Оцінювання поточної навчальної діяльності



Під час оцінювання засвоєння кожної теми семінарського заняття модуля студенту виставляються оцінки за багатобальною шкалою з використанням прийнятих в університеті та затверджених цикловою методичною комісією критеріїв оцінювання для відповідної дисципліни. При цьому враховуються усі види робіт, передбачені методичною розробкою для вивчення теми семінарського заняття.

Максимальна кількість балів, яку може набрати студент за поточну навчальну діяльність при вивченні модуля, вираховується шляхом множення кількості балів, що відповідають максимальному балу за семінарське заняття (8 балів), на кількість тем (15 тем) семінарських занять  у модулі: 8 х 15= 120

Максимальний бал за семінарське заняття у модулі вираховується шляхом поділу 120 балів на кількість семінарських занять ( 15 занять) у даному модулі і становить 8 балів

Мінімальна кількість балів, яку повинен набрати студент для допуску до заліку, вираховується шляхом множення кількості балів, що відповідають мінімальному позитивному балу (7 балів) за семінарське заняття на кількість тем семінарських занять (15 тем) у модулі.

Мінімальний позитивний бал за семінарське заняття вираховується з розрахунку не менше 50% від максимального балу за семінарське заняття у модулі і становить 60 балів.

Студент на семінарському занятті може бути оцінений в залежності від рівня показаних ним знань від 0 балів до максимального балу за дане заняття 14 балів.

Студентам надається можливість перескладання незадовільних поточних оцінок протягом двохтижневого терміну після отримання поточної незадовільної оцінки, але не пізніше дня проведення заліку під час консультацій та відробок семінарських занять за регламентом, затвердженим на методичній нараді кафедри. Позитивні результати перескладань вносяться в „Журнал відробок пропущених практичних занять…” і „Журнал обліку відвідувань і успішності студентів” та у „Відомість перескладання незадовільних поточних оцінок” (додаток 2), яка подається в деканат 01 та 15 числа кожного місяця.

Студенту, який з поважної причини мав пропуски аудиторних навчальних занять, деканатом дозволяється відпрацювати не більше місячного об’єму навчальних занять за узгодженим графіком.

Семінарськізаняття, пропущені без поважних причин, за дозволом деканату мають бути відпрацьовані у продовж 2-х тижневого терміну (або 1 місяця для спарених занять), від дати пропуску до дня складання підсумкового модульного контролю.

Відробка пропущених семінарських занять здійснюється за попереднім записом студентів згідно затвердженого графіку відробок кафедри.

Якщо студент з неповажних причин не відпрацював у 2-х тижневий (місячний) термін пропущені аудиторні заняття, питання дозволу на відробку такому студентові вирішується завідувачем кафедри, до дати складання заліку.

Питання дозволу на відпрацювання студентом пропущених аудиторних занять, після дати складання групою заліку, вирішується тільки деканатом. Прийняття кафедрою таких відробок без дозволу деканату не допускається.

Поважною причиною пропуску вважається причина підтверджена документально (довідкою про хворобу, виданою діагностичним центром університетської клініки, заявою, підписаною деканатом, розпорядженням деканату, тощо). При відсутності у студента вище зазначених документів, причина пропуску вважається неповажною. 

Оцінювання індивідуальної самостійної роботи студента

Бали за індивідуальну самостійну роботу студента нараховуються студентові лише при успішному їх виконанні.

Кількість балів, яка нараховується за різні види індивідуальної самостійної роботи студента, залежить від їх об’єму та значимості і регламентується робочою навчальною програмою з дисципліни, але не повинна перевищувати 12 балів. Вони додаються до суми балів, набраних студентом за поточну навчальну діяльність. 

 

Оцінювання самостійної позааудиторної роботи (СПР) студентів

Самостійна позааудиторна робота студентів, яка передбачена робочою навчальною програмою з дисципліни оцінюється на відповідному практичному (семінарському) занятті, або на підсумковому модульному контролі, з обов’язковим відображенням порядку контролю СПР в робочій програмі з дисципліни.


Дата добавления: 2021-07-19; просмотров: 73; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!