Тести контролю заключного рівня знань



1.Кому в Україні дозволяється займатися підприємницькою діяльністю? А. громадяни України не обмежені законом у правоздатності або дієздатності; Б. громадяни інших держав, особи без громадянства, не обмежені законом у правоздатності або дієздатності; В. юридичні особи всіх форм власності, встановлених законом; Г. об'єднання юридичних осіб, що здійснюють діяльність в Україні на умовах угоди про розподіл продукції;. Д.все перелічене. 2. Як, згідно з Законом України "Про власність" від 7 лютого 1992 р. буде називатися підприємство, засноване на власності одного громадянина з правом найму робочої сили? А. індивідуальне підприємство; Б. сімейне підприємство; В.приватне підприємство; Г. колективне підприємство; Д. все перелічене
3. Як називається засноване на договорі строкове платне володіння й користування майном, що належить державним підприємствам і організаціям, необхідним наймачу для здійснення підприємницької та іншої діяльності? А. лізінг; Б. хайринг; В. рента: Г. оренда; Д. все перелічене. 4. Згідно Закону України "Про обмеження монополізму та недопущення недобросовісної конкуренції у підприємницькій діяльності" від 18 лютого 1992 р.,яке становище підприємця на ринку вважається монопольним? А. коли його частка на ринку певного товару перевищує 70%; Б. коли його частка на ринку певного товару перевищує 50%. В. коли його частка на ринку певного товару перевищує 35%. Г. коли його частка на ринку певного товару перевищує 15%. Д. на рішення Антимонопольного комітету.
5.В яких випадках складається бізнес-план? А. для нового підприємства, нового виду діяльності, реорганізації підприємства; Б. для нового підприємства, і щорічно для існуючого підприємства; В. нового виду продукції чи діяльності; Г. при змінах на ринку Д. все перелічене. 6. Хто в Україні ліцензує господарську діяльність з медичної практики? А. Вища атестаційна комісія України; Б.Міністерство охорони здоров’я України; В.Департаменти охорони здоров’я при ОДА; Г.Атестаційні комісії при ТМО чи Районних /міських лікарнях; Д.все перелічене.
7.Хто в Україні підлягає акредитації? А.приватні підприємці в медицинв; Б.всі лікарі; В.медичні заклади та установи; Г.заклади, які надають платні послуги; Д.все перелічене. 8.Які показники висвітлюються у плані продажу в Бізнес-плані? А. факторний аналіз продажу; Б. тенденції сезонних змін цін; В. тенденції сезонних змін обсягів продажів; Г. акційні зміни цін; Д. все перелічене..
9.Яким може бути бізнес-план за структурою? А.повним чи скороченим; Б.внутрішнім чи зовнішнім; В.економічним чи фінансовим; Г.іноваційним чи комерційним; Д.все перелічене. 10.Що є змістом розділу бізнес-плану «Загальні положення»? А.термінологія, що стосується змісту бізнес-плану; Б.дані про компанію та бізнес-проект; В.перелік нормативно-правових документів, на підставі яких компанія здійснює свою діяльність; Г.уставні документи компанії Д.все перелічене.

Еталони відповідей: 1Д, 2В, 3Г, 4В, 5А, 6Б, 7В, 8Д, 9А, 10Б

ДОДАТОК: ціноутворення

Тести контролю початкового рівня знань

1. Чим обумовлена мінімально гранична ціна? А. рівнем пропозиції; Б. собівартістю; В. домовленістю; Г. рівнем оподаткування; Д. рівнем попиту. 2. Які є два основн их методичн их підход а до визначення ціни у системі охорони здоров’я сьогодні: А. визначення ціни тільки для стаціонарних послуг; Б. визначення ціни медичної послуги, які визначені Постановою КМУ, як платні; В. визначення ціни окремої медичної послуги та окремого випадку медичної допомоги; Г. визначення сумарної ціни по результату завершеного випадку; Д. надання медичних послуг тільки в комерційних медичних закладах.
3. Які фактори впливають на ціноутворення в системі охорони здоро в’я ? А. собівартість медичної послуги; Б. ціни конкурентів; В. рівень попиту на конкретну медичну послугу; Г. кваліфікація лікаря; Д. все перелічене. 4. Які методи ціноутворення домінують на ринку медичних послуг в системі охорони здоро в’я України ? А. витратне; Б. цінністне; В. наслідування конкурента; Г. все перелічене; Д. нічого з переліченого.
5. Яка використовується стратегія ціноутворення на медичному ринку на нові медичні послуги ? А. стратегія диференціації цін; Б. стратегія «зняття вершків»; В. стратегія фіксації цін; Г. нічого з переліченого; Д.  традиційне формування ціни. 6. Що є змістом ІІІ етапу алгоритму процесу ціноутворення? А. визначення цілей і завдань; Б. збір первинної інформації; В. визначення собівартості; Г. вибір методу ціноутворення; Д. рівнем попиту.
7. Які є типи ринків? А. ринок чистої монополії; Б. ринок чистої конкуренції; В. ринок монополістичної конкуренції; Г. ринок олігополістичної конкуренції; Д. все перелічене.  8. З чого складається оптова ціна промисловості? А. собівартість; Б. собівартість+прибуток; В. оптова ціна підприєм +ПДВ+акциз; Г. опт ціна підпр+ПДВ+акциз+ торгова націнка; Д. такої не існує.
9. Який рівень рентабельності підприємства вважається нормальним в Україні? А. 1 – 10%; Б. 10 – 20%; В.20 – 30%; Г. 30 – 40%; Д. 40 – 50%. 10. Що таке параметричне ціноутворення ? А. прогностичне, на підставі оцінки якісних змін; Б. з використанням методів параметричної статистики; В. з використанням методів непараметричної статистики; Г. з використанням методів варіаційної статистики; Д. такого не існу.

Еталони відповідей: 1Б, 2В, 3Д, 4Г, 5Б, 6Г, 7Д, 8В, 9Б,10А.


Дата добавления: 2019-02-22; просмотров: 213; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!