ПІД ЧАС ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРЕДДИПЛОМОЇ ПРАКТИКИ



1. Ознайомитися з методичними рекомендаціями для проведення технологічної практики.

2. Отримати у відділі практики направлення на проходження практики.

3. До початку практики отримати у керівника практики від коледжу консультації щодо оформлення всіх необхідних документів (щоденник, письмовий звіт, відгук-характеристика). Всі питання, які виникають у студентів під час проходження практики вирішуються з керівниками практики від аптеки (лабораторії) та коледжу.

4. З’явитися в аптеку та приступити до виконання завдань, передбачених програмою практики і даними методичними рекомендаціями та до виконання індивідуального завдання з урахуванням рецептури аптеки.

5. Чітко дотримуватися графіку роботи.

6. Пропущені дні практики, незалежно від причини, відробляються за індивідуальним графіком, узгодженим з керівником базового закладу та керівником практики від коледжу (графік, підписаний керівником аптеки, та виправдні документи (лікарняний лист тощо) додаються до щоденника).

7. Сумлінно дотримуватися правил внутрішнього розпорядку роботи в аптеці чи лабораторії та виконувати всі вказівки керівників практики від бази практики, безпосередньо на робочих місцях та від кафедри фармацевтичної хімії.

8.Кожного дня вести щоденник проходження технологічної практики. Щоденник повинен знаходитися в аптеці на робочому місці студента та щоденно надаватися на перевірку та підпис безпосередньому керівнику практики від базового закладу (провізору-технологу). Загальне число годин в графіку щоденника має становити 108.

9. Приймати активну участь в суспільному житті колективу аптеки (лабораторії).

10. До моменту закінчення практики повністю і якісно виконати програму практики.

11. В останній робочий день практики, після роботи в аптеці!

- надати керівнику практики (викладачу ТЛ) необхідні звітні документи технологічної практики;

- скласти диференційний залік на базі практики (в аптеці) в присутності завідуючого аптеки та провізора-технолога або в коледжі. Місце складання заліку обирається викладачем - керівником практики студента.

13. Студенти, які проходять практику за межами Запорізької області, надають звітну документацію (акуратно оформлену, в папці) в перший день повернення в коледж після завершення всього циклу технологічної практики. Заліки складають протягом першого тижня навчання після занять у вказаний викладачем-керівником практики.

14. Перелік звітних документів:

1.) щоденник;

2.) письмовий звіт про виконану роботу;

3.) відгук-характеристика про роботу студента в період проходження практики.

До заліку не допускаються студенти, які не виконали в повному обсязі завдання програми практики та даних методичних рекомендацій, а саме:

- мають невідпрацьовані пропущені робочі дні практики;

- не надали або невірно оформили необхідні звітні документи на момент заліку.

 

 

ОБОВ’ЯЗКИ КЕРІВНИКА ВІД БАЗИ ПРАКТИКИ

(завідувач аптеки, лабораторії)

1. Отримати від студентів, які прибули на практику, направлення на проходження практики та методичні рекомендації щодо проведення пропедевтичної практики.

2. Провести інструктаж з техніки безпеки, ознайомити студентів з правилами внутрішнього трудового розпорядку аптеки чи лабораторії, її колективом та організаційною структурою.

3. Видати наказ про призначення керівників технологічної практики безпосередньо на робочих місцях з числа висококваліфікованих спеціалістів зі стажем роботи не менше 3-5 років.

4. Виділити робочі місця студентам та організувати проходження практики у відповідності з програмою практики та даними методичними рекомендаціями.

5.Скласти графік виходу на роботу студентів-практикантів та забезпечити його виконання. Технологічна практика розрахована на 108 години, з яких 72 годин відведено на бази практики, а 36 – на самостійну позааудиторну роботу. Графік має бути розрахований на 108 годин.

6. За пропущений робочий час необхідно вимагати документи, що виправдовують відсутність студента на робочому місці (лікарняний лист тощо). Пропущені дні практики, незалежно від причини, відробляються за індивідуальним графіком, узгодженим з керівником базового закладу та керівником практики від коледжу. Графік, підписаний керівником аптеки, та виправдні документи (лікарняний лист тощо) додаються до щоденника.

7. Надавати методичну допомогу у вивченні студентами нових наказів, інструкцій, чинної аналітичної нормативної документації (АНД) тощо.

8. Забезпечити закріплення теоретичних знань та придбання професійних умінь в повному обсязі, передбаченому програмою практики. Не дозволяється залучати студентів до виконання робіт, не передбачених програмою практики.

9. Залучати студентів до активної участі у суспільному житті колективу аптеки (лабораторії).

10. По завершенню практики разом із безпосередніми керівниками на робочих місцях скласти відгуки-характеристики на студентів-практикантів. Відгуки-характеристики та щоденники з технологічної практики (перша та остання сторінки щоденника) підписуються завідувачем (підпис керівника закладу засвідчується печаткою).

11. Взяти участь у прийнятті заліку у студентів-практикантів (якщо залік приймається в аптеці).

 

 


Дата добавления: 2018-02-15; просмотров: 381; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!