Основними формами підготовки наукових кадрів є



А. Аспірантура та докторантура.

Б. Система вищої освіти

В. Навчання в академії праворвихь наук України.

Г. Заочна форма начвчання.

36. Структура освіти в Україні включає:

А. Дошкільну освіту; загальну середню освіту; позашкільну освіту; професійно-технічну освіту; вищу освіту; післядипломну освіту; аспірантуру; докторантуру; самоосвіту.

Б. Дошкільну освіту; загальну середню освіту; професійно-технічну освіту; вищу освіту; післядипломну освіту; аспірантуру; докторантуру; самоосвіту.

В. Загальну середню освіту; позашкільну освіту; професійно-технічну освіту; вищу освіту; післядипломну освіту; аспірантуру; докторантуру; самоосвіту.

Г. Дошкільну освіту; загальну середню освіту; позашкільну освіту; професійно-технічну освіту; вищу освіту; післядипломну освіту; аспірантуру; докторантуру.

37. Управління системою освіти здійснюють:

А. МОН; інші центральні органи виконавчої влади, яким підпорядковані дошкільні навчальні заклади; Рада міністрів АРК; обласні, Київська та Севастопольська міські, районні державні адміністрації та підпорядковані їм органи управління, у сфері управління яких перебувають дошкільні навчальні заклади; органи місцевого самоврядування.

Б.МОН; інші центральні органи виконавчої влади, яким підпорядковані дошкільні навчальні заклади; Рада міністрів АРК; обласні, Київська та Севастопольська міські, районні ради та підпорядковані їм органи управління, у сфері управління яких перебувають дошкільні навчальні заклади; органи місцевого самоврядування.

В. Центральні органи виконавчої влади, яким підпорядковані дошкільні навчальні заклади; Рада міністрів АРК; обласні, Київська та Севастопольська міські, районні державні адміністрації та підпорядковані їм органи управління, у сфері управління яких перебувають дошкільні навчальні заклади; органи місцевого самоврядування.

Г. Немає правильної відповіді.

З якою метою МОН здійснює державний контроль за діяльністю навчальних закладів освіти незалежно від підпорядкування, типів і форми власності?

А. Забезпечення реалізації єдиної державної політики у освіти.

Б. Забезпечення стандартів освіти.

В. Недопущення надання неякісної освіти.

Г. Усі перераховані вище завдання.

39. Основними принципами охорони здоров’я є:

А. Дотримання прав і свобод людини і громадянина в галузі охорони здоров’я та забезпечення пов’язаних з ними державних гарантій; рівноправність громадян, демократизм і загальнодоступність медичної допомоги та інших послуг в галузі охорони здоров’я.

Б. Орієнтація на сучасні стандарти здоров’я та медичної допомоги, поєднання вітчизняних традицій і досягнень із світовим досвідом в галузі охорони здоров’я.

В. Попереджувально-профілактичний характер, комплексний соціальний, екологічний та медичний підхід до охорони здоров’я; децентралізація державного управління, розвиток самоврядування закладів та самостійності працівників охорони здоров’я на правовій і договірній основі.

Г. Усі вище перераховані вихідні ідеї, переконання.

40. До видів лікувально-профілактичної допомоги належать:

А. Первинна лікувально-профілактична допомога, яка надається переважно лікарями загальної практики; спеціалізована (вторинна) лікувально-профілактична допомога, що здійснюється лікарями з відповідною спеціалізацією або кваліфікацією; високоспеціалізована (третинна), надається лікарем або групою лікарів для лікування хвороб, що потребують спеціальних методів діагностики та лікування.

Б. Первинна лікувально-профілактична допомога , яка надається спеціалізовапними лікарями загальної практики; спеціалізована лікувально-профілактична допомога, що здійснюється лікарями з відповідною спеціалізацією або кваліфікацією; високоспеціалізована (третинна), надається лікарем або групою лікарів для лікування хвороб, що потребують спеціальних методів діагностики та лікування

В.Лікування сімейним лікарем.

Г. Немає правильної відповіді.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 191; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!