У чому особливості підлітково-юнацької субкультури у вашому місті (селі)?



У Старобільську також є талановиті люди. Алексей Лебедь и Сергей Летучий які самі створили старобельску групу «Flying Swan». Ця група зацікавлена розвитком BeatBox&Guitar культуры а жанр  BeatBox & Guitar. Група Flying Swan – виключно жив е BB&G шоу, нічого зайвого.

Летучий Сергій і Олексій Лебідь з міста Старобільськ, Луганської області. У 2010 році заснували свою групу під назвою «Flying Swan», що перекладається з англійської як "Летучий Лебідь", - назву запозичили зі своїх романтичних прізвищ.…

Особливості цієї групи в тому що ніякі труднощі не зупиняють цих молодих людей. Кожен концерт - це неповторні емоції, а їх дійсно багато!

Сергій З 17 років повинен був рухатися через інвалідне крісло, але це не зупиняє його, щоб побудувати музичну кар'єру, і навіть навпаки - це приклад, показати життя без кордонів, і за мрію, яку ми повинні боротися.

А Олексію ще в дитинстві визначили проблему з серцем але з шести років він займався вокалом, сценою, акторством, і майже з того часу йому заборонили співати. А як передавати емоції! Одного разу, сіли на серйозну розмову і почали думати, що нам робити? Льоші заборонили бітбоксом, і ось на свій страх і ризик вирішили рухатися далі, складність ще в тому, що Льоша допомагає тягати коляску, в метро з метро, і це все навантаження, - це наша щоденна боротьба.

Про своє життя вони розповідають з позитивом, ніби і немає ніяких життєвих викликів. З посмішкою долають нові ступені, в прямому і переносному сенсі, йдучи до своєї мети:

- Коли працюєш, ніколи думати що у тебе є якісь проблеми, - міркує дует про свій рецепт успіху, - для нас мотивація займатися своєю улюбленою справою, рухатися вперед і не розслаблятися - бути в тонусі, завжди в спілкуванні і в русі. - Приємна рутина, йдеш -ідешь і нова сходинка, на кшталт знову рутина, але потихеньку ти на новій сходинки, і так наближаєш до мети. Тому головне - не здаватися, працювати, рухатися до своїх цілей.

Олексій також впевнений, щоб досягти успіху важливо, щоб кожен займався своєю справою, а Сергій дохідливо візуалізував, як людина убезпечує себе від мрії:

- Самі будує стіну з цеглинок "страх", "переживання", "невпевненість в собі" і т.д, якщо зібрати ці всі цеглини, вибудовується стіна, величезна перешкода перед твоєю метою, а якщо ти забереш страх невпевненість, - ти пройшов!

Зараз музичний колектив переживає всю романтику мандрів: поїздки, тури, відкривають для себе нові міста, нічні прогулянки і ходіння по нових місцях. Без страху подорожують автостопом, кожен день нова дорога веде до нових пригод і до незвіданих місць.

Головне мета хлопців зруйнувати стереотипи, щоб в суспільстві не було поділів між людьми з обмеженими можливостями і фізично здоровими. Був безпринципний випадок, коли 3-и маршрутки поспіль принципово не хотіли підбирати дует, закриваючи двері перед носом.

- Потрібно підтримувати людей з обмеженими можливостями, щоб вони рухалися вперед і самореалізовуватися, вони багато можуть, ми багато чого можемо, - каже гітарист групи.

Для групи Flying Swan головне бути особистим прикладом "Якщо ми змогли, то у тебе точно вийти":

Хлопці так говорять:

- У нас є мета - бути медійними, - щоб відбулася інтеграції в суспільство, і не було соціальних поділів, бути на рівних умовах. Коли стали виступати в благодійності, почали бути прикладом, тому що ми виступаємо на рівні з усіма в міжнародних фестивалях як Respublica, Бандерштат, Z-Games - це мотивує, щоб люди бачили, навіть люди у яких немає проблем, що все можливо. Ми робимо тури, організовуємо концерти по східній Україні. Ми раді, тому що у нас є. "- діляться своїм життям хлопці.

"Двоє молодих хлопців підкорюють міжнародні фестивалі рідкісним стилем музики долаючи" транспортні "труднощі. Дует Flying Swan представляють культуру BitBox & Guitar по всій Україні і є основоположниками її, також беруть участь в таких музичних фестивалях як Respublica, Бандерштат, Z-Games і ін.

Музичний колектив формують своє середовище з того що у них є і що вони вміють робити Займаються продюсуванням себе, піаром, написання пісень.

Хлопці дають концерт для дітей з проблемами зі здоров'ям.

- У будь-якому випадку людина спочатку фокусується на тому, чого у нього немає. Моя соціальна реабілітація проходила 6 років. Маленьке місто і я не знав, що можливо жити якось далі. Одного разу, коли я потрапив в санаторій, де побачив багато прикладів, що в такому випадки як в моєму, життя триває: особиста, професійна і так далі, - це дуже мотивує почати щось робити, змінювати життя, - розповідає Сергій. - Можливо це якось жорстоко звучить, але коли немає ніг, починаєш дуже цінувати руки. Тому добру справу бути прикладом: надихати і мотивувати, - це як друге життя, вона може бути чимось гірше, але і чимось краще! - впевнені Flying Swan.

 "Рецепт успіху: працьовитість, мотивація і самовдосконалення".

Олексій Лебідь і Сергій Летючий з Старобільська групи «Flying Swan» в студії «Громадського радіо» виконують свої пісні і розповідають про мотивацію творити.

Дует виконує пісні українською мовою, бере активну участь в численних проектах пожертвувань, разом беруть участь в роботі своєї команди і часто дають концерти в клубах Києва, і почали все це з перемогою на гала-концерті українського фестивалю " Рута-2013".

Сьогодні Flying Swan взяли участь в якості ведучих в соціокультурній програмі "Сонячне коло", яка проводилась в м.Києві в Етнографічний комплекле "Українське село".

Ось як Сергій і Олексій описують свою діяльність: Ми не зупиняємося на досягнутому, очі горять, хочеться творити! Ми намагаємося максимально наповнити сенсом наше мистецтво, воно саме по собі і є концепція, максимально намагаємося робити максимальну якість з мінімуму. Тому нас на сцені двоє осіб. Ми шукали сесійних музикантів, це було чудово.

Те, чим ми живемо, - це мистецтво, це те, то ми несемо на своїй спині, як той летить лебідь.

Ми відтворюємо будь-які звуки самостійно, без будь-яких пріборов.Наша група створилася в 2010 році, ми позиціонуємо це як культуру, основу.За той час, що ми граємо, намагаємося вдосконалювати свої навички. Ми зрозуміли, що це не просто стиль музики, а культура, спосіб виконання. Ми починаємо представляти наш рідний Луганський регіон, а ми - з Старобільська.

Роблячи те, що нам подобається ми почали розуміти, що ми несемо мотивацію, що це впливає на людей.

Почерпнувши досвід з концертів і фестивалів тепер хочемо робити це і у нас в області. Запускаємо День вуличної музики, щоб раз на місяць музиканти могли показати себе, а люди - дізнатися музикантов.Еслі не розвивати своє - буде розвиватися чуже. Тому ми і почали втілювати свої ідеї.

І дійсно їхні концерти це - прекрасна атмосфера, замечательній повітря, надихаючі пейзажі зачаровують і надихають.

Саме зараз той момент, коли ми повинні підтримати наших, власних українських зірок. І, повірте, нам є і буде чим пишатися!

 

 

                        4. Підготуйте доповідь на одну з тем:

«Роль урбанізації у соціалізації людини».

«Особливості соціалізації у моєму місті (селі)».

«Вплив ЗМК на соціалізацію студентської молоді».

                      «Особливості соціалізації у моєму місті (селі)».

 Уже з першої половини ХІХ ст., а далі все більше м.Старобільськ зростав і розвивався, як значний центр різних ремесел і торгівлі. Значну роль у житті міста відігравали чотири щорічні ярмарки. До міста приїздили купці з Харкова, Воронежа, Тули і навіть з Москви.

У 20-ті роки минулого століття Старобільськ був окружним, а з 1925 року районним центром Донецької області, з червня 1938 року районним центром Луганської області.

Кількість населення Старобільського району має тенденцію до скорочення. Скорочення сільського населення відбувається більш інтенсивними темпами.

Велике занепокоєння викликає показник середньорічної кількості найманих працівників по Старобільському району.Це свідчить, як про суттєве скорочення робочих місць в промисловості та аграрному секторі економіки, так і тенізації економіки в цілому.

Сучасні технологічні цикли в аграрному секторі економіки дозволяють суттєво скоротити кількість зайнятих в галузі рослинництва, а розвиток тваринницької галузі суттєво гальмується відсутністю економічних чинників для розвитку.

Аналізуючи кількісний склад населення окремо необхідно зупинитись на кількості дітей в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах.

Кількість дітей скоротилась але враховуючи збільшення народжуваності, починаючи з 2006 року можна передбачити відносну стабілізацію цього показника.

Кількість дітей в дитячих дошкільних закладах на протязі 2001-2011 років

зростала та становить 1068 осіб в 2011 році, але рівень охоплення дітей дошкільною освітою становить 57,3%, що потребує покращення.

Покращення демографічної ситуації очікується досягти впроваджуючи певні державні заходи щодо стимулювання народжуваності в сім’ях з наданням їм широкого кола податкових та соціальних пільг.

Реєстрований ринок праці Старобільського району збільшився. Статус безробітного 1436 осіб, з яких отримували допомогу по безробіттю – 1255 осіб.

Віковий склад незайнятих громадян, які перебували на обліку залишився приблизно у таких же пропорціях як и раніше.

Досить високий рівень працевлаштування незайнятого населення спостерігається серед осіб віком 18-35 років.

Низький рівень працевлаштування серед осіб передпенсійного віку.

Сьогодні існують проблеми щодо зайнятості безробітних громадян:

- невідповідність професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, потребам ринку праці та вимогам роботодавців;

- збільшення сільського безробіття з причини дефіциту робочих місць на селі та відсутності регулярного транспортного сполучення.

Промисловий комплекс Старобільського району представляють наступні промислові підприємства за галузями:

-     В харчовій промисловості:

-     В легкій промисловості:

-     В галузі машинобудування.

-     В галузі целюлозно-паперової промисловості.

Старобільський район за рейтинговою оцінкою рівня розвитку малого підприємництва займає за підсумками 9 місяців 2011 року 5 місце.

Формується інфраструктура підтримки малого підприємництва. Забезпечена безперебійна робота Єдиного дозвільного центру. В напрямку розвитку внутрішньообласної кооперації, з метою розширення міжрайонної співпраці, обміну досвідом в сфері підтримки малого підприємництва та співпраці малих підприємств щодо виробництва та реалізації продукції щороку до Дня підприємця в районі проводиться міжрайонна виставка - ярмарок «Слобожанщина».

За показниками розвитку роздрібної торгівлі і послуг за результатами рейтингової оцінки район посів 4-е місце серед районів області.

Житловий фонд міста Старобільськ складається з 145 житлових будинків

Рівень приватизації квартир у будинках комунальної власності становить 90%. В цілому житловий фонд потребує проведення капітального ремонту.

В системі утримання житлового фонду міста Старобільськ на сьогодні зберігається монополія, так як більшість житла знаходиться у міській комунальній власності та на балансі КП «Старобільськтепло».

Основними постачальниками електроенергії для промислових та побутових

потреб міста Старобільська та Старобільського району є «Луганське енергетичне об’єднання» (ТОВ «Луганське Енергетичне Об’єднання») та ДП «Донецька залізниця».

Система охорони здоров’я району представлена мережею лікувально - профілактичних закладів.

Медичну допомогу населенню району надають кваліфіковані медичні кадри.

Освіта Старобільського району представлена дошкільними навчальними загальноосвітніми закладами.

 Позашкільна освіта представлена Будинком творчості дітей та юнацтва та Дитячо-юнацькою спортивною школою. Крім того, на території району діє позашкільний навчально- виробничий комбінат, який відвідують учні.

На території Старобільського району крім 60 закладів культури і мистецтв: 26 бібліотек, які складають Старобільську районну ЦБС, 31 клубний заклад, 3 школи естетичного виховання та Старобільський міський парк культури і відпочинку, діють 130 клубних формувань, та аматорських об'єднань, де задіяно 2 тис. чоловік, 11 колективів аматорського мистецтва району мають звання "народний". Працює клуб розмовної англійської мови. З кожним роком сільський туризм на Старобільщині набуває більшого поширення серед сільського населення, яке надає послуги такого виду туризму, і серед туристів, у тому числі і іноземних, які залюбки користуються їх Гостинністю.

На території Старобільського району в с. Лиман працює громадська організація "Еколого-туристичний просвітницький центр Старобільщини "Ай-дар".

В районі існує: 1 стадіон, 44 спортивних майданчиків, 38 спортивних залів, 13 футбольних полів, 8 стрілецьких тирів, 25 майданчиків з тренажерним обладнанням, 28 приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, 10 з них з тренажерним обладнанням. Головними спортивними спорудами району є: стадіон  фізкультурно-спортивного комплексу (ФСК) «Колос» і спортивний зал ДЮСШ відділу освіти. Спортивний комплекс «Колос» має волейбольні майданчики,для пляжного волейболу, майданчики для міні-футболу та баскетболу, тенісний корт, тренажерний зал, оздоровчо-відновлювальний комплекс.

В районі функціонує дві дитячо-юнацьких спортивних школи в яких займається 583 юних старобільчан у групах з футболу, волейболу, легкої атлетики, греко-римської боротьби, боксу, художньої гімнастики, гирьового спорту. Тренерський корпус спортивних шкіл нараховує 21 фахівця. 89 штатних спеціалістів фізичної культури в 85 колективах фізкультури проводять фізкультурно-оздоровчу і спортивно-масову роботу.

Під відомством відділу у справах сім’ї, молоді та спорту працює дитячо-

юнацький клуб «Орля», в якому протягом року займається близько 300 дітей

Старобільського району. В клубі працюють такі гуртки та секції як: карате-до, настільний теніс, паверліфтинг, спортивне у-шу, музична студія. З 2011-2012

навчального року відкрились нові гуртки: спортивна гімнастика, волейбол.

В рамках впровадження в органах праці та соціального захисту населення Єдиної технології прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів

соціальної допомоги, в управлінні праці та соціального захисту населення створено необхідні умови для прийому громадян, які звертаються за призначенням усіх видів соціальних допомог:

- Надання державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми

- Надання держаної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям інвалідам

на утримання і виховання дітей.

У вересні-жовтні 2011 року було проведене опитування громадськості Старобільщини. Це опитування є елементом процесу стратегічного планування економічного розвитку із залученням громади – проекту, який визначатиме економічне майбутнє району. Метою опитування було отримання корисної та достовірної інформації для членів робочої групи стосовно думки тих, хто мешкає на території району, здійснює інвестиції та створює робочі місця. Було заповнено 56 анкет. Для опитування були задіяні найбільші роботодавці району, а також кілька менших підприємств, громадськість , яка займається різноманітною діяльністю та різних вікових категорій.

Звіт про результати опитування громадськості можна вважати відображенням узагальненої думки мешканців Старобільщини. Їх спільне ставлення до місцевої влади значною мірою визначатиме, яким буде економічне майбутнє району – зростання, застій чи занепад.

Традіційно кожну неділю виходить міська газета під назвою «Телегазета». Красочная интересная районная газета свежий номер которой ждёт каждый Старобельчанин.

 


Дата добавления: 2019-07-15; просмотров: 116; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!