Програміст розташовує на вікна своєї програми необхідні елементи, позиціонує, установлює потрібні розміри, міняє властивості. І, властиво, написання програмного коду, опис властивостей елементів, доступних тільки під час роботи додатка, опис реакцій на подію поява вікна, натискання на кнопку й ін. Для завдання яких-небудь властивостей елементу розроблювального додатка зовсім не обов'язково писати масивні текстові рядки, досить змінити ця властивість в інспекторові об'єктів (так званому моніторі властивостей обраного елемента). Ця зміна автоматично доповнить або модифікує програмний код.

Це великий плюс у візуальній технології програмування. Створюючи або модифікуючи свій програмний продукт, користувач не знаючи або не обертаючи уваги на деякі властивості елемента програми, а використовуючи тільки необхідні, пише повністю готовий робочий продукт, що часом виступає на рівні по складності, з написаними на невізуальному редакторі.

Додаткова зручність у роботі в середовищі Delphi це потужна довідкова система. Контекстно-залежна від поточного обраного елемента або рядка програми, дозволяє одержати найдокладнішу довідку. Вкладені приклади дозволяють, не відходячи далеко від інформації, що цікавить вас, переглянути реалізацію вже готової, можливо корисної для вас, програми. Природно, довідка, як і саме середовище розробки, описане англійською мовою. Одночасно існують і русифіковані файли довідки.

Для початківців можна сказати, усе, що ви бачите на екрані під час роботи різних Windows додатків, усі елементи (кнопки, бігунки, меню й т.п.) можна реалізувати в Delphi.

 

Розділ1. Дослідження предметної галузі.


Дата добавления: 2018-05-09; просмотров: 436; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!