Номінації: «декламація», «інсценізація»



осмислене та яскраве декламування прозових, віршованих та драматичних творів, виявлення власного ставлення до змісту творів за допомогою засобів художньої виразності, а також мовленнєва вправність, розуміння твору з точки зору логіки, композиційної побудови, вміння найяскравіше передати кульмінаційний момент твору, емоційність, артистизм, яскравість виконання, новаторство та творчий підхід.

Номінація: «вокал»

яскраві вокальні та слухові дані, високо розвинене почуття ритму, бездоганна техніка та «чистота виконання». Артистизм, емоційність, сценічний імідж.

Номінації: «твір», «науково-пошукова робота», «аудіовізуальний твір»

самостійно та творчо створений яскравий, оригінальний за думкою та оформленням, науково обґрунтований текст (з урахуванням виду роботи). Робота повинна відзначатися багатством слововживання, граматичною правильністю й різноманітністю, стилістичною довершеністю.

Відео роботи (аудіо- роботи, презентації) повинні бути власного виробництва.

Номінація: «малюнок»

оригінальна передача обраними засобами образотворчого мистецтва змісту літературного твору (уривка). Творча новизна композиційного вирішення теми, наявність яскравого авторського бачення. (Відтворення ідей інших авторів не вітаються).

ІV. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ:

1. Всеукраїнський Фестиваль-конкурс не являється комерційним заходом. Участь безкоштовна.

 

2. За результатами голосування журі визначає переможців. Рішення журі оформляється у вигляді протоколу, є остаточним й оскарженню не підлягає.

 

3. Після завершення Фестивалю-конкурсу в усіх номінаціях журі рекомендує склад учасників великого Гала-концерту та кращі роботи переможців для виставки-огляду у фінальному етапі Проекту.

 

4. Кожен учасник очного туру отримує сертифікат учасника й подарунок, переможці нагороджуються дипломами, подяками та поїздкою до Гадяцького музею родини Драгоманових (Полтавська обл.), а переможці очного (дистанційного) та заочного турів нагороджуються дипломами із врученням призів та подарунків (м. Чернівці).

 

V.ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

1. Для фінансового забезпечення залучаються кошти організаторів Фестивалю-конкурсу, благодійних фондів, спонсорів, меценатів та джерел, не заборонених законодавством України.

 

2. Організатори Фестивалю-конкурсу звітують перед сторонами, від яких надходить фінансова допомога, про її використання.

        

 

Роботи, що не задовольняють вимог даного Положення, до участі у Фестивалі-конкурсі не допускаються.

 

 

 

 


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 161; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!