Номінація «Науково-пошукова робота»



 Учасники – учні 10-11 класів та студенти навчальних закладів.
Обсяг роботи: 5 - 10 сторінок А- 4 (комп’ютерний набір – кегль 14, інтервал 1,5, поля з усіх сторін - 20 мм).

 На титульному аркуші мають бути вказані назва роботи, ім’я та прізвище автора, клас (курс), адреса, телефон, найменування навчального закладу, прізвище ім’я та по батькові вчителя (викладача), який підготував учасника. (Бажано до друкованої роботи додати електронний варіант роботи  з фотографією автора).

Номінація «Вокал»

Учасники – учні 8-11 класів та студенти навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Умови: виконання 1 вокального твору на слова Лесі Українки відомих композиторів, або авторський твір за визначеною темою.

 

4. Фестиваль-конкурс проводиться в три етапи:

1-й етап - регіональний. Проводиться у районних центрах і містах
обласного підпорядкування до 15 лютого 2018 року. Визначаються переможці (1, 2, 3, місця) у кожній номінації з врахуванням вікової категорії.

Конкурсні роботи номінацій «аудіовізуальний твір», «декламація», «інсценізація», «вокал» подаються для участі у відбірковому турі на CD, DVD дисках із записом виконання одного твору Лесі Українки. 

Роботи переможців Регіональних конкурсів усіх номінацій надсилаються поштою (передаються) Регіональними оргкомітетами до 19 лютого 2018 року (при поштовому відправленні дата визначається за штемпелем) на адресу: 36003, м. Полтава, вул. Коваля 5/3 кім. 87.

2-й етап – відбірковий.Проводиться 24-25 лютого 2018 року в місті Полтаві очно та дистанційно (Skype режим)(номінації «декламація», «інсценізація», «вокал»).

24.02.2018 (субота) з 10:00 год. реєстрація, об 11:00 год. – відкриття та конкурсні змагання, оцінювання учасників заочного туру в номінаціях «твір», «науково-пошукова робота», «аудіовізуальний твір», «малюнок» та відкрите учнівсько-студентське змагання в номінаціях «декламування», «інсценування», «вокал», «малюнок» за адресою: ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» ( вул. Коваля, 3, м. Полтава).

25.02.2018 (неділя) – поїздка переможців очного туру до Гадяцького музею родини Драгоманових (м. Гадяч, Полтавська обл.). Традиційний концерт-посвята учасників у меморіальній кімнаті Лесі Українки. 

3-й етап – фінальний. Проводиться 17-18 березня 2018 року  нагородження переможців та великий гала-концерт у місті Чернівці.

     17.03.2018 (субота) з 10:00 год. реєстрація переможців, об 11:00 год. –  нагородження переможців Фестивалю-конкурсу та великий гала-концерт у Чернівецькій обласній філармонії (м. Чернівці, вул. Чайковського, 10).

18.03.2018 (неділя) – проведення навчально-методичного семінару, круглих столів, майстер-класів, зустрічей з культурними діячами, відомими науковцями, екскурсій, перегляд вистави (О.Кобилянська «У неділю рано зілля копала», Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської).

 

    5. Заявки на участь у фестивалі-конкурсі приймаються з 01 січня до 10 лютого 2018 року.

     Для участі у Фестивалі-конкурсі потрібно зайти на сторінку сайту  www.konkurs-lesya.com.ua , завантажити та заповнити електронну заявку учасника згідно номінації та вікової категорії (або відправити заявку на адресу konkurs_lesya@ukr.net )

    Заявку заповнювати уважно, охайно, без скорочень, повністю відповідаючи на поставлені запитання в анкеті.

    Телефони для довідок: 050-19-00-887, 067-89-14-322, 099-06-32-210.    

      

ІІІ. ПОРЯДОК РОБОТИ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ ТА ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ

    1. Для організації та проведення 1–3-го етапів Фестивалю-конкурсу створюється Організаційний комітет, який забезпечує координацію проекту, підбір журі, вирішує всі організаційні питання господарського забезпечення, технічного оснащення, проводить рекламну кампанію, вирішує питання пов’язані з прийомом учасників та гостей конкурсу.

 

   2. Організаційний комітет Фестивалю-конкурсу залишає за собою право:

внесення змін у терміни проведення Фестивалю-конкурсу;

використання інформації про учасників у рекламних цілях;

під час проведення Фестивалю-конкурсу організатори мають право на відео, аудіо запис та фотозйомку.

  Усі фото, відео і аудіо матеріали, отримані під час проведення Фестивалю-конкурсу, стають власністю організаторів та можуть бути використані по рішенню оргкомітету без узгодження та виплати гонорарів.

 

   3. Оргкомітет формує склад Журі Фестивалю-конкурсу для незалежного та об’єктивного оцінювання учасників. До складу журі можуть увійти представники закладів освіти, культури та мистецтва, мас-медіа, представники громадських організацій, українські та іноземні вчені, викладачі, письменники, потенційні інвестори та меценати Фестивалю-конкурсу.

 

     4. Критерії оцінювання конкурсантів різних номінацій:


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 138; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!