Як Ви вважаєтє: те, що Ви його сварите - додає йому любові до реального світу?..Якщо Ви бажаєте виправити сітуацію, Вам потрібно дізнатися, що у нього на дущі?.. А на дущі у нього дуже погано. Скоріш за все, він переживає руйнацію планів та надій: світ виявився зовсім не таким, як Вашому чоловіку хотілось.

Найкраще, що Ви можете зробити: спитати, що це були за плани та надії, та доплмогти йому або їх досягнути, або спланувати нові цілі, й допомогти йому в їх реалізації.

Але, оскільки він на Вас дуже ображений, можливо, одразу Ваш чоловік Вам те, що наболіло, не розповість. Тому, спочатку створити йому атмосферу, в якій він захочє розмовляти із Вами по душам.

Тому: негайно припиняйте його сварити и вимагати щось. Він має відчувати, що Ви його кохаєте, навіть такого, що тимчасово потерпів поразку. І не тільки кохаєте, а ще намагаєтесь допомогти йому наступного разу одержати перемогу.

15-07-2013 09:51Юрьевна Оля

Юрьевна Оля

с самого детства меня как то недолюбливали родители, теперь мне 25 лет, я раньше была уверенной оптимистичной девочкой, а сегодня моя жизнь не такая как мне когда то хотелось и мечталось.я не могу себя не найти не реализовать не в чем, мне все время вбивали что я ничего не могу и не умею.теперь так и есть. у меня нет сил жить дальше.нет смысла.с личной жизнью тоже печаль беда .я не знаю чем себе помочь мне кажется я в этой жизни совсем одна

18-07-2013 07:58Олексій Арестович

Олексій Арестович

- Уважаемая Оля! То, что Вы осознаете и описываете ситуацию, показывает, что не все так плохо. Это раз. Два: если ситуация имеет место быть, значит, что-то или кто-то внутри Вас очень заинтересован в ней (как бы Вы не страдали о ней сознательно). Скорее всего, Вы получаете от этой ситуации массу вторичных выгод: например, возможность не боать на себя ответственность, не следовать социальным штампам и сценариям, независимость, частично - месть родителям (а вот хрен вам, а не внуки) и т.п.

 

А кто же от такого набора добровольно откажется?:)

03-07-2013 12:00Inna

Inna

Как мне сделать,чтобы он поверил моим чувствам и то,что я действительно хочу чтобы у нас было все хорошо.Спасибо вам,за то что слушаете.Читая ваши советы,о многом задумываешься и пересматриваешь все свои поступки и действия.

04-07-2013 12:24Олексій Арестович

Олексій Арестович

- Инна, при таком состоянии Вашего мужа, Вам надо не разговаривать, о МОЛЧА действовать. Создайте ему, без попыток выяснить отношения, такую атмосферу в доме, чтобы ему не хотелось уходить.

03-07-2013 11:56Inna

Inna

Да,Алексей,я сейчас много об этом думаю.Большая часть вины лежит на мне.Как выйти из этой ситуации?Есть ли смысл бороться за восстановление отношений? или же муж так сильно обижен,что уже все бесполезно?Как вы считаете с мужской точки зрения,он может еще простить меня и начать все с начала?Сейчас любая моя попытка начать разговор ,его очень раздражает,он очень агрессивно настроен.Или же смириться с тем,что все кончено?Но я боюсь,что чем дальше,тем он больше будет отдаляться от меня.

01-07-2013 13:24Alisa

Alisa

добрий день ! мені 20 чоловікові 25. нашому шлюбу 1 рік. дітей нема. Чоловік приділя мало уваги до мене. Він рідко дома і я прошу щоб він ці дні провів зі мною і приділив мені час. А він говорить: що приділяє мені стільки часу скільки може (а це неправда бо я знаю ,що в нього часу багато) але цей час він ходить туда сюда...а коли ми йдемо разом за покупками то він іде собі з друзями пити каву а мені говорить щоб я сама робила покупки. Будь ласка порадьте мені щось, я не знаю як мені поводитися?

03-07-2013 09:54Олексій Арестович

Олексій Арестович

- Алісо, Ваше звернення нагадує мені мій улюблений анекдот:

 

На вході до РУВС вісить об'ява: "Шановні жінки! Якщо ваши чоловіки проводять ночі не з вами, а з нами, спитайте себе: може ми даємо їм те, що не можете дати ви?.."

 

Якщо Ваш чоловік приділяє Вам недостатньо з Вашої точки зору уваги, це означає, що йому з Вами некомфортно. Попросить його викласти Вам у письмовому вигляді список Ваших недоліків та його претензій до Вас, уважно прочитайте та робить висновки.

01-07-2013 13:14Alisa

Alisa

Добрий день! Мені 20 , чоловікові 25 років. нашому шлюбу 1 рік. Чоловік приділяє мало уваги до мене, я йому про це говорю : що хочу більше часу з ним проводити адже він рідко вдома буває.. Він говорить , що мене на руках не буде носити і що він приділяє мені стільки часу скільки може. Я йому говорю що на руках мене носити не потрібно тільки щоб була повага. я не знаю що мені робити , як поводитися. Порадьте будь - ласка!!

30-06-2013 14:25Людмила

Людмила

Він гарно заробляє, я трішки меньше. До шлюбу я була 7 років одна. Каже що гарна дружина. Але входить у конфлікт легко виходити не може. Майже ніколи не просить пробачення. Вважає що на правах чоловіка має право на свою думку, хоча вона принизлива і не відповідає дійсності. Я стомилася. Дякую.

03-07-2013 09:37Олексій Арестович

Олексій Арестович

- Шановна пані Людмило! Вашого листа написано чіткими, стимлими, дуже виваженими реченнями. До того ж Ви прискіпливо виклали список недоліків свого чоловіка. З цього я роблю висновок, що Ви - дуже сильна особистість і Ваш чоловік почуває себе у шлюбі із Вами, як мікроб під мікроскопом, тобто - дуже невпевнено. Саме тому, він уходить в себе, в мовчання. Трошки поменше тиску. А якщо Ви хочете розібратися по великому рахунку, тоді спитайте себе: для чого Ви одружилися із людиною, яка слабше за Вас?..

30-06-2013 14:17Людмила

Людмила

Доброго дня. Я у шлюбі 3-тій рік. Останні шість місяців стосунки погіршуються. Чоловік намагається мене принизити, я увідповідь недозволяю цього. Намагаюся з ним поговорити, чому саме так стається. Чоловік займає позицію оборони-нападу. Незважаючи на це я намагаюся почути аргументовану відповідь. У відповідь мовчання. Я довожу сбе до істерики і вживаю образливі вислови (черства людина,козел). Намагаюсь пояснити що будувати стосунки мають двоє. У відповідь - тиша. Птаю можливо ти підеш - тиша...

24-06-2013 15:22Inna

Inna

Спасибо,Алексей ,за ответ!"Последнее время" у нас -это второй год.То все хорошо (он говорит,что любит меня такой какая есть),то все плохо(ему не нравится как я отношусь к нему).Был период,когда он ушел на 2 мес,но потом вернулся,как ни в чем ни бывало без каких либо объяснений. Виновата я в том,что уделяю больше внимания детям,родителям.Так же ,что моих чувств и любви недостаточно для него.Я согласна с ним,но прошу говорить мне о том,что его не устраивает,а не молчать и держать в себе.

26-06-2013 11:29Олексій Арестович

Олексій Арестович

Второй год - это много. То, что Вашего мужа так "колбасит" означает, что он глубоко переживает Вашу измену ему. Вы изменяете ему с Вашей семьей.

 


Дата добавления: 2018-10-25; просмотров: 112; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:


Мы поможем в написании ваших работ!