Фонд госимущества объявил начало приватизации энергокомпаний



24.07.2017 10:28

ФГИУ выставил на продажу государственные пакеты акций семи компаний

Фонд государственного имущества Украины 24 июля объявил о начале проведения аукционов с повышением цены по продаже пакетов акций семи энергетических компаний. Об этом сказано в сообщении на сайте ФГИУ.

На продажу выставлены по 25% акций ОАО Одессаоблэнерго, ПАО Донецкоблэнерго, ПАО Донбассэнерго, ОАО Сумыоблэнерго, ПАО ДТЭК Днепрооблэнерго, ПАО ДТЭК Западэнерго, ОАО Киевэнерго.

Ранее в ФГИУ заявляли, что государство сможет выручить от продажи всех обленерго около $300 млн.

http://biz.liga.net/ekonomika/tek/novosti/3702724-fond-gosimushchestva-obyavil-nachalo-privatizatsii-energokompaniy.htm

Тыс. госпредприятий нанесли Украине 87 млрд гривен убытков, - Гройсман

31.07.2017

3,5 тысячи государственных предприятий Украины сгенерировали убытков на 87 миллиардов гривен.

Как передает Цензор.НЕТ, об этом Премьер-министр Владимир Гройсман рассказал в интервью изданию"Деловая столица".

"Сейчас нам нужно преодолеть коррупцию на государственных предприятиях, потому что 3,5 тыс. госпредприятий сгенерировали на сегодня 87 млрд грн убытков", - сообщил он.

По словам Гройсмана, те предприятия, которые не носят стратегического характера и не нужны государству, должны быть проданы, в том числе и на электронных аукционах.

Он отмечает, что в результате на предприятие придет новый собственник, который создаст новые рабочие места и привлечет новые технологии.

https://censor.net.ua/news/449797/35_tys_gospredpriyatiyi_nanesli_ukraine_87_mlrd_griven_ubytkov_groyisman

Украинские порты нужно приватизировать, - Омелян

11.08.2017

Украинские порты нужно приватизировать, потому что частные собственники могут обеспечить лучшие условия для развития.

Как передает Цензор.НЕТ, такое мнение высказал министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян в эфире телеканала NewsOne.
"Порты в Украине нужно приватизировать, потому каждый год часть государственных портов в перевалке падает. Это объективный фактор, что частные собственники более мобильны и могут предоставить лучше условия", - отметил министр.

Кроме того, он указал, что в государственных организациях всегда существует опасность коррупционных схем, так как всегда есть заинтересованные в этом лица.

"В частных портах коррупция будет отсутствовать, потому что собственник не заинтересован красть. В то же время, в государственных портах всегда будут схемы и заинтересованные люди" - убежден чиновник.

Также, он считает необходимым отдать в концессию наибольшие порты, а остальные продать, потому что их и так выводят из государственной собственности с помощью различных схем аренды.

"13 морских портов Украины должны быть отданы в концессию, как самые большие, а остальные необходимо продать. Не надо лить слезы за тем, чего нет, потому что они просто раскрадываются. С помощью разных схем аренды фактически выводятся из государственной собственности и бюджет получает копейки", - подытожил Омелян.

https://censor.net.ua/news/451389/ukrainskie_porty_nujno_privatizirovat_omelyan

«Укроборонпром» пустив з молотка єдиний завод для інженерно-саперної техніки по ціні беушного «Мерседеса»

19.08.2017

Мене багато чого шокує. Але такої зради я давно не зустрічала. Почну спочатку: коли була на фронті неодноразово відзначала, які молодці наші інженерні війська. Яку важливу роботу вони роблять, в яких умовах, в якому стані їх техніка.

До речі, якщо ми говоримо про інженерну техніку, дарма, хто може подумати, що мова йде лише про екскаватори та трактори. Саперно-інженерно техніка це дуже серйозний сегмент ведення військових дій, це і землерийні машини для облаштування окопів, і дорогопрокладаючі, і для розгороджування завалів, це машини заміновування і розміновування, і мостобудівні засоби, і понтоноукладачі... Вони завжди ідуть попереду в наступі, і позаду під час відступу.

При чому військові інженери мені скаржилися, що жоден рід військ не опинився в такій скруті, як вони. Що жодна одиниця в лінійці техніки в Україні не виробляється, все що на фронті - спадок Радянського Союзу. І цей спадок постійно потребує ремонту, але ремонт - кустарний, тому що їх профільний ДП «Ніжинський завод з ремонту інженерної техніки» не працює.

Я, якраз, билася за спецконфіскацію коштів Януковича для фінансування оборонних заводів, і сподівалася, що це тимчасова проблема. Мовляв, заберемо у Яніка кошти - запустимо завод.

І ось нарешті це сталося поїхала я в Ніжин з'ясувати, що з заводом, чи є там, щось живе…

І тут з'ясовую, що півроку тому завод проданий з молотка. Повторю -півроку. Не до війни, не в часи Януковича, а в цьому році.

Хоча все там було, і цехи і устаткування.

І боргів зважаючи на бюджет Міноборони і війну в країні - кіт наплакав - лише 11 млн.грн. зовсім не та сума, щоб зарізати завод.

Процедура банкрутства була запущена в 2012 році, а в 2017 вона була завершена знищенням заводу як такого. Адже в цьому році на аукціоні був якраз реалізований найбільш «живий» кусень заводу, головний цех з усім устаткуванням взагалі за смішні 1.8 млн.грн. А без нього заводу фактично не має.

Натомість роботи з ремонту інженерної техніки ведуться тут же в Ніжені, зразу за парканом заводу на території військової інженерної частини.

Тут робиться все те, що повинно робитися на заводі, але без наявності заводського устаткування, фактично в кустарних умовах. У військовій частині «викручуються» як можуть, 260 одиниць техніки відремонтовано в минулому році. Але, це повний дебілізм - робити ремонт ГМЗ, так би мовити, в гаражі з домкратом, якщо поряд спеціалізовані цехи заводу.

А все тому, що військова частина відноситься до Міноборони, а завод -«Укроборонпрому».

Кожен занятий своїм: військові - ремонтують, а «Укроборонпром» -розбазарює.

Я не можу ніяк зрозуміти, як можна було профукати єдиний завод з ремонту інженерної техніки в Україні. Як так можна було не витягнути, не запустити підприємство у якого кредиторської заборгованості смішні - 11 млн. грн.?

Зате «Укроборонпром» зараз хоче півтора мільярда грн. з бюджету на будівництво нового патронного заводу. І це при тому, що кількість патронів на складах у нас обчислюється в мільярдах, а найближчі роки ми точно не збираємося воювати ні з Індією, ні з Китаєм.

Куди актуальнішим питанням є ремонт інженерної техніки. Якої не вистачає, яка постійно завантажена в зоні АТО, яка давно потребує відновлення. Як в таких умовах «Укроборонпром» міг втратити завод через смішну заборгованістю в 11 млн. грн. на противагу 1.5 млрд., які хоч завтра «Укроборонпром» готовий витратити на патронний завод?

Якщо все називати своїми словами: це безгосподарність, корупція, зрада.

До речі, купив з молотка завод такий собі Дмитро Пляцук помічник екс-депутата регіонала Сівковича, заступник міністра оборони Саламатіна - одіозного мінстра часів Януковича, що пустив збройні сили під ніж. Саме в часи керівництва Міноборони Саламатіним і була запущена процедура банкротства заводу, в інтересах свого заступника. А зараз по-суті завершена.

Дістає за живе. Особливо, тому що особисто боролася замість посадовців «Укроборонпрому» за фінансування заводів концерну з ремонту бронетехніки, коли ті залишились без фінансування в 2016 році. Допомагала я з одною метою - щоб на фронт нарешті пішли танки. А цей час «Укроборонпром» займався тим, що бездарно пустив з молотка таке потрібне підприємство. Нічого не було зроблено, щоб його врятувати. Злочинна бездіяльність!

А ось для прикладу яку техніку мав ремонтувати та відновлювати завод. ГМЗ-гусеничний мінний загороджувач- вкладає мінні поля

https://censor.net.ua/blogs/6824/ukroboronprom_pustiv_z_molotka_diniyi_zavod_dlya_njenernosaperno_tehnki_po_tsn_beushnogo_mersedesa

 


Дата добавления: 2018-02-28; просмотров: 299; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!