Види адміністративно-правових санкцій



А. Вилучення прибутку (доходу); адміністративно-господарський штраф; стягнення зборів (обов'язкових платежів); застосування антидемпінгових заходів; припинення експортно-імпортних операцій.

Б. ; застосування індивідуального режиму ліцензування; зупинення дії ліцензії (патенту) на здійснення суб'єктом господарювання певних видів господарської діяльності;; скасування державної реєстрації та ліквідація суб'єкта господарювання; інші адміністративно-господарські санкції, встановлені цим Кодексом та іншими законами.

В. анулювання ліцензії (патенту) на здійснення суб'єктом господарювання окремих видів господарської діяльності; обмеження або зупинення діяльності суб'єкта господарювання

Г. Усі зазначені вище санкції.

Адміністративно-господарський штраф

А. Це грошова сума, що сплачується суб'єктом господарювання до відповідного бюджету у разі порушення ним встановлених правил здійснення господарської діяльності.

Б. Адміністративно-господарський штраф може застосовуватися у визначених законом випадках одночасно з іншими адміністративно-господарськими санкціями.

В. Це перелік порушень, за які з суб'єкта господарювання стягується штраф, розмір і порядок його стягнення визначаються законами, що регулюють податкові та інші відносини, в яких допущено правопорушення.

Г. Це законодавчо встановлений спектр адміністративно-господарського примусу.

Концентрацію визнається

А. Набуття безпосередньо або через інших осіб контролю одним або кількома суб’єктами господарювання над одним або кількома суб’єктами господарювання чи частинами суб’єктів господарювання

Б. Cтворення суб’єкта господарювання двома і більше суб’єктами господарювання, який протягом тривалого періоду буде самостійно здійснювати господарську діяльність, але при цьому таке створення не призводить до координації конкурентної поведінки між суб’єктами господарювання, що створили цей суб’єкт господарювання, або між ними та новоствореним суб’єктом господарювання.

В. Безпосереднє або опосередковане придбання, набуття у власність іншим способом чи одержання в управління часток (акцій, паїв), що забезпечує досягнення чи перевищення 25 або 50 відсотків голосів у вищому органі управління відповідного суб’єкта господарювання. Злиття суб’єктів господарювання або приєднання одного суб’єкта господарюівання до іншого.

Г. Усі вище зазначені дії.

18. Адміністративна відповідальність фізичних осіб за порушеня антиконкурентного законодаства наступає у відповідності до:

А. Ст.. 164-3 «Недобросовісна конкуренція», 166-1 «Неправомірні угоди між підприємцями», 166-3 «Дискримінація підприємців органами влади та управління», 166-4 «Порушення порядку надання інформації і виконання рішень Антимомонопольного комітетук України і його територіальними відділенями КУпАП.

Б. Ст. 24 Закону України від 26 листопада 1993 р. № 3659-XII «Про Антимонопольний комітет України».

В.Ст. 54 Закону України від 11 січня 2001 р. № 2210-III «Про захист економічної конкуренції».

Г. Усіх зазначених вище норм права.

19. До основних завдань Міністерства юстиції України належать:

А. Забезпечення реалізації державної правової політики та політики у сфері адаптації законодавства України до законодавства ЄС.

Б. Підготовка пропозицій щодо проведення правової реформи, сприяння розвитку правової науки; забезпечення захисту прав і свобод людини і громадянина; підготовка пропозицій щодо вдосконалення законодавства; В. Організація виконання рішень судів та інших органів (посадових осіб) відповідно до законів, робота з кадрами, експертне забезпечення правосуддя; організація роботи нотаріату та органів реєстрації актів громадянського стану; розвиток правової інформатизації, формування у громадян правового світогляду.

Г. Усі зазначени вище повноваження.

Систему органів юстиції України складають

А. Міністерство юстиції України; Головне управління юстиції в АРК, обласні, Київське та Севастопольське міські управління юстиції; Районні управляння юстиції, районні у містах управління юстиції, міські управління юстиції.

Б. Міністерство юстиції України; управління юстиції в АРК, обласні, Київське та Севастопольське міські відділи юстиції; Районні відділи юстиції, районні у містах управління юстиції, міські управління юстиції.

В.Міністерство юстиції України; управління юстиції в АРК, обласні, Київське та Севастопольське міські відділи юстиції; відділення управляння юстиції, районні у містах управління юстиції, міські сектори юстиції.

Г. Немає правильної відповіді.


Дата добавления: 2018-04-15; просмотров: 301; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!