Розробка пропозицій щодо вдосконалення фінансової діяльності на підприємстві



Завданням цього розділу кваліфікаційної роботи є розробка конкретних рекомендацій, пропозицій, моделей управління параметрами розвитку діяльності підприємств на базі основних теоретичних положень та методичних підходів, що викладені у першому розділі, а також висновків проведеного у другому розділі роботи.

Пропозиції щодо вдосконалення діяльності підприємства відповідно до напрямку дослідження повинно проводити з розгорнутим обґрунтуванням, у зв’язку і як наслідок висновків з аналізу, який проведено у другому розділі, відштовхуючись від виявлених відхилень, проблем та недоліків.

Запропоновані удосконалення мають містити розрахунково-кількісне обґрунтування. Чітке обґрунтування пропозицій, очікуваних результатів і наслідків, передумов практичного впровадження, вимог до формування інформаційних систем, необхідних фінансових, матеріальних і інших ресурсів завершується  розрахунками економічної ефективності/результативності по кожній із пропозицій. У ході експериментальної перевірки наведених рекомендацій використовуються методи імітаційного моделювання, прогнозування варіантів розвитку проблемної ситуації у майбутньому тощо. При цьому бажано застосовувати інструментарій Microsoft Excel, пакети прикладних програм MathCAD, Comfar, Project Expert, бухгалтерського обліку та аудиту тощо.

Обов'язковою умовою якісного виконання третього розділу є застосування інформаційних технологій, економіко-математичних методів і моделей.

Охорона праці і навколишнього середовища      

Розділ «Охорона праці і навколишнього середовища» студент виконує згідно з методичними вказівками відповідної кафедри. Цей розділ повинен бути узгоджений з об'єктом кваліфікаційної роботи та містити в собі пропозиції щодо поліпшення умов праці та техніки безпеки, охорони навколишнього середовища.

Висновки

Основна частина пояснювальної записки завершується висновками. Саме тут коротко наводяться найбільш важливі теоретичні положення, які містять формулювання розв’язаної проблеми, оцінка результатів дослідження з точки зору відповідності меті бакалаврської роботи та поставлених у вступі завдань, а також пропозиції щодо удосконалення досліджуваного напрямку діяльності підприємства.

Формулюючи висновки, треба зробити акцент на кількісних і якісних характеристиках отриманих результатів, обґрунтувати їх вірогідність. Як висновок наводяться загальні дані про економічну ефективність (результативність) пропозицій і рекомендацій роботи, про переваги їх використання в практиці фінансового менеджменту, а також характеризуються шляхи і методи впровадження результатів кваліфікаційної роботи у виробничу практику.

.

КОНТРОЛЬ НАД ХОДОМ ВИКОНАННЯ ДИПЛОМНОЇ РОБОТИ

Безпосередній контроль над ходом підготовки дипломної роботи здійснює її науковий керівник. Індивідуальні заняття і консультації керівник проводить регулярно, не рідше ніж один раз на тиждень. Щоразу студент повинен відзвітувати про виконану частину роботи. Керівник зобов'язаний перевірити ухвалені рішення, вказати на помилки і недоліки, пояснити, де потрібно внести виправлення й уточнення. Керівник оцінює рівень готовності дипломної роботи першого і п’ятнадцятого числа кожного місяця.  Він робить позначки про ступінь готовності роботи дипломника в екрані ходу виконання дипломних робіт на кафедрі.

Стан підготовки дипломних робіт обговорюється на засіданнях кафедри, де керівник звітує про причини відхилення від календарного графіка.

Рекомендуються три основних строки кафедрального контролю над ходом підготовки дипломних робіт. У рамках першого контролю студенти повинні одержати завдання на виконання магістерської роботи, визначити її структуру (зміст). У цей період студенти повинні виконати приблизно 20 % загального обсягу робіт, підготувати наступні елементи основної частини пояснювальної записки:

1)  скласти список джерел інформації;

2)  здійснити критичний огляд науково-методичних джерел інформації;

3)  визначити перелік економічних показників і вихідної документації для залучення і попередньої обробки в період науково-дослідної (переддипломної) практики.

У ході другого контролю дипломник повинен підготувати основну частину дипломної роботи (близько 70 % від загального обсягу).

При третій перевірці необхідно мати повний комп'ютерний варіант пояснювальної записки і плакати. Орієнтовний обсяг – 90 % без подання решти документів для допуску до захисту.

Завідувач кафедри фіксує рівень готовності дипломних робіт і вживає необхідних заходів у випадку недотримання графіка підготовки роботи або з появою інших проблем. Виписки із протоколів засідань кафедри із вказівкою прізвищ студентів, які значно відстають від графіка, передаються в деканат для вживання відповідних дисциплінарних заходів.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 351; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!