Ведення поточних рахунків, депозитні операції, карткові продукти,



Програми з кредитування, які здійснюються в партнерстві з провідними вітчизняними та зарубіжними компаніями,

Різноманітні грошові перекази,

Операції з іноземною валютою,

Послуги Internet-banking та інші.

Ефективна діяльність сегменту приватних клієнтів повністю забезпечує його спеціалізацію та яскраво втілює Місію Банку - забезпечити простий доступ до банківських послуг кожному громадянину України.

ПриватБанк відкриває фізичним особам поточні рахунки в національній та іноземній валютах для проведення розрахунків з іншими фізичними та юридичними особами відповідно до діючого законодавства України, а також для збереження на них грошових коштів.

Відкривши поточний рахунок в ПриватБанку, клієнт маєте можливість отримати всі види банківських послуг, що надаються фізичним особам:

отримання готівкових коштів, що надійшли на поточний рахунок у безготівковій формі;

Здійснення переказів коштів у безготівковій формі за надані послуги (в т. ч. комунальні), за придбані у підприємств торгівлі товари, або просто родичу на його поточний рахунок.

Відкривши поточний рахунок в іноземній валюті клієнт може отримувати перекази через кордон, а також здійснювати перекази родичам, що тимчасово виїхали за межі України на навчання або у приватних справах або постійно проживають за кордоном.

Виконання операцій на поточних рахунках здійснюється на підставі платіжних документів у готівковій та безготівковій формах згідно "Переліку коштів, що зараховуються і перераховуються", затвердженому Національним банком України.

Якщо фізична особа (в тому числі і неповнолітні особи віком від 16 до 18 років) не має в Приватбанку рахунків, то відкриття поточного рахунку здійснюється в такому порядку:

- фізична особа пред'являє уповноваженому працівнику банку паспорт або документ, що його замінює. Фізичні особи-резиденти додатково мають пред'явити документ, виданий органом державної податкової служби, що засвідчує присвоєння їм ідентифікаційного номера платника податків;

- уповноважений працівник банку ідентифікує фізичну особу, яка відкриває рахунок, та підтверджує здійснення ідентифікації копіюванням вищезазначених документів;

- клієнт заповнює анкету-заявника про приєднання до Умов і Правил надання банківських послуг у ПриватБанку (Додаток 3)

Клієнт може замовити пластикову картку ПриватБанку через Інтернет - за допомогою системи Приват24. Просто потрібно виконати нескладні вимоги інструкцій на сайті, замовити картку і залишиться тільки відвідати відділення банку для підписання необхідних документів. Картка вже буде чекати на клієнта. Заповнити та підписати заяву для представлення пакету банківських послуг можна в будь-якому регіональному підрозділі ПриватБанку.

Банк створює на території України та за її межами дочірні банки, філії і представництва. Свої засоби довіряють ПриватБанку майже третину всіх вкладників України. Більше 40% клієнтів українських банків вибирають ПриватБанк при відкритті поточного рахунку і понад 35% користуються послугами банку при здійсненні грошових переказів, що свідчить про високий рівень довіри до банку з боку населення.

Аналіз основних техніко-економічних показників ПАТ КБ ПриватБанк

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК" було створено у 1992 році. Банк пройшов тривалий етап розвитку: від невеликого регіонального банку до найбільшого банку України.

Націоналізація Банку відбувалась відповідно до Українського чинного законодавства, її процес Агентство вважає успішно завершеним та акцентує увагу, що ризики та переваги, які несе в собі націоналізація Банку, прив'язані до кредитних рейтингів Держави Україна.

Ринкова частка та ділова активність

    Візуалізація частки ПриватБанку за окремими статтями балансу станом на 01.10.2016 наведена на рисунку 1.

 

Сприймаючи відповідні данні, слід враховувати, що ПриватБанк за даними НБУ порівнювався із платоспроможними банками. Варто звернути увагу, що станом на 01.10.2016 р. частка ПриватБанку у депозитах фізичних осіб в платоспроможних банках оцінювалась на рівні 36,49%. Загалом по зобов'язанням перед клієнтами частка ПриватБанку становила 23,58%, за капіталом - 20,05%, а за активами - 21,33%.

За всіма ознаками ПриватБанк мав дуже велику частку українського ринку та був і є системно важливим банком для держави, особливо через надвисоку частку Банку у депозитах фізичних осіб по банківській системі. Із наведених розрахунків випливає два безперечні факти:

1. Націоналізація ПриватБанку є виправданим кроком оскільки вона упередила панічні настрої серед вкладників-фізичних осіб, ймовірність яких була дуже високою, про що свідчать данні про якість активів, які були опубліковані НБУ під час націоналізації.

 

2. ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" є вкрай важливим для економіки України і як ощадний банк, і як банк-кредитор саме через свою значну частку у банківській системі.

Стан справ у Банку має прямий вплив на економіку України і тому держава Україна має стратегічний платоспроможний інтерес у стабільній роботі ПриватБанку, що саме і призвело до націоналізації при виникненні ризиків дестабілізації роботи Банку.

Додаткові фактори, які вказують на наявність платоспроможного стратегічного інтересу до стабільної роботи ПриватБанку:

· готовність держави виділити на рекапіталізацію від 116 до 148 млрд. грн., з яких вже надано близько 40 млрд. Грн.;

· надане термінове рефінансування для забезпечення Банку ліквідністю з метою безперечного виконання зобов'язань перед клієнтами.


Дата добавления: 2019-01-14; просмотров: 146; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!