Квотування експорту та імпорту



А. Це встановлення граничного обсягу виробництва чи обсягу певних товарів і послуг, які дозволено експортувати з території України (або імпортувати на її територію) протягом втанволеного строку, та який визначається у натуральних чи вартісних одиницях.

Б. Це граничний обсяг певної категорії товарів, який дозволено експортувати з території України (імпортувати на територію України) протягом встановленого строку та який визначається у натуральних чи вартісних одиницях

В. Це встановлення по товару (товарах) з визначенням групи країн, куди товар (товари) експортується або з яких він (вони) імпортується.

Г. Це граничний обсяг імпорту в Україну певного товару (товарів), що є об’єктом спеціального розслідування та/або спеціальних заходів, який дозволено імпортувати в Україну протягом установленого строку та який визначається в натуральних та/або вартісних одиницях виміру.

10. У сфері господарювання застосовуються:

А. Технічні регламенти; стандарти; кодекси усталеної практики; класифікатори; технічні умови.

Б. Державні стандарти.

В. Державні та відомчі стандарти.

Г. Державні, відомчі, галузеві стандарти.

Державні стандарти України розробляються

А. На організаційно-методичні та загальнотехнічні об’єкти, зокрема: організації проведення робіт із стандартизації, науково-технічної термінології, класифікації і кодування техніко-економічної та соціальної інформації, технічної документації, інформаційних технологій, організації робіт з метрології, достовірності довідкових данних, про властивості матеріалів і речовин; виробів загальномашинобудівного застосування; складових елементів народногосподарських об’єктів державного значення; продукції міжгалузевого призначення; продукції для населення та народного господарства; методів випробувань.

Б. На небезпечну та шкідливу продукцію.

В. На екологічну продукцію.

Г. Для сфери будівництва.

Держспоживстандарт України визначає

А. Основні принципи, структуру та правила системи сертифікації в Україні; затверджує переліки продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації, з зазначенням нормативних документів, на відповідність яких проводиться сертифікація; здійснює контроль за додержанням правил сертифікації та за сертифікованою продукцією і інформує заявлені організації та громадкість з результатами сертифікації.

Б. Реєстр сертифікатів підприємств, отримавших сертифікат на систему управлінням якості; веде Реєстр атестатів виробництва, виданих підприємствам; забезпечує функціонування організаційно - методичної бази сертифікації; організує розробку правил сертифікації однорідної продукції (робіт, послуг.

В. Перелік продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні

Г. Збитки (включаючи очікуваний і неодержаний прибуток), завдані виготівником споживачам, їхньому майну.

13. Держава може надавати дотації суб’єктам господарювання на:

А. В усіх зазначених вище випадках.

Б. Виробництво життєво важливих лікарських препаратів та засобів реабілітації інвалідів, на імпортні закупівлі окремих товарів.

В. Послуги транспорту, що забезпечують соціально важливі перевезення, а також суб’єктам господарювання, що опинилися у критичній соціально-економічній або екологічній ситуації

Г. Підтримку виробництва життєво важливих продуктів харчування.

14. Адміністративно-господарські санкції це:

А. Заходи організаційно-правового, або майнового характеру, спрямовані на припинення правопорушення суб’єкта господарювання та ліквідацію його наслідків.

Б. Заходи адміністративного примусу, які застосовуються у відповідності до КУпАП.

В. Комплекс засобів адміністративного примусу (адміністративного-припинення та адміністративної відповідальності юридичних осіб - суб’єктів господарювання), як встановлені законами України з метою захисту публічного інтересу у сфері господарювання на основі реалізації санкцій адміністративно-правових норм.

Г. Заходи передбачені у п. А та В.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 218; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!