Зміна музичного формату Радіо Київ



 

Основні чинники, що визначають оновлений музичний формат радіостанції:

- музичні уподобання потенційної аудиторії Радіо Київ (за результатами соціологічного дослідження, ці радіослухачі надають перевагу музиці, що була популярною за радянських часів - як вітчизняній, так і зарубіжній (64% цільової аудиторії), українським народним пісням (54%) та класичній музиці ( 29%.);

- позиціонування Радіо Київ як інформаційного мовника (ключова складова ефіру – новини та тематичні програми, музика виконує функцію фону, її завдання – не дратувати слухачів Радіо Київ, що можуть мати „протилежні” музичні смаки; з цією метою основну частку музичного наповнення ефіру складають композиції у форматі Gold - загальновідомі хіти усіх часів та народів, які легко впізнаються і визнаються більшістю слухачів; специфічна музик: класика, українська народна, сучасна українська, українське ретро – розміщується у спеціальних програмах, орієнтованих на окремого слухача.

- завдання максимального збереження існуючої аудиторії Радіо Київ, звиклої до нинішнього музичного формату радіостанції (важливою рисою якого, за даними соцдослідження, є домінування української музики);

- позиціонування Радіо Київ як суспільного мовника, що покладає певні суспільно-важливі функції й на музичну складову ефіру (наприклад, просвітницька функція стосовно музики, наявність в ефірі „непопулярної”, „некомерційної” музики, яку не можна почути в ефірі інших радіостанцій – класична музика, українська народна музика, джаз, молоді українські виконавці, українське ретро, музика з радянських кінофільмів).

Загальні зміни музичного наповнення ефіру

1. Збільшення в ефірі композицій для страших людей у форматі Gold. Переважна більшість творів, що лунатимуть в ефірі вкладатимуться в часовий діапазон 60-их початку 90-их років, що відповідає музичним уподобанням цільової аудиторії (радіослухачі віком від 40 років і старші).

2. Прибрати з ефіру ультрасучасні композиції, які можуть відлякати, або дратувати слухачів старшого віку (тут мається на увазі рокові та альтернативні композиції, агресивний реп, нав‘язливе айренбі, і таке інше), проте залишити нейтральні за звучанням та широковідомі сучасні композиції. Такий підхід дозволить РК максимально зберегти існуючу слухацьку аудиторію і не дратувати потенційну аудиторію старшого віку. 

Структура музичної складової ефіру

1. Переважно наповнення ефіру складатимуть пісні 60-их- 80-их років ХХ ст у стилістиці рок-н-рол, ритм-н-блюз, джаз, соул, балади, поп музика. Також звучатимуть композиції більш пізнього часу  (кінець 80-их - середина, кінець-90 рр.), в основному це найпопулярніші хіти та шлягери.

 2. Музичний ефір радіостанції поділятиметься на чотири умовні блоки, виділення мотивується природними темпоритмами людини та зберігає сучасну стуктуру музичних блоків ФМ-радіостанцій:

· „ранок” (06.00 -11.00) - складатиметься зі швидких та динамічних за темпоритмом композицій у стилях: рок-н-рол (Бітлз, Елвіс Преслі, Кріс Рі), поп (М. Джексон, Джо Кокер, Стінг, Мадонна тощо), софт рок (Род Стюарт, Б. Адамс).

· „день” – (11.00 – 19.00) – темпоритм музичного ефіру знижується, звучать більш спокійні та розмірені композиції у стилях: ритм-н-блюз (Рей Чарльз), мелодійний поп (Сімплі Ред, Роббі Уільямс, Дж. Майкл) та ін., 

· „вечір” – (19.00 – 22.00) - переважають композиції в стилі соул (М. Кері, С. Діон, Міссі Еліот, Еріка Баду), джаз (Л. Армстронг, Е. Фіджеральд тощо ), мелодійний поп (Л. Коен, Е. Рамазотті, Шер ), блюз (Е. Клептон)

·  „ніч”- 22.00 – 06.00) - спокійна, врівноважена музика, що сприятиме відпочинку: популярні версії блюзу, поп-джазу, поп-року у виконанні вітчизняних та іноземних артистів.

Місія суспільного мовника виражатиметься в ефірі у рамках спеціальних рубрик.

На 20-тій хвилині кожної години в ефір виходитимуть твори українського ретро (Зінаїда Пашківська, ансамбль „Смерічка”, „Кобза”, тріо Мареничі і та ін.), класичної музики, українські народні пісні у виконанні професійних хорів та ансамблів а також аматорських колективів, саундтреки до популярних кінофільмів. Рубрики чергуватимуться між собою. Спеціально до кожної рубрики буде створено ефірний одяг та начитано дикторську підводку.

Структура музичної ефірної години.

 1) українські композиції (50%), в тому числі:

· 30 % композиції в стилі поп (Гайтана, Марія Бурмака, Віктор Павлік, Таїсія Повалій та ін.);

· 15 % композиції в стилі фолк поп (наприклад: Мандри, Зелене, Росава), або ліричні композиції та балади, в залежності від часу доби (наприклад Пономарьов, Ані Лорак та ін.);

· 10 % композиції в стилі рок (наприклад ВВ, Океан Ельзи, Друга Ріка та ін.);

· 5% - українське ретро та українські народні пісні в рамках спеціальних рубрик

2) іноземна музика (50%), в тому числі:

· 30% композиції в стилі поп, або, залежно від часу доби, ритм-н-блюз, мелодійний поп, соул (Стінг, Елтон Джон, Бітлз, Рей Чарльз, тощо);

· 15% композиції в стилі софт рок, баллади, блюз, джаз (Ерік Клептон, Вітні Хьюстон, Селін Діон, тощо);

· 5% - музика до кінофільмів радянських часів та класика у рамках спеціальних рубрик.

Зміна музичного оформлення радіостанції.

Створення нового музичного оформлення радіостанції відбуватиметься у стилістиці, близькій і зрозумілій представникам цільової аудиторії – людям, які старші 40 років. Увесь ефірний одяг буде переначитано двома бренд-воїсами: чоловічим та жіночим, це мають бути дорослі, приємні голоси. Музичне вирішення одягу буде подібним до існуючого на радіостанціях „Ностальжі”, „Радіо Мелодія”, проте власне обличчя радіостанції буде максимально збережене. Звукові підкладки та одяг базуватимуться на мотивах класичної музики, ретро, Gold та інших мелодій виконаних у доступній, спокійній манері, проте з яскраво вираженою динамікою ФМ станції.

 

Організаційна структура

 

Ознайомившись із загальною характеристикою підприємства розглянемо його структуру управління.

Управління підприємством здійснюється згідно зі статутом Комунального підприємства (КП), виконавчим органом підприємства — дирекцією, штат якої затверджується Київською міською державною адміністрацією (КМДА).

Дирекцію підприємства очолює директор. Умови трудового договору директора визначаються контрактом.

На директора підприємства покладаються наступні функції:

- Управління та керівництво економічною, господарською та іншою діяльністю підприємства й персональна відповідальність за виконання покладених на підприємство завдань.

-  Втілює у життя рішення органів КМДА.

- Без довіреності представляє інтереси підприємства і здійснює дії від імені всього підприємства.  

- Відкриває розрахункові і інші рахунки в банках України для зберігання грошових коштів усіх видів розрахунків і касових операцій підприємства.

- Видає довіреності.

- Приймає на роботу і звільняє з роботи працівників підприємства у відповідності з чинним законодавством та штатним розписом.

- Укладає колективний договір із трудовим колективом, від імені якого виступає профспілкова організація та відповідає за підтримання відповідно морально-психологічного клімату серед працюючих.

- Приймає міри по заохоченню працівників підприємства й накладення на них стягнень.

- Без доручення укладає угоди та договори.

- Визначає порядок підпису документів, які виходять із підприємства.

- Забезпечує проведення єдиної політики із питань оплати праці.

- В межах своїх повноважень і відповідно до чинного законодавства видає накази, інші акти, здійснює операції та функції, необхідні для діяльності підприємства.

Усі документи, на підставі яких видаються грошові кошти та товарно-матеріальні цінності, а також кредитні розрахункові зобов'язання підписуються директором і головним-бухгалтером або особами, які ними уповноважені. Звіти та баланси підписуються директором і головним бухгалтером підприємства.

Директор підприємства є вищою посадовою особою підприємства. У своїй діяльності директор підпорядковується безпосередньо КМДА.

 Структурні підрозділи, що підпорядковані директору:

1. Заступник директора з фінансових питань.

2. Заступник директора – керівник інформаційних програм (відділ новин).

3. Заступник директора – керівник тематичних програм.

4. Заступник директора з технічних питань.

5. Начальник відділу реклами.

6. Начальник відділу кадрів.

Заступник директора з фінансових питань – займається складанням річних фінансових планів компанії, складанням господарських договорів та кошторисної документації, аналізом руху грошових коштів, аналізом прибутків і видатків, підготуванням претензійно-позовної документації. 

Заступник директора з фінансових питань підпорядковує собі:

1. Бухгалтерія;

2. Юридичний відділ;

3. Адміністративно-господарський відділ.

Ці структурні підрозділи визначають організацію бухгалтерського обліку, господарсько-фінансової звітності підприємства та контроль за економним використанням матеріальних, трудових та фінансових ресурсів. Забезпечує раціональну організацію обліку та звітності на підприємстві і в його підрозділах. Забезпечує своєчасне складання бухгалтерської звітності на основі первинних документів та бухгалтерських записів та представлення їх за прийнятим порядком у відповідні органи. Надає методичну допомогу працівникам підрозділів підприємства з питань бухгалтерського обліку, контролю, звітності та економічного аналізу. Здійснює розробку перспективних планів розвитку персоналу та підприємства.

Заступник директора – керівник інформаційних програм виконує такі функції:

1. Складання інформаційних програм, які стосуються КМДА,

2. Складання звітів про вихід інформаційних матеріалів в ефір,

3. Організовує роботу відділу новин.

Заступник директора – керівник інформаційних програм підпорядковує собі:

1. Інформаційно-аналітичний відділ;

2. Студія прямого ефіру.

Заступник директора – керівник тематичних програм забезпечує інформацією щодо новинок у кіно просторі, про новинки в літературі, історії Києва та інше. 

Заступник директора з технічних питань несе відповідальність за виконання планів впровадження нової техніки, проведення реконструкції та технічного переозброєння підприємства, стан на підприємсті техніки безпеки.

Заступник директора з технічних питань підпорядковує собі технологічний відділ, в який входять:

- Головний інженер,

- Системні адміністратори,

- Музичний редактор, медіа-планувальник ефіру,

- Водій,

- Звукорежисери прямого ефіру,

- Звукорежисери продакшн студії. 

Начальник відділу реклами займається рекламою радіостанції, розроблення дизайнеру Web-сторінки, організацією роботи рекламного відділу.

Начальник відділу кадрів здійснює керівництво роботою по розробці перспективних та різних планів комплектування підприємства кадрами згідно з перспективами його розвитку, змін в складі працюючих, в зв’язку з впровадженням нової техніки чи технології, механізації чи автоматизації виробництва. Приймає участь в розробці бізнес-плану з питань прогнозування та визначення необхідної кількості та кваліфікаційного складу кадрів. Організовує своєчасне приймання, перевод та звільнення працівників згідно трудових книжок та іншої документації по кадрах. Приймає участь в підборі кадрів, молодих спеціалістів згідно отриманої професії та кваліфікації. Приймає участь в атестаційних комісіях з атестації кадрів. Приймає участь в заходах по працевлаштуванню звільнених працівників. Аналізує причини плинності кадрів, прогулів та інших порушень трудової дисципліни. Несе персональну відповідальність за забезпечення підприємства кадрами необхідної кваліфікації.

Права та обов'язки працівників підприємства визначаються статутом КП та чинним законодавством.

 


Дата добавления: 2019-09-02; просмотров: 132; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!