ОБОВ’ЯЗКИ КЕРІВНИКІВ ПРАКТИКИ



БЕЗПОСЕРЕДНЬО НА РОБОЧИХ МІСЦЯХ

(провізор-технолог аптеки)

1. Здійснювати керівництво практикою на робочих місцях, надавати консультативну та практичну допомогу у придбанні студентами професійних навичок згідно із даними методичними рекомендаціями.

2. Знайомити студентів з обладнанням та оснащенням асистентської кімнати;

вивчення засобів малої механізації в умовах аптеки.

3. Контролювати дотримання студентами-практикантами графіку виходу на

пропедевтичну практику, який складається керівником бази практики (завідувач аптеки, лабораторії). Графік виходу студента на технологічну практику наводиться на першій сторінці щоденника практики з обов’язковим зазначенням в ньому дати робочого дня, часу приходу і закінчення роботи студента, підписами провізора-технолога (фармацевта) та студента. Загальна кількість годин в графіку має становити 108.

4. Контролювати ведення щоденника з технологічної практики та щоденно його підписувати.

5. Після закінчення практики разом із завідувачем аптеки скласти відгуки- характеристики на студентів-практикантів.

6. Взяти участь в прийнятті заліку у студентів-практикантів (якщо залік проводиться в аптеці).

 

 

ОБОВ’ЯЗКИ КЕРІВНИКІВ ПРАКТИКИ

ВІД МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ

1. Провести організаційно-методичні збори зі студентами академічних груп з питань проходження технологічної практики.

2. Здійснювати керівництво практикою, контролювати дотримання студентами графіку виходу на роботу та плану проходження технологічної практики. Про виявлені порушення доповідати в учбову частину та завідуючому практичним навчанням.

Пропущені студентом дні практики, незалежно від причини, відробляються за індивідуальним графіком, узгодженим з керівником базового закладу та керівником практики від коледжу (графік, підписаний керівником аптеки, та виправдні документи (лікарняний лист тощо) додаються до щоденника).

3. Надавати консультативну допомогу студентам в оформленні щоденників з технологічної практики.

4. Здійснювати перевірку оформлення щоденників з технологічної практики студентами.

5. В останній робочий день практики (після закінчення роботи в аптеці) у студентів, які проходили практику в м. Запоріжжі:

Ø перевірити наявність та відповідність звітної документації (щоденник, звіт студента про виконану роботу, відгук-характеристика про роботу студента в період проходження практики) програмі практики та даним методичним рекомендаціям;

Ø прийняти залік з технологічної практики на базі проходження практики (в аптеці, в присутності завідувача аптеки та провізора-технолога, під безпосереднім керівництвом якого проходив практику студент) або на базі медичного коледжу.

Студенти, які проходять практику за межами м. Запоріжжя,надають звітну документацію (акуратно оформлену, в папці) в перший день повернення в коледж після завершення всього циклу технологічної практики. Заліки складають протягом першого тижня навчання після занять у вказаний викладачем-керівником практики.

 

До заліку не допускаються студенти, які не виконали в повному обсязі завдання програми практики та даних методичних рекомендацій, а саме:

- мають невідпрацьовані пропущені робочі дні практики;

- не надали або невірно оформили необхідні звітні документи на момент заліку.

Звітна документація повинна зберігатися не менше 5 років.

 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СКЛАДАННЯ

ЗВІТНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ПРОПЕДЕВТИЧОЇ ПРАКТИКИ

1. ЩОДЕННИК- основний документ звітності.

Студент повинен щоденно записувати вид виконаної роботи та оформлювати щоденник за зразком, що надається в Додатку №2, вказуючи дату та нумеруючи робочі дні практики (День 1 і т.д.). Обов’язковим є наявність на першій після титульної сторінці щоденника “Графіку виходу студента на пропедевтичну практику”, загальне число годин в якому має бути 54.

 Щоденник повинен знаходитися в аптеці на робочому місці студента та кожного дня надаватися на перевірку та підпис безпосередньому керівнику практики від базового закладу (провізору-технологу).По закінченні практики щоденник підписується на першій (під “Графіком виходу студента на пропедевтичну практику)”  та останній сторінках завідувачем аптеки, підпис завідувача засвідчується печаткою закладу-бази практики.

 

2. ЗВІТ.В звіті про проходження технологічної практики відмічається виконання програми практики (всі види виконаної роботи студента під час практики); відмічаються недоліки щодо організації процесу проходження практики, їх причини та можливі заходи для їх усунення; вказуються здобуті практичні навички, участь у суспільному житті колективу, в роботі виробничих нарад, конференцій тощо; надається критична оцінка базовому закладу та умовам проходження пропедевтичної практики (загальна характеристика аптеки (лабораторії), наявність відділів, приміщень, забезпечення оснащенням та його призначення; застосування первинної та звітної документації в сучасній практиці роботи аптек; вносяться пропозиції щодо покращення якості пропедевтичної практики.


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 344; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!