Техніко-економічні характеристикизапроектованоговиробництва



Таблиця 1.3

№ п/п

Найменування показників

Од. вим.

Величина показників

В комплексному проекті Нормативі
1 Річний об´єм виготовлення ЗЗБК тис.м3/рік    
2 Зняття продукції з 1 м2 виробничої площі формувальних цехів м32 30 000 -
3 Зняття продукції з 1 м2 камер тепловологісної обробки м32 30 000 -
4 Металомісткість виробництва кг/ м3   -
5 Формомісткість кг/ м3   -

6

6.1

6.2

Питома потреба в сировині та ресурсах

т/м3

кг/м3

кг/м3

кг/м3

кг/м3

кВт ч/м³

кг/м3

  -
цементі    
щебені    
6.3 піску

 

 
6.4 арматурної сталі  
6.5 парі  
6.6 електроенергії  
6.7 стисненому повітрі  

 

 

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
 
Комплексний курсовий проект

 

 


2.Технологічний регламент на виробництво 3-шарових зовнішніх стінових панелей

 


Вимоги до виготовлення і якості готових збірних конструкцій

Панелі повинні відповідати вимогам ДСТУБ.В.2.6-2-95 «Конструкції будинків і споруд. Вироби бетонні і залізобетонні. Загальні технічні умови»,  технічним умовам, робочим кресленням та технологічній документації, затвердженою у встановленому порядку .

Панелі повинні задовольняти вимоги за міцністю, жорсткістю та тріщиностійкістю, та при випробуваннях витримувати навантаження, що задані в робочих кресленнях.

За ГОСТ 12504-80 «Панелі стінові внутрішні бетонні і залізобетонні для жилих та громадських будівель» маємо:

Класчи марка бетону за міцністю на стиск несучих панелей, а також не несучих панелей, які приймають участь у просторовій роботі будівлі повинні бути не нижче:

В12,5 або М 150 - в залізобетоннихпанелях з бетону будь-якого видута в бетоних панелях из плотного силікатного бетона;

В7,5 або М100 - в бетоних панелях из важкого бетону;

Значення нормованої відпускної міцності бетону панелей в відсотках відкласучи марки за міцністю на стиск потрібно прийматирівним:

70 - для важкого бетону, але не менш 9,8 МПа (100 кгс/см2), и для легкого бетону класу В12,5 и вище або марки М150 и вище;

Для армування панелей слід приймать арматурну сталь наступних видів і класів:

в якості робочої арматури - стержньову арматуру класів А-400 и А-500, Ат-400C, Ат-500 та Ат-500C, арматурну проволоку класів Вр-I за та Врп-I, а також стержньову арматуру класів А-240 та А-300 в випадках, коли використовування арматури выще вказаних класів не доцільно чи не допускається нормами проектування;

в якості конструктивної арматури - арматуру класів А-240 и Вр-I.

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
1
Комплексний курсовий проект
Для закладних виробі впанелей потрібно приймати вуглецеву сталь звичайної якості чи низьколеговану сталь згідно із вимогами СНиП 2.03.01-84 в залежності від умов експлуатації панелей.

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
1
Комплексний курсовий проект
Форма і розміри плит повинні відповідати робочим кресленням. Значення дійсних відхилень геометричних параметрів плит від нормальних, вказаних в робочих кресленнях не повинні перевищувати значень таблиці.

    На данному заводі зовнішні стінові панелі виготовляються конвеєрним  способом, одношарові товщиною 160, тришарові 360 та 400 мм.

    Армування панелей виконується пласкими зварними каркасами і сітками, зібраними в об ̓ємний каркас за допомогою контактного точкового зварювання. Профілі периметра стінових панелей виконані із врахуванням закритих стиків, що оброблюються герметиком. Грані панелей, що створюють стики, ґрунтуються гідроізоляційною мастикою.

    До готових внутрішніх і зовнішніх панелей також потрібно виконувати багато вимог. У бетоні і розчині, щодоставляються до замовника, не повинно бути тріщин, за випадком часткових поверхневих усадкових та інших технологічних ліній шириною не більш, мм: -0,15 на ділянках, де потребується контроль ширини розкриття тріщин при випробуванні панелі загрузкою; -0,2 в інших випадках.

    Панелі повинні виготовлятися з важкого бетону з марки по міцності на стиск не менше 400.

Марка бетону по морозостійкості повинна бути не нижче Мрз – 50

Крупний заповнювач повинен бути розмірами не більше 20мм. Використання гравію в якості крупного заповнювача не допускається.

До бетону панелей, призначених до роботи в ґрунтах з агресивними середовищами, повинні бути використані вимоги до щільності і водонепроникності в відповідності з «Указаниями по проектированию антикоррозионной защиты строительных конструкций» (СН 262-67)

Панелі повинні бути випробувані на тріщиностійкість. Зовнішня поверхня панелей повинна бути гладкою. На зовнішні поверхні панелей допускаються нерівності не більше 5 мм, напливи бетону не більше 10 мм.

Готові панелі повинні бути прийняті відділом технічного контролю.

 


 


2.2 Характеристика сировиннихматеріалів, напівфабрикатівкомплектуючихвиробів і матеріалів.

Таблиця 2.1

Нор-

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
1
Комплексний курсовий проект
ма вит-рат на оди.продукції

7

Залізобетоннівироби

кг/м3 кг/м3
Правила приймання і складування 6 Прийманняцементів проводять згідно ГОСТ 22236. Контроль на радіаційну активність і видання сертифікату радіаційної якості виконують за ДБН В.1.4-2.01-97 Цемент повинен зберігатисяроздільноза видами і марками в силосах;в упаковках у сухих приміщеннях. При зберіганнімішки з цеме-нтомукладають на піддони, що стоять у рядах висотою не більшою 1,8м. Недопускаєтьсязберігання цементу без упаковки в складах амбарного типу. Крупнийзаповнювачмає бути прийнятимтехнічним контролем підприємствавиготовлювача. Прийманняздійснюютьтоварнимипартіями. Зважують на автомобілях і залізничних вагонах. При прийманніконтролюютьвміст зерен слабкихпорід, зерновий склад,. Кількістьточкових проб залежитьвідрозмірівпартії. Контроль на радіаційну активність і видання сертифікату радіаційної якості виконують за ДБН В.1.4-2.01-97
Правила транспортування,супроводжуючадокументація 5 Пакування, маркування, транспортування і зберігання цементу проводять за ГОСТ 22237-85 „Цементы. Упаковка, маркировка, транспортирование и хранение. Цементитранспортуються у вагонах- цементовозах, автоцементовозах в упако-ваномувигляді –на універ-сальнихтранспортнихзасо-бах , транспортними паке-тами. Допускається пере-везення в критихоблад-наних вагонах.При погрузці і транспортуванні цементу без упаковки чи в мішкахвінмає бути захищенимвіддіїволо- ги і забруднюючихсторонніхдомішок. Крупнийзаповнювач пере- возиться навалом у транспортнихзасобах будь-якого виду. При транспортуванні крупного іаповпювачазалізничним транспортом вагонислідзавантажувати з врахуваннямповноговикористанняїхвантажопідйомностікрупнийзаповнювачзберігаютьроздільно по фракцямчи у сумішахфракцій.
Технічна характеристика 4 ПортландцементІІ типу П/Ц ІІ-З 400 Кількість золи-виносу 6-20% початок тужавлення не раніше 60 хв, кінець не пізніше10 год. від початку замішування .Тонинна Помелу: при просіюваннікрізь сито №008 має пройти не менше 85% масипроби.Втрати при просіюванніне більше 5% за масою. Міцність при стиску через 2 доби – 15 Мпа, через 28 діб - 40 Мпа Гранітнийщебіньфракцій 5-10,10-20 мм. Марка задробимістю – 1000. Вміст зерен слабкихпорід не більше – 5% за масою, вміст зерен пластинчатої і голчатоїформи – не біль- ше 5% за масою. Вміст пи-луватих і глинистихдомі- шок >1%, вмістглини>25%. За радіаційнимивластивостями 1 клас
Позначеннянормативного документу 3 ДСТУ Б.В.2.7-46-96 „цементизагально- будівельногопризначення” ДСТУ Б.В.2.7-79-98 «Крупнізаповню-вачі для будівель- них конструкцій, матеріалів,виробів.»
Найменуванняматеріалів, напівфабрикатів і т.д. 2 ЦементМ400 Крупнийзаповню-вач
№ п/ п 1    1      2

 

 

7 кг/м3 кг/м3 кг/м3 -
6 Приймають і складають пар тіямиякщопартіяменша 10т автомобілів то відбираютьточковіпроби з кожного автомобілякількістьпіскувизначають за обємомабомасою. Зберігаютьоперативний запас вспеціальномубункері Приймають в бухтах чи па-кетах окремо за марками, профілем, діаметром. Зберігаютьокремо за партіями, марками, класами та діаметрамив штабелях критихскладів. Суміші приймають партіями. Об’єм партії залежно від вимог споживача, але не більше змінного виробітку бетонозмішувача
5 Транспортується автотранспортом згідно з правилами перевезеннявантажів,взимкувживаютьзаходи, щобзапобігти замер- занню. Підпр. виробникподаєдокументи де вказано: - найменув. Підприємства - Nдатавидачідокумента - N автомобіля - N партії піску - Група за густиною - Мкр вміст домішок . Транспортування системою трубопроводів Поставляють в бухтах вели-кого діаметру (d=2,5м) масою 80-100 кг.канати поставляють в бухтах і барабанах масою 0,5-1,5т. Змотані з бухт чи барабанів вони повинні зберігати пря-молінійність. Арматурний дріт і канати доставляють не змазаними Подають у бетоновозному візку із БЗЦ
4 Пісокрічковий за модулем крупностіМкр=1,4 воло-гістюW=6%; ρ=2,6кг\л насипна густина 1,6 кг\л. Вміст глинистих пилуватих  домішок < 3% за масою, пустотнысть< 38% . Вміст зерен >10 мм не більше 5% за масою. Вміст зерен що проходяткрызь сито розміром N0,16 не більше 10-15% за масою. Вода питна. Вмісторгані-чних ПАР, цукрівабофенолів не більше 10 мл/л. водневийпоказник рН=4-12,5. Окислюваністьнебіль-ше 15 мг/л Дріт повинен задовольнятинаступнітехнічніумови: -гарантованімінімальніха-рактеристикиміцності -гарантованумінімальнуве-личину яка характеризуєпластичність; -гарантованіграницізмі-неннягеометричниххарак-теристик; гарантовані характеристики вихідногоматеріалу. Бетонні суміші повинні забезпечувати отримання бетонів із заданими властивостями згідно ДСТУ
3 ДСТУ Б.В 2.7- 32 -95 Дрібнізаповнювачі   гост 23732 ГОСТ 6727-80 „проволокахолоднотянутаяизнизкоуглеродистой стали для армированияжелезобетонных конструкций»   ДСТУ Б.В. 2.7-96-2000 Суміші бетонні ТУ
2 Дрібний заповню- вач (пісок)   Вода Арматурна сталь дріт Вр-І діаметром 5-6мм. 0 Бетонна суміш
1 3 4 5 6

 

Змн.
Арк.
№ докум.
Підпис
Дата
Арк.
 
Комплексний курсовий проект


Дата добавления: 2018-02-18; просмотров: 346; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!