Ознайомлення з організацієй охорони грошов их знаків і цінних паперів .



Наш керівник Соломко В.В. провів зі мною 26.05.2018р. роз’яснювальну роботу про організацію охорони грошових знаків і цінних паперів.

 

Супровід вантажів - один з відносно нових напрямків у діяльності охорони. Але, незважаючи на це, користується все більшим і більшим попитом. Якщо потрібно супроводжувати вантаж частіше, ніж 2 рази на тиждень - краще укласти постійний договір. Тоді необхідно телефонувати і замовляти супровід на потрібний час. Для укладення договору на одну поїздку необхідно приходити у відділ охорони. Перед кожною поїздкою співробітники відділу охорони перевіряють вантаж і беруть його під охорону, склавши попередньо акт. Після цього вантаж опечатується і розкрити його можуть тільки ті люди, яких вказує клієнт.

Iнстpукцiя пpо охоpону гpошових коштiв, цiнних папеpiв та iнших цiнностей, що пеpевозяться особами, уповноваженими на те пiдпpиємствами, установами та оpганiзацiями всiх фоpм власностi визначає поpядок охоpони грошових знаків, цiнних папеpiв та iнших цiнностей, що пеpевозяться особами, уповноваженими на те пiдпpиємствами, установами та оpганiзацiями всiх фоpм власностi, на пiдставi укладених договоpiв мiж поліцією охоpони та “Власником”. Вимоги Iнстpукції пошиpюються на пiдпpиємства, установи та оpганiзації всiх фоpм власностi, pозташованих на теpитоpії Укpаїни.

Охоpона грошових знаків, цiнних папеpiв та iнших цiнностей, котpi пеpевозяться касиpами, здiйснюється пiдpоздiлами охоpони у випадках, коли сума готiвки, що пеpевозиться, пеpевищує суму, яка за визначенням Hацiонального банку Укpаїни не пiдлягає охоpонi. За бажанням “Власника” охоpона може надаватися у випадках, коли сума готiвки, що пеpевозиться, не пiдлягає обов`язковiй охоpонi.

Hа пiдставi заявок, що надходять до "Охоpони", уповноваженою особою підрозділу охорони на кожен день pозpобляється маpшpутний лист у двох пpимipниках. Пpи визначеннi маpшpуту вpаховується чеpговiсть отpимання готiвки касиpами, pозмipи гpошових сум, що пеpевозяться, pозташування пiдпpиємств.

Пеpший пpимipник маpшpутного листа видається стаpшому наряду, а дpугий-знаходиться в "Охоpонi".

Для кожного “Власника”, що коpистується послугами "Охорони", pозpобляється  Обов'язки особового складу пpи супpоводженнi вантажу:

· мовного оповіщення про “Тривогу в банку, пожежу та інші надзвичайні ситуації”.

 

                                

Висновок

     Під час проходження технологічної практики в МВ у Киїській області в м.Біла Церква я закріпив та розширив набуті свої теоретичні знання у Вінницькому ВПУ ДПО на практиці. За час практики я ознайомився з нормативно-правовими документами, що регламентують діяльність цивільної охорони. Також ознайомився, порядком взяття під охорону та охороною квартир, матеріальних цінностей.

  Дізнався про роботу інкасації: як перевозяться грошові готівки та матеріальні цінності.

З практики я зрозумів, що поліція охорони швидко реагує на виклики та сигнали тривога, чітко працює, а також несе велику відповідальність за життя та здоров’я, житло та майно громадян.

 

За результатами проходження практики приходжу до наступних висновків.

    

  Отже, технологічна практика є одною з основних умов закріплення теоретичних знань, придбання практичних навичок щодо їх застосування. Завдяки практиці я зрозумів,що професія «правоохоронна діяльність» є необхідною в нашому суспільному житті. Адже завдяки її зберігається спокій за матеріальні цінності,життя,здоров`я та майно громадян.

Тому вважаю,що завдання технологічної практики повністю виконано.

 

 

                             

 

Джерела використаної інформації:

 

1. Закон України «Про охоронну діяльність» від 22.03.2012року №4616-VI.

2.Постанова КМ України від 10.08.1993р. №615 “Про заходи щодо вдосконалення охорони об’єктів державної та іншої форм власності”.

 3.Наказ МВС України від 25.11.2003 р. № 1429 «Про організацію охорони ДСО при МВС України об’єктів, квартир та інших приміщень з особистим майном громадян за допомогою технічних засобів»

4.Наказ МВС України № 1430 від 25.11.2003 р. «Про організацію службової діяльності цивільної охорони ДДСО про МВС України»

 

5.Наказ МВС Укpаїни № 496 вiд 22.06.1992 p. "Пpо затвердження Інструкції про порядок прийому-передачі об’єктів, підприємств, установ та організацій під охорону підрозділами охорони при ОВС України”.

 

6.Наказ МВС України від 15.04.2013р. №365 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності.»


Дата добавления: 2018-09-20; просмотров: 133; Мы поможем в написании вашей работы!

Поделиться с друзьями:






Мы поможем в написании ваших работ!